Şimdi Ara

LG, Android 10 güncellemesi alacak akıllı telefon modellerini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• LG'nin eski akıllı telefonları için yazılım güncellemeleri yapma konusunda çok iyi olduğunu söylenemez. Ancak şirket bu durumu değiştirmek için elinden geleni yapıyor. LG'nin İtalya sayfasında yayınlanan bir duyuru, şirketin Android 10 güncelleme yol haritasını ortaya koydu.

Ayrıca Bkz.Tinder uygulamasına "panik butonu" geliyor

Yıl sonuna kadar 9 cihaz güncellenecek

LG İtalya resmi web sitesinin yaptığı basın açıklamasına göre, bu yıl içerisinde 9 LG akıllı telefon modeli, Android 10 tabanlı LG UX 9.0 güncellemesi alacak. Bu modeller de tarih sıralamasına göre şu şekilde listelendi:

Şubat 2020 - V50 ThinQ

2020 ikinci çeyrek - G8X ThinQ

2020 üçüncü çeyrek - G7, G8S, V40

2020 dördüncü çeyrek - K40S, K50, K50S ve Q60

"LG her zaman son tüketici ve ihtiyaçlarını önemsedi, bu nedenle en iyi performans gösteren işletim sistemleri tarafından desteklenen en iyi teknolojileri sunmayı taahhüt ediyor." şeklinde bir açıklama yapan LG İtalya Satış Direktörü David Draghi, Android 10 işletim sisteminin, şirketin akıllı telefonlarının büyük bir kısmına geleceğini belirtti.

• ne lg'si ya?

• LG'nin monitörleri Samsung'un monitörlerinden daha iyi. Bizzat vatan bilgisayarda sergilenen monitörlere bakarak anladım bunu. Renkleri ve görselliği daha güzel gösteriyor.

• v50 ne ara çıktı

• Android dünyası güncelleme işinde çuvalladı, Android one lı mi a2 aldım güncellemeyi sorun etmeyim diye, daha yeni Android 10 sürümünü aldı

• this year

• Beckonn B kullanıcısına yanıt
    güncellemeyi dert etmemek için a2 aldın? hmm..

• Güncelleme geç geliyor ama sorunsuz geliyor o yüzden geç gelmesini anlayabiliyorum, Samsung gibi erkenden yayınlayıp sonra düzeltmek için zaman istemiyorlar

• V30 neden update alamiyor?

• Lg G8s amiral gemisi ama 2020 3.ceyrekte 10 güncellemesine geçecek. Taş gibi telefon. Ama lg nin güncellemedeki eksikliği yüzünden almıyorum..<br /><br />

• Ne demek LG G4 yok bir daha asla LG almıyorum G4 kullanan ergenler için yazdım bu yorumu

• LG maalesef kaybedenler kulübü arasında yer almaktadır. LG v30 plus gibi bir telefona android 10 vermemesi büyük ayıptır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.