Şimdi Ara

LG 70UM7100 70' 177 CM 4K UHD webOS SMART TV 5849 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
3
Favori
6.558
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sepette 5849 TL, sihirli kumanda hediye. Sihirli kumanda gerçekten 299 TL ve teknosa ile vatan haricinde hediye veren yer yok.
    https://www.vatanbilgisayar.com/lg-70um7100-70-177-cm-4k-uhd-webos-smart-tv-dahili-uydu-alici.html

Dün akşam %15 indirimle 5949 a aldım, sabah bir baktım %10 indirimle 5849 a düşmüş. Dün akşam üstü ise mağazada pazarlık yaptım 6300 den aşağı düşmediler. Bir garip satış tekniği.

Nihayet akşamki siparişi iptal edip sabah 5849 dan tekrar sipariş verdim.

10 saat geçmeden gelen edit :
    az önce teknosa gittigidiyor mağazasında bana özel 5849 üzerinden %5 ile 5556 TL idi. kumanda sordum bakalım ne diyecekler.
    n11 deki bir satıcı ise 5799 a inmiş. 100 lira kuponla 5699 olur. ama kumanda yok.

ben tv yi kurdurdum.

boyut haliyle güzel, başta biraz garip geliyor çok büyük ekran.

tespit ettiğim sorunlar:
    *4k trt izlerken görüntü atlama yapıyor bazen nedendir bilmiyorum. Bazen çok kısa bazen uzun sürüyor kare kare foto izliyormuş gibi.
    *youtube dan 4k hdr yada 8k hdr izleme esnasında bir süre sonra görüntü sapıtmaya başlıyor. aynısı tvbox da oluyor. sebebi ısınma. tvbox da fan ile çözüyordum. bunda yapacak bir şey yok tabi.
    * ekran bir kısmında bulutlanma mı ne diyoruz ondan var, sağdanda hafif kararma var, montaj sebepli tabi bunlar.

beğendiğim özellikler:
    menü kullanımı kolay. akıllı kumanda yok ama fare aynı işi görüyor.
    uygulamalar kısıtlı. torrent vesair yükleme şansı yok. bu işi bozdu biraz. netflix çok iyi çalışıyor.
    tarayıcı iş görüyor, hız orta ayar ama siteleri düzgün açıyor.
    netflix ve youtube haricindeki uygulamalar fasa fiso bizim ülke için.

şimdilik kurcalamıyorum. özellikle takılma be bozulma sorunu sebebiyle daha sonra garantiye başvuracağım çünkü iade etsem bu özellikte 5500 liraya tv yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xenofx -- 4 Şubat 2020; 14:46:22 >

• Öncelikle bu televizyon yılbaşında 6000 e satıldı yine vatan da
    Konusu da burada

ikinci olarak tv VA panel bu sayede siyahlar daha başarılı. panel özellikleri burada
    LG nin kendi sitesindeki spesifikasyonları
    burada

Son olarak yorum yapayım diye girdim sonra baktım baya uzun oldu dedim bari inceleme olarak foruma atayım onunda linki burada

umarım faydalı olur bu inceleme
  • 6499 tl görünüyor şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LynXMaSTeR

6499 tl görünüyor şu an.
    sepete ekleyince 510 geliyor, sepete git
  • Düzeltme : sepete eklenince fiyat düşüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XSimurgX -- 28 Ocak 2020; 14:15:46 >
  • Artık tvlerin kendi akıllı kumandalari çöp oldu , çok kompakt, arkasında klavye olan, fareli air li güzel kumandalar 70 100tl arasında Çin'den geliyor, kumandaya bir ekstra olarak bakmamanizi öneririm harici fiyatı uygun mu bilmiyorum
  • Aslında TV ihtiyacı var alınır mı acaba nasıldır.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 30 Haziran 2020; 11:46:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: undermunder

.
    70 inçle karşılaştırsaydın hocam bir de fiyat 5850 TL.
  • Tv nasıl almaya değer mi bir de 70 ile 55 inch arasında kaldım 70 çok mu büyük olur acaba🤔

Edit: Fiyat çok da iyi değil bu fiyata bulunabiliyor sanırım. Tek ekstra akıllı kumanda🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vanbad -- 28 Ocak 2020; 14:16:12 >
  • enpara kredi kartı ile tek çekim oluyor. taksitli hale nasıl getirebilirim? gözümü kararttım alıcam umarım pişman olmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SDEOEUS -- 28 Ocak 2020; 16:22:28 >
  • 70" olarak bu fiyatlara yok. ekranı belki mükemmel değildir, ama boyutu sebebiyle genel olarak kaliteli ve üst sınıf bir tv olduğunu düşünüyorum. çünkü bu boyutlar ele avuca düşmedi henüz. 55" her kalite var, 65 lerde iyi kötü her kalite çıkmaya başladı ama 70 ve üstü henüz düşük kalite yok. ses yazılım malzeme iyidir, ekranda bir çok tv ye göre yine iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SDEOEUS

enpara kredi kartı ile tek çekim oluyor. taksitli hale nasıl getirebilirim? gözümü kararttım alıcam umarım pişman olmam
    Provizyondan çıkınca
    Taksitlendirme yapılıyor
    Uygulamada
  • quote:

Orijinalden alıntı: undermunder

Provizyondan çıkınca
    Taksitlendirme yapılıyor
    Uygulamada

Alıntıları Göster
    3000tl'ye kadar yapılıyor ama üzerine yapmıyor. o kısım korkutuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: vanbad

Tv nasıl almaya değer mi bir de 70 ile 55 inch arasında kaldım 70 çok mu büyük olur acaba🤔

Edit: Fiyat çok da iyi değil bu fiyata bulunabiliyor sanırım. Tek ekstra akıllı kumanda🤔
    70 inch dev gibi bir şey, ben mağazada gördüm "yoğğğ aa..." tepkisi veriyor insan.

Bence ideal boyut 58-65 inch arasıdır diye düşünüyorum. Fakat bunu ortalama bir ev için diyorum. Sizin salonda at koşacak alan vardır o zaman 70 cuk diye oturur.
  • Mağazadan çift kredi kartı ile alınabilir. 3000+gerisi.
  • Öncelikle bu televizyon yılbaşında 6000 e satıldı yine vatan da
    Konusu da burada

ikinci olarak tv VA panel bu sayede siyahlar daha başarılı. panel özellikleri burada
    LG nin kendi sitesindeki spesifikasyonları
    burada

Son olarak yorum yapayım diye girdim sonra baktım baya uzun oldu dedim bari inceleme olarak foruma atayım onunda linki burada

umarım faydalı olur bu inceleme

• ben aldım, yukarıda ki arkadaşın yazdığınıda okudum. umarım memnun kalırım. ups kargo ile göndereceklermiş
  • az önce teknosa gittigidiyor mağazasında bana özel 5849 üzerinden %5 ile 5556 TL idi. kumanda sordum bakalım ne diyecekler. siparişi burdan verdim.
    n11 deki bir satıcı ise 5799 a inmiş. 100 lira kuponla 5699 olur. ama kumanda yok. almak isteyen varsa hesabımı kullandırabilirim.

kumanda ise aliexpresste 10 usd den başlıyor. yani 70-80 e gelir. orjinali ise aliexpress 30 usd civarında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xenofx -- 28 Ocak 2020; 20:40:48 >
  • Anlayan arkadaşlardan rica etsem lg 55sm8200 nanocell şe karşılaştırabilir bir yorum yapabilitler mi? Daha yeni sipariş vermiştim 4500 tl ye. Tvden anlasam kendim karşılaştırırım ama anlayan biri yorumlayabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xenofx

az önce teknosa gittigidiyor mağazasında bana özel 5849 üzerinden %5 ile 5556 TL idi. kumanda sordum bakalım ne diyecekler. siparişi burdan verdim.
    n11 deki bir satıcı ise 5799 a inmiş. 100 lira kuponla 5699 olur. ama kumanda yok. almak isteyen varsa hesabımı kullandırabilirim.

kumanda ise aliexpresste 10 usd den başlıyor. yani 70-80 e gelir. orjinali ise aliexpress 30 usd civarında.
    Gittigidiyor'daki bu %5 indirimin süresi ne kadardı, SMS gelmişti ama indirim düşmüyor bende süresi geçti mi?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.