Şimdi Ara

LG 55uj651v HDR sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyi akşamlar, bende bu televizyondan var ve televizyonu ps4 oynamak için almıştım (normal ps4) fakat hdr kullanıldığı zaman bana biraz karanlık geliyor oyunlar, aynı problemle karşılaşan var mı acaba? Nasıl düzeltebilirim ? Televizyonun playstation kullanımı için uygunj 2 modu var buarada birisi oyun diğeri HDR ama ikisindede oyunlar çok karanlık.
    Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• Gerçek hdr tv olmadığı için öyle. Kontrast oranı karşılayamıyor hdr performansını. Benim eski samsung tv de öyleydi. Hdr görüntülerde, oyunlarda karanlık gösteriyordu. Bende o yüzden hdr'yi kapatıp, normal modda oynuyordum. Ne zaman ki gerçek hdr tv aldim , o zaman anladım hdr'nin ne olduğunu.Artik karanlık yerler, olması gerektiği gibi karanlık, aydınlık yerlerde olması gerektiği gibi aydınlıktı. Gerçek hdr olmayan tv,işte herşeyi karanlık, aynı standartta gösteriyor. Zaten ips panelden çokta hdr performansı beklememek lazım. Sonuçta kontrast oranı çok düşük paneller...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 1 Eylül 2018; 3:21:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç araştırmadan almıştım bu televizyonu anladığım kadarıyla hata yapmışım :( Ucuz da değildi...
  • LG de hdr kapatma nasıl oluyor?

Netflix te hdr film ya da diziler karanlık çıkıyor. HDR yi kapatmak istiyorum.

• cLk kullanıcısına yanıt

Aynı sorun mevcut ıps olduğu İçin görüntü bozuluyor büyük ihtimal, madem ayarı tam veremiyorsun kapatmaya izin ver deme

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.