Şimdi Ara

LG 55LA740S Mİ YOKSA 55LA860V Mİ YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
3.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar;55 İnç bir 3d led almaya karar verdim.ANcak LG de iki modele indirdim .karar veremedim.Birde 3500-4200 TL arası başka tavsiyesi olan varsa yazabilirmisiniz.

• bozo79 B kullanıcısına yanıt
    acil yardım edebilirmisiniz.TV almaya karar verdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozo79

Selamlar arkadaşlar;55 İnç bir 3d led almaya karar verdim.ANcak LG de iki modele indirdim .karar veremedim.Birde 3500-4200 TL arası başka tavsiyesi olan varsa yazabilirmisiniz.

kesinlikle la860v,
    nedenmi;
    çerçeve yok, kamerası dahili ve kapatılabiliyor (kamera deklanşörü gibi).
    usb 3.0 girişi var. dvb-t2 uydu alıcı var (trde yakında bu kullanılacak).
    kumandası magic remote 2 olduğu için çok daha kullanışlı.
  • kesinlikle 860v al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

acil yardım edebilirmisiniz.TV almaya karar verdim

860 üst model onu al

ama tavsiyem samsung marka alman
  • Arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkürler.Bu 740S ile 860 arasında fark olarak sadece kameramı var.Birisinde yok öbüründe var. 740S'in İşlemci hızı nasıl.tarama hızı ikisinde de aynı.valla kararsız kaldım.Siz 860 demişsiniz ama vatandaki elaman kesinlikle 740S Diyor.KAMERA HARİÇ AYNI özellikleri var diyor.Ayrıca 740S alırsam 600 TL lik sinema sistemi yanında verilecek miş.740S 3999 TL,LA860 İSE 4299TL ne yapayım.Samsung ekranının tek koruma olması smart özelliklerinin iyi olmaması elememe neden olmuştu.
  • Arasında fark 860'da dahili kamera var ve 2gb ram bulunmaktadır. Kumandası biraz daha gösterişli ve kullanışlı genel farkları bunlardır. 740 ve 860 arasında fiyat bakımından çok fark yoktur ondan 860 alman daha mantıklıdır.
  • teşekkürler.Peki Ben Şimdi Bir tv ye 4299 TL vermek içimden gelmiyor.Parası Çok fazla geliyor.Piyasayı az çok araştırdım.Smart,Wifi,dahili uydu,vs.özellikler nedeniyle parası katlanıyor.bu özelliklerin olmadığı bir Tv işimi görürmü yoksa yine 860 al kardeşim mi diyorsunuz.Kusura bakmayın çok uzattım ama bunları sorup ona göre alacam.saygılar
  • quote:

Arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkürler.Bu 740S ile 860 arasında fark olarak sadece kameramı var.Birisinde yok öbüründe var. 740S'in İşlemci hızı nasıl.tarama hızı ikisinde de aynı.valla kararsız kaldım.Siz 860 demişsiniz ama vatandaki elaman kesinlikle 740S Diyor.KAMERA HARİÇ AYNI özellikleri var diyor.Ayrıca 740S alırsam 600 TL lik sinema sistemi yanında verilecek miş.740S 3999 TL,LA860 İSE 4299TL ne yapayım.Samsung ekranının tek koruma olması smart özelliklerinin iyi olmaması elememe neden olmuştu.

yanında sinema sistemi veriyorsa 740s alabilirsin daha avantajlı.
  • arkadaşlar 860mı üst model 740s mi?
  • quote:

arkadaşlar 860mı üst model 740s mi?

860 model şu an lg nin en üst modeli
  • Arkadaşım bende o iki model arasında kaldım, pazar günü teknosadan 740s modelini aldım, teknosadaki elamanlar 860 ile 740 arasında sadece kamera ve kasa farkının olduğunu söylediler, bende 740 modelini aldım, lg dün kurdu ne yazıkki akşam karanlıkta tvde ışık sızması olduğunu farkettim...
     LG 55LA740S Mİ YOKSA 55LA860V Mİ YARDIM LG 55LA740S Mİ YOKSA 55LA860V Mİ YARDIM LG 55LA740S Mİ YOKSA 55LA860V Mİ YARDIM

• mertxl kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. İzlerken de bu kadar belirginse kötü. Servise haber verin bakalım sonuç ne olacak. Bu kadar para veriliyor, sonu bu olmamalı.

• Bu ışık sızması LG 860 da varmı?.Kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.Sonuçta 4300 TL para ver sonra bu olsun.Peki Başka Markalarda varmı?(samsung,panasonic.phlips)
    Varsa hiç bu kadar para vermeye gerek yok normal bir led al.yeter o zaman.
  • quote:

Bu ışık sızması LG 860 da varmı?.Kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.Sonuçta 4300 TL para ver sonra bu olsun.Peki Başka Markalarda varmı?(samsung,panasonic.phlips)

Işık sızması hepsinde var...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu ışık sızması LG 860 da varmı?.Kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.Sonuçta 4300 TL para ver sonra bu olsun.Peki Başka Markalarda varmı?(samsung,panasonic.phlips)

benim tv 860v ve ışık sızması yok. ayrıca 740s e baktım bu akşam vatanda ve verdiği ses sisteminin çokta bişi olmadığını gördüm. bence 860v al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskender86

quote:

Arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkürler.Bu 740S ile 860 arasında fark olarak sadece kameramı var.Birisinde yok öbüründe var. 740S'in İşlemci hızı nasıl.tarama hızı ikisinde de aynı.valla kararsız kaldım.Siz 860 demişsiniz ama vatandaki elaman kesinlikle 740S Diyor.KAMERA HARİÇ AYNI özellikleri var diyor.Ayrıca 740S alırsam 600 TL lik sinema sistemi yanında verilecek miş.740S 3999 TL,LA860 İSE 4299TL ne yapayım.Samsung ekranının tek koruma olması smart özelliklerinin iyi olmaması elememe neden olmuştu.

yanında sinema sistemi veriyorsa 740s alabilirsin daha avantajlı.

Merhaba. bu yazdigin ozellikler kamera haric vestel Pf9090 da var. fiyat uygun . isik sizmasi vs sorunlari yok bendeki tvde. artlarini ve eksilerini istersen biraz arastir ve kiyasla. kolay gelsin.

• merhaba bende çok araştırdım ilk başta bende 740 ve 860 arasında kaldım ve gittim teknosadan 740 ı aldım. kafama takılan bazı şeyler vardı internetten araştır özellikle rus sitelerinde led tvler konusunda çok bilgi alabiliyorsun. baya araştırdıktan sonra 740 ve 860 arasındaki farkın sadece kamera olmadığını kumanda ve işlemcilerininde farklı olduğunu gördüm ve 740 ı iade edip 860ı aldım. Elektronik mağzalarındaki elemanlar malesef bu konularda pek yetkin değiller 860 aldım henüz kurulum yaptırmadım sadece servis geldi 1 kez çalıştırıp tekrar kutusuna koyup kaldırdım herhangi bir sorun yoktu. 860 bence bu fiyata alınabilecek en iyi ve en fazla fonksiyona sahip tv.
  • Teşekkürler arkadaşlar.Bu 860 ı kullananlardanda mesaj bekliyorum..saygılarımla
  • Selamlar arkadaşlar;Uzun araştırmalardan sonra bu LG 55LA 860V aldım.Kurulacak servis bekliyorum.Teknosadan 4399 TL ye aldım .65 TL DE PUAN aldım.Hayırlısı inş.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.