Şimdi Ara

Lg-49UJ630V 2999 Tl değer mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
14.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hafta sonu tv alacağız, önce sunny'nin 55" curved tvsini düşünüyordum yanlız görüntü kalitesinde tereddüt ettim biraz, yakınlarda da canlı görme şansım yok, sonradan Lg ye kaydım, mağazalarda görmüştüm daha önce bunun 2016 modellerini.Sizce 3000 tl eder mi bu tv, 49" tam bize göre 55 biraz büyük kaçıyor, tavsiyelerinizi bekliyorum

http://www.lg.com/tr/tv/lg-49UJ630V

Edit
    http://www.hepsiburada.com/vestel-49ub8300-49-124-ekran-4k-smart-led-tv-p-HBV000002HL1J

Vestelin yukardaki modelinede bakmıştım, yorumlara göre görüntü kalitesi iyi diyorlar ama kanal geçişleri oldukça yavaşmış, birde lgye oranla upscele olayı iyimidir bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İts My Life -- 17 Temmuz 2017; 14:56:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende aynı senin gibi 2 tv arasında kaldım aradaki farka deper mi lg bilemedim evde 2 tane vestel var sorun yok da bilemedim ps4 ile kullanmayı düşünüyorum

• Vatanda gece indirimiyle 2699 tl şuan fiyatı. Bende düşünüyorum ama philips 49pus6501 modeliyle arasında kaldım.

Yardımcı olacak kimse yok mu?
  • Samsung mu7000 daha canlı renkler sunuyor vatanda gece indirimiyle 2900dü ya bu y a da uj630v alacağım bugün mağazaya gidip inceleyeceğim almışken iyisini alalım sonuçta tv en az 5 sene giden bir eşya

• mustalation kullanıcısına yanıt
    hangisine karar verdiniz_?
  • arkadaşlar lg nin parlaklığı ve kontrastı samsungtan azdır artı ips oldugundan siyahlar pek başarılı değil aynı fiyat aralığında samsung mu7000 modelide var eğer parlak canlı renkler seviyorsanız o modeli inceleyin
  • Mertcan03 kullanıcısına yanıt
    Mu7000 vatanın mağazada demo görüntü dönüyor izin veremeyiz dediler gerizekalılar ben de gittim teknosa mağazasında inceledim kendi videolarımla renkler daha canlı tv daha şık geldi 2900e aldım vatan gece indirimden daha gelmedi tv

• mustalation kullanıcısına yanıt
    Bende çarşamba günü 49uj630v lg modelini aldım inşaallah pişman olmam
  • Foruma giremedim bu aralar, 2999 tl ye lg49uj630v aldım yakınımızdaki bayiden, vatanın gece indirimini fark etmemiştim, sonuça gelicek olursak, diğer ürünlerle kıyaslamadım ama görüntü kalitesi beni tatmin etti, yanlız çerçeve sanki biraz daha ince olabilirmiş, ses sistemide evi diskoya çevirmeyecekseniz yeterli düzeyde, ses şiddeti yüksek ama sinema havasını yakalamak için ev sinema sistemi şart.

• 2599 tl hepsiburada da satildi en son hatta ticari maksatla aldi bi arkadasim 49uj630u

Ne zamandir mu7000 kampanyasi olmadi yakinda o da patlatir biraz sabir

Ben de 55uj630 aldim 3167 ye

Insallah hata yapmis olmam

• quote:

Orijinalden alıntı: VesVas

2599 tl hepsiburada da satildi en son hatta ticari maksatla aldi bi arkadasim 49uj630u

Ne zamandir mu7000 kampanyasi olmadi yakinda o da patlatir biraz sabir

Ben de 55uj630 aldim 3167 ye

Insallah hata yapmis olmam

hayırlı olsun bende 43' almayı düşünüyorum. 55 odama cok büyük geliyor.elinize ulaştımı kullanma imkanınız oldumu tavsiye edermisiniz?
  • byrcp B kullanıcısına yanıt
    Henüz elime ulaşmadı, ulaşınca mutlaka forumda paylaşacağım.

tv yi almadan önce iyice hesaplaman gerekir bence, evimde 39" vardı şahsen yıllardır ufaklığı canımı sıkıyordu. 43" de 3 metre izleme mesafesinin ötesine geçtiğinde gözüne küçük gelebilir. Bana sorarsan 49"in odanda nasıl görüneceğini bir şekilde test et ölçüleri canlandırmaya çalış.
  • Merhaba,

49uj630v modelini yeni aldım. İlk deneyimim harika. Tv kesinlikle akıcı hızlı içerikleri zengin. Menu içeriği çok kolay. Aklın alabileceği herşeyiyle çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan_love -- 27 Temmuz 2017; 9:25:17 >
  • Benim merak ettiğim Sony KD-49XE9005 ,Samsung 49MU9000, LG 49UJ701V bu modeller türkiyeye gelmiyecekmi?
  • 2379₺'ye alınır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: simonil

2379₺'ye alınır mı?

nerde buldun o paraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

arkadaşlar lg nin parlaklığı ve kontrastı samsungtan azdır artı ips oldugundan siyahlar pek başarılı değil aynı fiyat aralığında samsung mu7000 modelide var eğer parlak canlı renkler seviyorsanız o modeli inceleyin

Hocam bana 47-49 inç civarı bir şey lazım. Aşağıdaki 2 ürünü kestirdim gözüme bana rica etsem birazcık özellikleriyle beraber karşılaştırıp fikir verebilir misiniz?

1)http://www.hepsiburada.com/samsung-ue49mu7400-ultra-hd-49-124-cm-dahili-uydu-alicili-smart-led-tv-p-HBV000005EL0T?magaza=ucuzsepetnet&wt_gl=cpc.elk.evelektronigi.pla-tv&gclid=Cj0KCQjw24nNBRChARIsALldLD1Bc2uH3fhPJ4ZGXOfBLOfUI8hSqLfHnZds8SHNhzvf_XUWbpWk9-EaAlnyEALw_wcB

2)https://www.istanbulbilisim.com.tr/sony-kd-49xe8005-49-124-ekran-4k-ultra-hd-uydu-alicili-wi-fi-fiyati,235840.html?gclid=Cj0KCQjw24nNBRChARIsALldLD1py44ru7SgffWduTCXnx3XWEuHV1VPVbY_q94-BqRqfl3G6sjYUgcaAk1EEALw_wcB

• hocam mu7400 in durumu biraz karışık samsung türkiyeye farklı kodlarla gönderdi tv leri normalde mu7400 diye bi model yok benim bildiğim mu7000 ama forumda bir arkadaş söktüğünü içindeki parçaların mu6400 olduğunu söyledi o yüzden teknik özelliğe pek girmek istemiyorum ama o fiyat aralığında alınacak tv lerden en mantıklısı sony modeli incelemedim teknik özellik olarak ips kontrastı düşük siyahlar kötü ama motion performansı samsungdan daha iyi birde teknik özellikten daha önemlisi bence kişisel tercih çünkü herkesin beklentileri zevki farklı oluyor bulunduğunuz ilde mağaza varsa iki tv yide inceleyin ona göre karar verin derim
  • Vatan'da bu gece indirimdeydi (2119 TL) ama bitti sanırım. Sömürdü millet.

• Ekran görüntüsü almıştım.

Lg-49UJ630V 2999 Tl değer mi?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.