Şimdi Ara

Lg-49UJ630V 2999 Tl değer mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
14.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hangi modeli 2199 a aldınız ?
  • Arkadaslar ben lg 49uj630v yi vatanbilgisayar sitesinden dun aksam 2119 liraya hesaba havaleyi yontemi ile aldim. Sabah beni telefonla arayip sitede yanlis fiyatlandiridigini bu fiyattan satamayacaklarini soylediler. havaleyi yapmadi isem Bankaya parayi yatirmamami istediler. Bu durumda bende parayi yatirmadim. Ancak sitelerine de sikayet mesaji yazdim. Yani o fiyat yanlismis bilginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler LG 49UJ630V nasıl cihaz?

Gold'dan e-posta geldi 2599 ₺ diye, girdim baktım 3D yok sadece onun dışında ideal bi televizyon gibi. Daha sonra başka fiyat bakayım derken hızlıal da 2249 ₺ ye buldum. Sanırım ikisi de aynı şirketin firması. Sizce 2249 iyi bi fiyat mı ve ya bu fiyatlara daha iyisi var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Furkan Meral

Beyler LG 49UJ630V nasıl cihaz?

Gold'dan e-posta geldi 2599 ₺ diye, girdim baktım 3D yok sadece onun dışında ideal bi televizyon gibi. Daha sonra başka fiyat bakayım derken hızlıal da 2249 ₺ ye buldum. Sanırım ikisi de aynı şirketin firması. Sizce 2249 iyi bi fiyat mı ve ya bu fiyatlara daha iyisi var mı?

2249₺ iyi fiyat daha ucuzunu bulamazsın, yanlız hızlıaldaki lg Türkiye garantilimi, gerçi tvde paralel ithalat varmıydı hatırlamıyorum.Ben cihazı 2999₺ ye aldım, o zamanlar en ucuz 2700₺ civarı vardı, 2249₺ görünce içime oturdu desem yeri, daha 2 ay oluyor alalı

• Büyük bi şanssızlık olmuş sizin ki
    İndirimin süresi bitmiş sanırım, fiyatını yeniden 2,699 yapmışlar.
    Siz memnun musunuz olumsuz bi yorumunuz var mı?
  • Furkan Meral kullanıcısına yanıt
    Hocam valla giriş seviyesinde ki cihazlar bunlar, olay tamamen beklentiyle alakalı, benim ultra bi beklendim yoktu cihazdan, genel anlamda memnunum diyebilirim.Youtube gibi uygulamadan açacağınız videolarda sorun yaşamazsınız ama tarayıcı için aynı şeyi söyleyemem, aslında neredeyse bütün akıllı tvler bu konuda sınıfta kalıyor, onun haricinde güneşli havada perde açıkken yaptığı yansıtma beni rahatsız etti.Dediğim gibi olay tamamen beklenti ile alakalı, ben pek tv karşısına geçen biride değilim.

• İts My Life kullanıcısına yanıt
    samsung tarayıcı konusunda çok iyi klavye mouse bağla bilgisayar gibi kullan o kadar iyi :)
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Lg yede klavye mouse bağlanıyor ama sorun şurda yeterince stabil değil, samsunglar nasıl bilmem ama geçenlerde canlı yayında Mesut Çevik samsung üst seviye tv kullanıyorum, uygulamalar güzel ama web tarayıcı iyi değil gibi bir yorum yapmıştı.Ben üst seviye tv kullanmadım ama kullananların çoğu ağır sitelerde sıkıntı yaşıyor, tarayıcının yeniden başlaması gibi

• İts My Life kullanıcısına yanıt
    hocam biliyorum lg yede bağlanıyor benim bahsettiğim akıcı olması bir çok siteyi problemsiz açması vs... mesela sahadan sitesi bol reklamlı sıkıntı yaratan bi site ama o sitede bile bi sorun olmuyor
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Haklı olabilirsiniz hocam, belki siz sorun yaşamıyorsunuz ama sorun yaşayan bir çok kullanıcı var, özellikle ağır sitelerde ve yüksek çözünürlüklü videolarda 10-15 dk sonra yeniden başlatma sorunu var, en azından kullanıcı yorumları böyle, tabi ben sadece başlıktaki tv için kesinlikle web tarayıcısı yeterli değil diyebilirim, diğer cihazları kullanma fırsatım olmadı.

• Echo351 E kullanıcısına yanıt
    bende samsung uk malı 40mu6470 sızın baktığınız mu7000 denk geliyor pc için almıştım input lag düşük olduğu için birde choroma 4:4:4 için neyse bunu geçelim
    size 2 tv arasındaki farkı anlatayım uj630 maliyeti düşürmek için rgbw pixellerini kullanmıştır yani gerçek 4k değildir çok yakından bakıldığında farkı görebilirsin
    eğer sadece izlemek için alacaksan sony X900E serileri güzel

tv incelemeleri için su site cok güzel ben buraya bakarak almıştımhttp://www.rtings.com/tv
    panel özellikleri içinsehttps://www.displayspecifications.com/

• selamlar
    1 yıl olmuş neredeyse

uj630 TV lerinizden memnun musunuz?
    hiç yazılım güncelleme yaptınız mı?

HDR özelliği fark yaratıyor mu?

bir de yanlardan 45dereceden filan bakışta çok bozulma oluyor mu görüntüdE? (malum samsung MU7000 bu konuda berbat)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 30 Haziran 2018; 15:45:17 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.