Şimdi Ara

LG 42LB670 inceleme ve ilk kez smart tv alacaklar için (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
3
Favori
19.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar bahsettiğiniz olayı tam anlamadım ama yayınlardan olabilir, ben discovery ve Natgeo hd kanallarına bakıyorum arada, onun dışında fullhd filmler izliyorum böyle bir şey gözlemlemedim. Ancak bir kere spor kanallarının birinde(ntvspor veya trtspor olabilir tam hatırlamıyorum) hızlı kayan alt yazılarda böyle bozulma gibi ufak karecikler halinde kötüleşmeye donmaya rast geldim, ne kadar ilginç ki sadece kayan altyazıda vardı bu. Daha sonra bir daha böyle bir şeye şahit olmadım. Bilmiyorum bundan mı bahsediyorsunuz belki aynı sorundur, Ben de o zaman yayındandır filan diye takmadım.

Ayarlarıyla herhangi bir değişiklik yapmadım, gelen standart haliyle kullanıyorum.

Ekran üst ve üst köşelerden sıfıra sıfırken yanlardan aşağıya doğru indikçe biraz biraz içe geçiyor, açı yapıyor . En altta da sanki boşlukmuş gibi hafif aralık bir olması gerek, ben de aynı alt köşelerden bastılırınca içe hafif bir esneme yapıyor. (tabi bastırmamak gerek o ayrı) Ama ufak çoluk-çocuk gelip ekrana sap sap el atarken, vururken bir faydası oluyordur diye umuyorum, içim gidiyor çünkü misafirliğe gelen çocukları lütfen tvlerden uzak tutalım

• quote:

Orijinalden alıntı: SstD

Aynen bende yayın kalitesinden olduğuna kanaat getirdim. bazı kanallarda durum mevcut bazılarında yok. mesela tv8 hd gayet güzel . 1080p videolarda da bu durum gözlemlenmiyor. youtube den bile izleme sağlanıldığında bu sorun yok. + olarak birşey sorcam bugün fark ettim ve sadece bende mi bu durum mevcut bilemiyorum. kasa ile ekran arasında boşluk mevcut ve ekranın köşesine dokunulduğunda hafif göçme yapıyor esnek yani. rica etsem kontrol sağlayabilir misiniz ?

Asıl ekran içerde.Tv açıkken çok yakından ekranın köşelerinden bakın göreceksiniz.Dıştaki koruma camı gibi bir şey.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam merhaba,

Öncelikle inceleme için teşekkür ederim.

Sormak istediğim bir soru var, ben bu ürünü almak istiyorum fakat ben de 3.5 inch 1tb adaptörlü hdd var eski bir şey bu cihaz gücü elektrikten aldığı için ben bunu televizyonda kullanabilir miyim?
  • Lucifer kullanıcısına yanıt
    Tabi ki kullanılır. Nereden biliyorsun dersen kendim de kullanıyorum. Benim de 1tblik adaptörlü hdd'dem var. 3d ve fhd filmler çok yer tuttuğu için içine depolayıp izleyeceğim zaman takıyorum.
  • Ben 4 tb lık harddiski bağlıyorum sorun çıkarmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_cmlc -- 7 Nisan 2015; 10:56:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turker03

Tabi ki kullanılır. Nereden biliyorsun dersen kendim de kullanıyorum. Benim de 1tblik adaptörlü hdd'dem var. 3d ve fhd filmler çok yer tuttuğu için içine depolayıp izleyeceğim zaman takıyorum.

Cevap için teşekkür ederim. TV'yi aldık şuan servisin gelip kurmasını bekliyoruz.. 3D'yi nasıl test edebilirim bir kaç trailer indiriyorum.. sizin öneriniz var mı? bu deep sea falan varmış ama onu bulamadım ben.
  • Lucifer kullanıcısına yanıt
    Eğer tvye internet bağlı ise youtube'da Top Girl LG 3D Demo arat. Veya pc'de aratıp torrentten indirip öyle de izlebilirsin. Diğerleri için sitenin linkini atıyorum öm ile oradan indirebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turker03 -- 8 Nisan 2015; 19:01:10 >
  • Bu tvyi bana da tavsiye ettiler. Bu sitede fiyatı iyi gibi. Arkadaşım aldı ve çok memnun. İnşallah sıkıntı olmaz
    http://www.hepuyguncu.com/lg-42lb670v-42-106-ekran-3d-smart-full-hd-led-televizyon.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar benim sorularım olacak.

1) Acaba tv de izlenen ekranın telefonumda da izleme gibi bi imkan var mıdı herhangi bir kablo kullanmadan? play store daki uygulama ile bunu yapamıyor.

2) herhangi bi hdd bağlamadan 3d ve hd filmleri nereden izleyebilirim. bellek sorunu oluyor mu?

3)lg tv remote uygulaması için telefonun internete bağlı olması şartı.

eğer cevaplayabilirseniz çok sevinirim.
  • 3-Lg remote için internet şart değil.Wi-fi router veya wi-fi router özellikli modem yeterli.Tek şart telefon ve tv aynı wifiyi kullanacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KISKANIYORLAR -- 1 Mayıs 2015; 11:45:33 >
  • me10 M kullanıcısına yanıt
    HDD bağlamadan film izlemek istiyorsan mkvod denen programı kullanabilirsin
  • Arkadaşlar bu tvde altyazılarda Türkçe karakter sorunu yaşıyorum, nasıl düzeltilir?

• ******** YENİ YAZILIM '' SMART UPGRADE YAZILIM ''

05.10.01 - webOS 1.4.0-2301

İNDİR

VE BEKLENEN SÜRÜM WEBOS 2 ÖZELLİKLERİ , SAĞ TARAFTA MENÜLER SIRALANMIŞ.

AĞUSTOS SONU TÜRKİYEYE GELECEK VERSİYON YÜKLEYİN ARKADAŞLAR .
  • ender E kullanıcısına yanıt
    lb serısıne uyarmı bilmem ama bir arkadaşın dediği gibi

TVYE USBDEN TAKIP EĞER YAZILIMI GÖRÜRSE YÜKLER UYGUN OLMAYAN YAZILIMI TV GÖRMEZ ZATEN.

İSTEDİĞİNİZ YAZILIMI TV YE USB DEN TAKTIĞINIZDA TV YÜKLEMEZ O NEDENLE YANLIŞ YAZILIM YÜKLERİM VS KORKULAR OLMASI GEREKSİZ.
  • Allâme kullanıcısına yanıt
    Oynatma seçeneklerinden (ileri,geri,oynat) en sağdaki ek kontrolleri gösteri seç.Sub alt yazı butonu göreceksin.Seçeneklerden hariciyi yada dahiliyi seç.Dil segmesine gel.Orada kod... filan yazıyor.Oradan Türkçeyi seç.
  • Hocam çok teşekkür ederim, işe yaradı. Bir de Wi-Fi'ye bağlanmak için modem üzerindeki autorun tuşuna basmak gerekiyor. Bağlandıktan 3-4 dakika sonra internet yine gidiyor. Wi-Fi'ye bağlanma olayını nasıl yaparız biliyorsanız yardımcı olur musunuz ? Tekrar teşekkür ederim.
  • Allâme kullanıcısına yanıt
    Tv ayar menüsünde ağ var.Wi-fi seçeneği ile modem wifi şifreni girip bağlanabilirsin.

• Beyler lg tv plus uygulamasını telefona yükleyip günceleme kontrolü yapabiliyorsunuz. Uygulamadan güncelle diyorsunuz, telefon uygulaması günceleme var mı diye kontrol edip varsa telefona indiriyor sonra yükleye tıklayıp televizyonu günceliyorsunuz. Şu an öyle radikal bir değişiklik yok. Ben bir hafta önce yapmıştım. Eğer arkadaşın dediği gibi büyük günceleme gelirse forumda paylaşın beyler Android uygulaması çok işinize yarıyacaktır özellikle tvnin kendi uydu alıcısını kullanıyorsanız.
  • Takip

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.