Şimdi Ara

Lg 42 la 620 s input lag testi (Video)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 tane video çektim arkadaşlar ben tv alırken çok zorlandım input lag konusunda .Lg 42 la 620 s aldım tv nin diğer özelliklerinden memnunum hiçbir sorun yok .Benim için konsol ve pc bağlantısı önemliydi çok şükür onlardada sıkıntı yaşamadım.Hem pc hem konsolda gözle görülür gecikme görmedim .Çektiğim videoları izlerken duraklatırsanız 0,30 ms ile 50 ms arası gecikme görüceksiniz ortalama 40 ms tam sınırda bence bu kabul edilebilir bir süre.Konsolda online fps oynamadım ama diğer türlerde gözle görülen rahatsız eden gecikme görmedim .Belki başkalarına yardımcı olur en güzeli konsolu yanınıza alıp almak istediğiniz tv de deneyin.

Ben 3d ve dual play için lg aldım ama çokta gerekli değilmiş 3d içerik çok az hele kaliteli 3d bir elin 5 parmağını geçmez.Bu na smartıda ekleyin bence gereksiz özellikler daha düşük gecikme süresi olan daha sade tv tercih edilbilir.Ama malesef panallerin gecikme süresi ile ilgili net bilgiler yok.Bu tv rahatsız etmiyor ama oyun öncelikli ise farklı seçenekler vardır.

Hem konsol hem hem bilgisayar pc seçeneği ile tv ye bağlı resim modu oyun ses standart video girişi oyun seçili.Pc 10 metre hdmi 1,4 kablo ile tv ye bağlı.Cep telefonu ile çekildi biraz sarsıntı var 1080 p izleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isk0rpit -- 23 Nisan 2014; 15:35:07 >

• Bu küçük testi sizde yapın forumda küçük bir database olur oyun için tv önerilerinde.
  • çok mantıklı bir iş yapmışsın hakkaten.
    buradan senin yaptığın şekilde devam edilse bir süre sonra PS3 oynayacağım hangi tv yi alayım gibi sorular sorulmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.