Şimdi Ara

LG 40MB27 Full HD 1089 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
6
Favori
12.068
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Migrostan iki adet aldım cihaz LG ve full hd hala stoklarda var; ankara eryaman 5m'de 3 tane var.

Cihazı 1349'dan aşağı bulamadığım için doların yükseldiği bu dönemde çok avantajlı geldi.

• Monitor olmasin bu kumandasi var mi?

• bende yarın buyuk ekran tv alasım varda nasıl hocam denedınız mı evde ?
  • ben TV diye bir şey yazmadım zaten. Ben uydu alıcımı takıp kullanmaya başladım. Bu fiyata satılan bu kalitede 40" full hd başka bir cihaz bulamadım finlux,sunny gibi ürünlerden ayırarak baktım duruma. Zaten fiyatı düşük dahili uydu alıcılı cihazların uydu kalitesini beğenmiyorum (kanal geçiş hızı vb.)
    Cihaz ile ayrıca usb takarak film izleyebilirsiniz alt yazıları sorunsuz görüyor ve Türkçe desteği var. Ben kalitesine bayıldım diyebilirim.
    Sahibinden ikinci elini 1099 TL ye satıyorlar.
    kumandası tabiki var.
    Bu hafta sonu teknosa indirim yaptık diye aynı cihazı 1399 TL ye mail atmış bana. Yararlanılması için belirttim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garfiens -- 30 Ocak 2017; 18:11:16 >
  • bende uzun zamandir takipteyim bu cihazi anck kanal gecislerindeki gecikme ve netlik konusunda olumsuz yorumlar okudgmdan biraz sogumustum bu konuda szn yorumlarnz nedir acaba?
  • kanal geçişi nasıl yavaş olabilirki sizin uydu alıcınızın geçiş hızı iyiyse bu direk cihaza yansır 5ms tepkime süresi var ve bence çok güzel.

çok memnunum önemlisi lg kalitesi bunun servisinden tutun kurulumuna kadar ve ekran görüntü kalitesine kadar her şeye yansıyor.

cihazın en güzel tarafı farklı açılardan da sağlıklı görüntü kalitesi sunması. merdiven altı ürünlere karşı f/p 10 üzerinden 9 alır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eridim

Monitor olmasin bu kumandasi var mi?

kumandası var mı !!! ne biçim banal bir soru bu ???
  • görüntü kalitesi nasıl 82 ekranmı bumu sizce lg nin

arkadaşlar servis kurmaya geliyormu
    82 ekranları kurmaya gelmiyorlarmış

duvara askıda almak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fast-man -- 31 Ocak 2017; 12:55:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fast-man

görüntü kalitesi nasıl 82 ekranmı bumu sizce lg nin

arkadaşlar servis kurmaya geliyormu
    82 ekranları kurmaya gelmiyorlarmış

duvara askıda almak lazım

82 ekran değil 32 inçleri 82 ekran diye geçer. Alan arkadaştan ricam ekrnaın görüntülerini vs konuya ekleyebilir mi ?
  • garfiens kullanıcısına yanıt
    Siz TV yazmamışsınız da Ekran diye birşey de yazmamışsınız başlıkta. Benim gibi herkes TV fiyatına bak diye dalıyor konuya.
  • fast-man F kullanıcısına yanıt
    Kim demiş gelmiyor diye, ben 32 inç almıştım gelip kurdular.

Bu cihazda 3D desteği yok heralde?
  • Gelip kuruyorlar ucretsiz bir sekilde asma aparatibiz varsa ucretsiz bir sekilde duvara da kuruyorlar. Ekran boyutu 40" yani 102 ekran bu fiyata 102 bulmak pek kolay degil. Smart tv ve 3d falan yok bunlari gereksiz bulanlar icin ideal bir cihaz.
  • guven35 G kullanıcısına yanıt
    Şimdi bu televizyon mu monitör mü?
  • 1599 tl olmuş şimdi baktım migros
  • Ever bende alacaktim 1400 olmuz takipte kalalim dusunce alalim arkadaslar haber verelim vatanda gordum 1200 idi
  • quote:

Orijinalden alıntı: District7

Şimdi bu televizyon mu monitör mü?

Aslen monitör diyebiliriz. Tv olarak kullanmak için hdmi çıkışlı bir uydu alıcı alarak, tv olarak da kullanabiliriz.
  • Bu fiyata gayet mantıklı sonuçta lg kalitesi var fiyat uygun olanları paylaşalım arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanaltay80

Bu fiyata gayet mantıklı sonuçta lg kalitesi var fiyat uygun olanları paylaşalım arkadaşlar

100 HZ Mİ
  • Bunun 32" olanını Teknosa' dan 550 liraya aldık, memnunuz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.