Şimdi Ara

LG 32Ln575S ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
4
Favori
25.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jvcjvc -- 28 Ağustos 2013; 10:04:52 >

• bu TV'yi ben de merak ediyorum... Kullanan varsa fikirleri benim için önemli...
  • Arkadaslar bu model ile bilgisi olan yokmu ben 1 hafta icinde almayi dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmckr

Merhaba. Daha önce 32Lm660s modeline niyetlenmiştim. Ancak 3d olmasının benim için hiç bir artısı yok, kullanılmaz. 32" Lg 32Ln575S modelini buldum ne dersiniz, özellikleri hepsi benim istediğim kadar. 3d yok o kadar Hz daha düşük. Ne dersiniz kullanan varmı, alınabilirmi. Fiyat 1.050 tl gibi. Fiyat bana uygun, almalımıyım?
    Örnek Link:http://www.bimeks.com.tr/urun/127861/lg-32ln575s-82-ekran-led-tv.aspx

arkadasım bımekste bu hafta kampanyada 999 tl 100 tl hediye çeki var imkanın varsa kaçırma derım

• quote:

Orijinalden alıntı: feryad80

quote:

Merhaba. Daha önce 32Lm660s modeline niyetlenmiştim. Ancak 3d olmasının benim için hiç bir artısı yok, kullanılmaz. 32" Lg 32Ln575S modelini buldum ne dersiniz, özellikleri hepsi benim istediğim kadar. 3d yok o kadar Hz daha düşük. Ne dersiniz kullanan varmı, alınabilirmi. Fiyat 1.050 tl gibi. Fiyat bana uygun, almalımıyım?
    Örnek Link:http://www.bimeks.com.tr/urun/127861/lg-32ln575s-82-ekran-led-tv.aspx

arkadasım bımekste bu hafta kampanyada 999 tl 100 tl hediye çeki var imkanın varsa kaçırma derım

Tesekkurler. Ancak şuan fiyatla ilgilenmiyorum, televizyon ile ilgili yorumlara ihtiyacim var, kimsede bilgi vermiyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: feryad80

quote:

Tesekkurler. Ancak şuan fiyatla ilgilenmiyorum, televizyon ile ilgili yorumlara ihtiyacim var, kimsede bilgi vermiyor.

uyudusu için bilgim yok fakat çift çekirdekli işlemci var 100 hz yenileme hızı var dahili uydulu kablosuz internetli bence süper tv bu sene lg parlaklık konusunda samsung'la aradaki farkı kapatmış bu sene bence güzel tv al derim kardeş

• Bu üründe iyi fiyatlara geldi kliksada 899 tl carrefourlarda 889 tl gördüm dahili hd uydu smart 100hz alınabilir.
  • Bu ürünün teknik özelliklerinde "dahili wifi" diye bir şey var. Nedir bu? Wi-fi adaptöre gerek duymadan kablosuz ağlara bağlanıyor mu?

http://www.lg.com/tr/televizyon/lg-32LN575S
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUAMMER3

Bu ürünün teknik özelliklerinde "dahili wifi" diye bir şey var. Nedir bu? Wi-fi adaptöre gerek duymadan kablosuz ağlara bağlanıyor mu?

http://www.lg.com/tr/televizyon/lg-32LN575S

Wifi adaptöre gerek kalmadan kablosuz ağınıza bağlanabilirsiniz
  • 32Ln575S özelliklerine göre uygun fiyatı var bence de alına bilir bir tv.
  • bir haftadır kullandığım televizyon. renkleri keskinliği bence tatminkar. orta boy bir salon için ideal. ama kanalları otomatik tararken tüm kanal listesi siliniyor ve rastgele diziliyorlar. ona çözüm bulsam yazıcam zaten buraya.
  • Oyun konsolları için uygun mu acaba? Mesela Playstation 3 için? Yenileme hızı 100 MHZ diyor ama MCI diyor.
  • Bu gun teknosadan 899 liraya aldim. Sorulariniz varsa cevaplarim, su anlik gayet memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: __PraMiT___

bir haftadır kullandığım televizyon. renkleri keskinliği bence tatminkar. orta boy bir salon için ideal. ama kanalları otomatik tararken tüm kanal listesi siliniyor ve rastgele diziliyorlar. ona çözüm bulsam yazıcam zaten buraya.

Burayi kurcaladiniz mi acaba ?
     LG 32Ln575S ANA KONU

• Playstation 3 veya başka oyun konsolu ile deneme şansınız var mı?

Ya da HDMI ile PC'ye bağlayıp hareketli bir oyunda gecikmeler(lag) oluyor mu bakma imkanınız var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyynak

Playstation 3 veya başka oyun konsolu ile deneme şansınız var mı?

Ya da HDMI ile PC'ye bağlayıp hareketli bir oyunda gecikmeler(lag) oluyor mu bakma imkanınız var mı?

Xboxum var, yarin denerim.

• Peki, teşekkürler şimdiden.
  • Bu modeli yaklaşık 1 ay önce vatanbilgisayar-Bornova mağazasından 980 liraya aldık. Şimdi teknosa'da ve diğer sitelerde daha ucuza olduğunu görünce biraz pişman oldum açıkçası. Çünkü o gün mağazaya özel yüzde otuz indirim olduğunu söylediler ama kendi sitelerindeki normal satış fiyatı da 1050 lira. Geçen gün teknosada 899 liraya gördüm. Almak isteyenlere en makul yerin burası olduğunu söyleyebilirm.

Tv'ye gelince 3d özelliğinin olmayışı dışında gayet kullanışlı, özellikli ve standart bir cihaz diyebilirim. 20 metrekareye kadar olan bir odada boyut olarak ta ideal. Ses kalitesi ve görüntü parlaklığı olarak samsung'tan bi fark yok, biraz daha pahalı olan samsunglara tercih edilebilir. 1 tb'ya kadar desteklenen 2 usb girişi var ve anında okuyor. Bu harika bi şey. Ama tv'den kayıt özelliği usb ile kullanılıyormuş. Birkaç çeşit usb denememe rağmen bu özelliği kullanamadım; nasıl oluyor bilmiyorum. Ayrıca bana mı öyle geliyor ve normal mi bilmiyorum ama ekran insanları biraz şişman gösteriyor gibi. Bunun ayarını yapamadım.
    Onun dışında dahili wi-fe ve smart özelliği ile gayet kullanışlı bir tv. Kablolu tv kullandığımızdan uydu alıcısı nasıldır bilmiyorum. Bir ayda hiç bir şikayet olmadı. Ancak biraz daha para eklenip 3d'li olan bi üst modeli de alınabilir diye düşünüyorum.

• quote:

Peki, teşekkürler şimdiden.

Bir saat falan forza 3 oynadim, herhangi bir lag goremedim. Ama benim dediklerimi baz alip almayin, yerinde gorun derim. Bir tane daha lg tv miz var 120 ekran, gayet iyi de aslinda, ama bu televizyonda konsolda oynamak daha keyifli bunu soyleyebilirim, renkler cok canli, parlak.

LG 32Ln575S ANA KONU LG 32Ln575S ANA KONU

Gerci telefon kamerasi, hatta normal fotograf makinesi bile goruntu kalitesini konusmak icin dogru bir olcut degil.

Bir de televizyon cep telefonundan ve de tabletlerden kontrol edilebiliyor, telefonun ya da tabletin dokunmatik yuzeyinden fare kullanabiliyorsunuz. Ayrica telefonum lg oldugundan herhalde tv de goruntulenen her sey 5 sn falan gecikmeli olarak telefonda da goruntulenebiliyor.

Tv de tv yayinini da kaydetme ozelligi var time machine II diye geciyor, flash diski bicimlendirmeni istiyor o yuzden deneyemedim, bos bir bellek bulunca denerim. Bir de simdiden 3 kullanici olduk sanirim, bir ana konu acmali, ya da bu konuyu ana konu yapmali ya da ben uygun bir ara inceleme yapip ayri bir konu acarim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jvcjvc -- 1 Temmuz 2013; 13:55:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

quote:

Peki, teşekkürler şimdiden.

Bir saat falan forza 3 oynadim, herhangi bir lag goremedim. Ama benim dediklerimi baz alip almayin, yerinde gorun derim. Bir tane daha lg tv miz var 120 ekran, gayet iyi de aslinda, ama bu televizyonda konsolda oynamak daha keyifli bunu soyleyebilirim, renkler cok canli, parlak.

LG 32Ln575S ANA KONU LG 32Ln575S ANA KONU

Anlıyorum.

Çok teşekkür ederim, makbule geçti.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.