Şimdi Ara

LG 32Ln575S ANA KONU (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
4
Favori
25.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Satan yok mu xbox one performansi nasil 550 veriyim hemen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 senelik 32" tv lere 750 800 lira para istiyorlar yuh diyorum size yuhh aldigi fiyatin ustune satmaya calisiyorlar uyaniklar yazik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar, bu tv için kanal listesi var mı? Hd kanallar dahil
  • Geçen güncelleme yaptım internete girmiyor. Ger açılışta kanallar sıfırlanıyor. Eski firmware leri bulamadım. Var mı böyle sıkıntısı olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013 yılında aldığım panel bugün arıza verdi servisi aradık led ler yanmış 400 tl masraf cıktı içime oturdu
  • rza_35 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Geçtiğimiz gün versiyon güncelleme yaptım. Güncel sürüm olarak 04.22.14 yükledi. Güncelleme sonrası cihaz sürekli açılıp kapanıyor. Cihazı sıfırlamak istediğimde "Ürün Sıfırla" menüsünde Evet'i seçtiğimde cihaz kapanıyor. Versiyon güncellemesi de yapamıyorum cihazı fabrika ayarlarına da döndüremiyorum. Aynı sorunu yaşayıp çözüm bulan var ise yardımcı olabilir mi?
  • Rejoıce R kullanıcısına yanıt
    Prizde voltaj sorunun olabilir. Bendede aynı sorun oluyordu güncellemeler sonrası eski versiyona dönme yolu vardı forumda onu yapmıştım. En son yine kapanıyordu sürekli tamirciye götürdüm 2 gün açık kaldı kapanmadı dedi adam sorun yok bunda dedi. Sonra başka pirize taktım evde şu an çalışıyor. Biraz garip bir durum ama bende öyle çözüldü.
  • Aynı ürününün besleme kartını arıyorum yardımcı olabilecek varmı netteki satıcılara güvenmiyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 8.yılında arıza verdi kartı yanmış 450 tl fatıra çıktı. Yaptırayım mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.