Şimdi Ara

LG 32Ln575S ANA KONU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
4
Favori
25.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • wifi klavye alan var mı? bu wifi klavye doğrudan tv ile mi iletişim kuruyor yoksa önce modem üzerinden mi? telefon da bağlanıyor, telefon ve tabletin dokunmatik yüzeyinden işaretçiyi kontrol edebiliyoruz ama internet üzerinden olduğu için ve modemim biraz uzak olduğu için atlamalı oluyor. wifi klavyede de bu durum olur mu acaba?
  • Kliksa da tükenmiş zaten.İsteyenlerhttp://www.n11.com/arama/ara?categoryGroup=0&q=32ln575s buradan seçip sipariş verebilirler.Maximum
    karta da %11puan kampanyası var.Ayrıca işbank internet şubesini kullanıyorsanız 22 TL daha indirim yapıyorlar.

Ama ben Samsung 32F5570 ile bu cihaz arasında kararsız kaldım.İkisininde özellikleri neredeyse aynı.Samsung 50-60 TL daha fazlaya geliyor.İkisini karşılaştıramadığım için karar veremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sat112 -- 15 Temmuz 2013; 22:37:56 >
  • bende bu tv yi yatak odam için aldım...tabii ürünün yanında sihirli kumanda yok bende kumanda almak istiyorum bu tv ile uyumlu sihirli kumanda var mı??varsa modelde yardımcı olur musunuz?? kablosuz klavye cok gerekir mi??
  • selamlar herkese,

Ben de 2 gun once aldım bu tvyi. ipad veya laptop u kablosuz olarak bağlamaya çalışıyorum. dlna, wi fi, wi di, smartshare teknolokilerini testekliyor sözde tv ama muaffak olamadım henüz. konuyla ilgili tecrubesi olan var mı acaba?

cihazlarım ipad4, macbookpro 2008 coreduo2, acer intel celeron işlemci winndows7.

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tissi

selamlar herkese,

Ben de 2 gun once aldım bu tvyi. ipad veya laptop u kablosuz olarak bağlamaya çalışıyorum. dlna, wi fi, wi di, smartshare teknolokilerini testekliyor sözde tv ama muaffak olamadım henüz. konuyla ilgili tecrubesi olan var mı acaba?

cihazlarım ipad4, macbookpro 2008 coreduo2, acer intel celeron işlemci winndows7.

teşekkürler.

Apple urunlerini kablosuz baglayabilmek icin apple tv varmaniz gerekir. Bilgisayar hdmi cikisi varsa ordan baglayabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, bi arkadaş soru sormuş cevaplanmamış. Bende merak ediyorum. Dahili uydu alıcısı HD mi?

Bide bu tv ye normal uydu alıcısını da bağlayabiliyormuyuz? Kendi uydu alıcısını beğenmezsek hani..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkonyali -- 18 Temmuz 2013; 12:19:07 >
  • Tabi ki normal uydu alıcısı da bağlarsınız. LG ye e posta attım bu gün dahili uydu alıcısı hakkında bilgi almak için. Cevap gelince paylaşırım.
  • LG'den e-posta yolu ile sorduğum soruya 16 dk içinde cevap geldi, çok şaşkınım.

LG 32Ln575S ANA KONU
  • bu cihazın özelliklerinde mci 100hz yazması kafamı karıştırıyor.
    gerçek 100hz mevcut mu acaba bu tvde yoksa yazılımla mı 100hz e çıkarılmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

LG'den e-posta yolu ile sorduğum soruya 16 dk içinde cevap geldi, çok şaşkınım.

LG 32Ln575S ANA KONU

teşekkür ederim arkadaşım yardımın için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucukti

bu cihazın özelliklerinde mci 100hz yazması kafamı karıştırıyor.
    gerçek 100hz mevcut mu acaba bu tvde yoksa yazılımla mı 100hz e çıkarılmış.

Forumda bununla ilgili bi başlık mevcut. Sanırım soruna yardımcı olur.

http://forum.donanimhaber.com/m_51487172/tm.htm
  • Arkadaşlar bu tv den bende aldım. Teknosadan indirimle 899 TL ye. Bi sorum olcak. Servisten kurmaya gelenler usb den tv kanal listesi yüklediler. Fakat cnn Türk yok. Manuel kanal arama gibi bi ayarda göremedim. Nasıl ayarlayacağım hakkında bilgisi olan varsa yardımını bekliyorum.
  • bu televizyonu kullanan arkadaşlar bazı noktalara değinirse sevinirim. mesela;
    -genel görüntü kalitesi, hareketli sahnelerdeki görüntü kalitesi
    -sd görüntü performansı tatmin edici mi
    -türkçe altyazı sorunu var mı? altyazı büyüklüğü ayarlanabiliyor mu ve yeterince büyük mü?
    -dahili uydu alıcısının kanal geçişleri yeterince hızlı mı
    - şimdi ben bunu alırsam dahili wifi üzerinden bilgisayarımın bir klasöründeki filmleri oynatabilecek miyim?
    - idx+sub şeklinde olan altyazıları oynatabiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lcdekran -- 20 Temmuz 2013; 21:29:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar benim de bir sorun daha olucak.Tv sahipleri arkadaşlardan ricam facebook üzerinden flash oyun oynayabildiniz mi ? ( okey tavla vb. ) cevaplarınız için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanngurcan

arkadaşlar benim de bir sorun daha olucak.Tv sahipleri arkadaşlardan ricam facebook üzerinden flash oyun oynayabildiniz mi ? ( okey tavla vb. ) cevaplarınız için teşekkür ederim.

hayır o şekilde facebook üzerinden oyun oynanmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lcdekran

bu televizyonu kullanan arkadaşlar bazı noktalara değinirse sevinirim. mesela;
    -genel görüntü kalitesi, hareketli sahnelerdeki görüntü kalitesi
    -sd görüntü performansı tatmin edici mi
    -türkçe altyazı sorunu var mı? altyazı büyüklüğü ayarlanabiliyor mu ve yeterince büyük mü?
    -dahili uydu alıcısının kanal geçişleri yeterince hızlı mı
    - şimdi ben bunu alırsam dahili wifi üzerinden bilgisayarımın bir klasöründeki filmleri oynatabilecek miyim?
    - idx+sub şeklinde olan altyazıları oynatabiliyor mu?

-görüntü kalitesi gayet güzel ve net
    -sd görüntü kaliteside güzel
    -altyazıyı denemedim
    -dahili uydu alıcı kanal geçişleri normal alıcılara göre yavaş
    -wifeden pcye bağlanma var ama film oynatma olurmu bilmem. ki olacağını pek sanmam.sadece resimlere felan bakabilirsin
    -altyazıları oynatıyor srt olanı.dediklerinide büyük ihtimal oynatır.

• biriside benim sorunlarıma çare bulsa
  • bende almayı düşünüyorum. 106 ekrandan sonra ufak gelirmi
  • Lg 32Ln575S bende bugun aldım kurulumu yapıldı fakat wifi baglanmıyor ama cep telını hotspot a acınca ordan baglanıyor bırde sıfreleme olmaması gerekıyor sanırım sıfrelemede sıkıntı yasıyor yarın lg servısle gorusecem bakalım ne yapabılıyorlar
  • merhabalar bende sımdı buldum problemı modem arayuzune gırın ve sıfre bolumunu wep yapın kolayda bır sıfre yazın cıkın tv baglansın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.