Şimdi Ara

LG 32Ln575S ANA KONU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
4
Favori
25.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu tv yi ben de dün aldım.
    Digiturk Play den maçları izlerm diye düşünüyordum ancak digiturk böyle birşey koymamış uygulamaya

Neyse web browserdan izleyeyim dedim onda da görüntü çok geç geliyor ve tam ekran yapınca ses var görüntü yok..Bir güncelleme mi gereklidir acaba?

Ya da octo infinite in güncellemesini yapabilir miyiz? Ya da başka bir browser yükleyebiliyor muyuz?
  • Bende diğer birçok kişi gibi LG 32LN575S ile Samsung UE-32F5570 modeli arasında kaldım. Fiyat olarak bu model biraz daha avantajlı olduğu için büyük ihtimalle bu modeli alıcam. Ancak birkaç sorum var ;
    Birincisi, samsungun modeliyle ilgili araştırma yaparken televizyonu modeme ethernet üzerinden bağlayarak (yada wireless üzerinden )pc'min ortak klasöründeki filmleri tvde oynatabileceğim söyleniyordu. Bu sayfadaki bir yorumda ise bu model ile yalnızca resimlere bakılabileceğini tahmin ediyorum yazılmış. Söylediğimi daha önce deneyen oldu mu ? Pc'den açılan bir filmi eş zamanlı tvde izleyebilirmiyim ?
    İkinci sorum ise daha önceki kampanyalara bakılarak şu fiyatlara bulduğunda alabilirsin dediğiniz ortalama fiyat nedir?
    Dipnot olarak elimde maksimum kredi kartı var. Maksimum için en avantajlı site yada elektronik market hangisi ?
    Son olarak bir arkadaş yorumunda insanları kilolu gösterdiğini söylemiş, böyle bir sorun gerçekten var mı ?
    Cevaplar için şimdiden teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

Bu gun teknosadan 899 liraya aldim. Sorulariniz varsa cevaplarim, su anlik gayet memnunum.

Fiyatına değiyor mu hocam? Renk keskinliği nasıl? Beğendiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pio'

quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

Bu gun teknosadan 899 liraya aldim. Sorulariniz varsa cevaplarim, su anlik gayet memnunum.

Fiyatına değiyor mu hocam? Renk keskinliği nasıl? Beğendiniz mi?

Ben çok memnunum. 899 a, hatta sanirim bu ekran boyutuna sahip tv lerden daha iyisini bulamazdim. Ses kalitesi de gayet iyi belirtilmemis olsa da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jvcjvc -- 20 Ağustos 2013; 22:18:54 >
  • 539 mb lik yeni bir güncelleme var. Merak ettim 539 mb lik ne gelecek.
     LG 32Ln575S ANA KONU

3.20.30 dan 4.00.13 e guncellendi. Bir fark goremedim simdilik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jvcjvc -- 23 Ağustos 2013; 11:42:58 >
  • Tarayıcıya şöyle bir şey gelmis, bilmem once var miydi :
     LG 32Ln575S ANA KONU

• Merhaba arkadaşlar daha önce sorduğum bir soru vardı : facebook üzerinden oyun oynayabilme hakkında. Dün tv son güncellemesini yaptıktan sonra browser üzerinden açtığım facebook hesabımdan okey oynayabildim.Sizlerle paylaşmak istedim :) Açıkca söylemek isterim tv den çok memnunum bence 32" düşünenler gönül rahatlıyla alabilir.
  • SEG LE39SAT182 DVB-S FHD LED LCD TV BU TV almayı düşünüyorum ancak bu tv görünce kararsız kaldım seg ekran büyük 99 cm lg 82 cm kararsız kaldım seg 200 hz bunda 100 hz segde 3d ve smart özellik yok lg smart özellik var seg de hd uydu alıcı konusunda sıkıntı oldugunu söylüyorlar ne kadar dogru ama hd alıcısı sıkıntı var diyor bir kaç kullanıcı uydu alıcısı 2015 uyumlu diyorlar biliyorsunuz 2015 sistem değişecek lg de 2015 sistemine uyumlumudur
  • lg nin fotosuna baktım arka kasa led olmasına rağmen kalımı bana fotolarda biraz kalın gibi geldi sanki plazma misali nedir tv kasa durumu duvara monte edecem icabında sırıtırmı kalınsa durvarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: D3erin

lg nin fotosuna baktım arka kasa led olmasına rağmen kalımı bana fotolarda biraz kalın gibi geldi sanki plazma misali nedir tv kasa durumu duvara monte edecem icabında sırıtırmı kalınsa durvarda

Evet kasası samsung 32f5570'e göre kalın. Duvarda sırıtacağını sanmıyorum ancak yinede slim led tv havasını vermiyor ürün.
  • TV nin dahili uydu alıcısını kullanan var mı? Varsa manuel kanal arama yapabiliyormusunuz? Frekans girerek tek bir kanal ayarlama. Bende frekans ayarlamaya girdiğimde TV kendini açıp kapatıyor. D SMART var ama taahhüt bittiğinde felan dahiliyi kullancam sıkıntı yani..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fkaplan

Bende diğer birçok kişi gibi LG 32LN575S ile Samsung UE-32F5570 modeli arasında kaldım. Fiyat olarak bu model biraz daha avantajlı olduğu için büyük ihtimalle bu modeli alıcam. Ancak birkaç sorum var ;
    Birincisi, samsungun modeliyle ilgili araştırma yaparken televizyonu modeme ethernet üzerinden bağlayarak (yada wireless üzerinden )pc'min ortak klasöründeki filmleri tvde oynatabileceğim söyleniyordu. Bu sayfadaki bir yorumda ise bu model ile yalnızca resimlere bakılabileceğini tahmin ediyorum yazılmış. Söylediğimi daha önce deneyen oldu mu ? Pc'den açılan bir filmi eş zamanlı tvde izleyebilirmiyim ?
    İkinci sorum ise daha önceki kampanyalara bakılarak şu fiyatlara bulduğunda alabilirsin dediğiniz ortalama fiyat nedir?
    Dipnot olarak elimde maksimum kredi kartı var. Maksimum için en avantajlı site yada elektronik market hangisi ?
    Son olarak bir arkadaş yorumunda insanları kilolu gösterdiğini söylemiş, böyle bir sorun gerçekten var mı ?
    Cevaplar için şimdiden teşekkürler..

Wifi ile PC deki müzik, resim ve videoları sorunsuz şekilde açıyorum ben. İnsanları felan normal bi şekilde gösteriyor. Teknosadan 899 a aldım ben. Bu fiyattan yukarı alma mecbur kalmadıkça.

• Digiturk Play de tam ekran yapınca önceden ekranın yarısı gözükmüyordu güncelleme ile birlikte biraz daha düzeltmişler ancak hala tamamen düzelmedi solda beyaz bir boşluk kalıyor ve videonun sağ tarafı o beyaz yer kadar kesiliyor normal olarak..

Bu resmi LG ye göndercem umarım tekrar güncelleme yapıp bunu da düzeltirler..

LG 32Ln575S ANA KONU

• Arkadaslar bu tv yi almak istiyorum ama bazı forumlarda film izlerken 40 50 dakikalarında bellek yetersiz deyip kapatıyormuş film ı dizimag dan cok izliyoruz bi aydınlatırsanız cok makbule geçer

• quote:

Orijinalden alıntı: slmnd

Digiturk Play de tam ekran yapınca önceden ekranın yarısı gözükmüyordu güncelleme ile birlikte biraz daha düzeltmişler ancak hala tamamen düzelmedi solda beyaz bir boşluk kalıyor ve videonun sağ tarafı o beyaz yer kadar kesiliyor normal olarak..

Bu resmi LG ye göndercem umarım tekrar güncelleme yapıp bunu da düzeltirler..

LG 32Ln575S ANA KONU

Digitürk play dediğiniz net üzerinden özetleri felanmı izliyorsunuz?Eğer öyleyse siteyle alakalı bişeydir.

• Su an teknosalarda 899 lira.

• Evet HD ayrıca sd kanallarda gayet iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: ozkonyali

Arkadaşlar, bi arkadaş soru sormuş cevaplanmamış. Bende merak ediyorum. Dahili uydu alıcısı HD mi?

Bide bu tv ye normal uydu alıcısını da bağlayabiliyormuyuz? Kendi uydu alıcısını beğenmezsek hani..

Evet HD ayrıca sd kanallarda gayet iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: tnevell

quote:

Arkadaşlar, bi arkadaş soru sormuş cevaplanmamış. Bende merak ediyorum. Dahili uydu alıcısı HD mi?

Bide bu tv ye normal uydu alıcısını da bağlayabiliyormuyuz? Kendi uydu alıcısını beğenmezsek hani..

Tv yi alalı 1 ay felan oldu ama teşekkür yinede cevabın için Bide manuel kanal arama yapabiliyormusnuz. Bende frekans kısmını değiştirdiğimde tv kendini açıp kapatıyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tnevell

quote:

Tv yi alalı 1 ay felan oldu ama teşekkür yinede cevabın için Bide manuel kanal arama yapabiliyormusnuz. Bende frekans kısmını değiştirdiğimde tv kendini açıp kapatıyor.

Dostum son güncellemeyi yükle fabrika ayarlarına dön resetleme olayı ortadan kalkar

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.