Şimdi Ara

LG 31,5' 32GK850F 1ms 2K 144Hz - 3.041 TL - Web'te tekrar stokta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
3.296
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nötron yozluğu -- 14 Ekim 2020; 21:41:31 >

• İhtiyacı olan kaçırmasın, araştırma yapayım derken fiyat değişirse üzülürsünüz. Sipariş verin sonra araştırın zaten ne kadar iyi bir seçim yaptığınızı, bu fiyata almanın büyük şans olduğunu göreceksiniz.

• Bir süredir bu monitöre bakıyordum her gün amazon listemden indirime girsin diye. Hatta 2.750'ye ikinci elini düşünüyordum o derece. Vatan gandalf gibi giriş yaptı hiç beklenmedik şekilde LG 31,5" 32GK850F 1ms 2K 144Hz - 3.041 TL - Web'te tekrar stokta 2k Monitör düşünen kaçırmasın bir daha zor bulur bu kurda bu fiyatı.

• Nasıl sipariş edilecek bulunduğum ilde yok?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün bitti mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saglamsalassa

Bir süredir bu monitöre bakıyordum her gün amazon listemden indirime girsin diye. Hatta 2.750'ye ikinci elini düşünüyordum o derece. Vatan gandalf gibi giriş yaptı hiç beklenmedik şekilde  2k Monitör düşünen kaçırmasın bir daha zor bulur bu kurda bu fiyatı.

Hocam yurtdışı yorumları çok iyi değil, yine de önerir misiniz?

• Wirm kullanıcısına yanıt

HDR özelliği eleştiri konusu genellikle entry level olduğu ve parlaklığı yetersiz olduğu için. Ben günlük kullanımda VA monitörün ışığını kısıyorum gözümü almasın diye zaten. Panel kalitesi güzel, ghosting ve backlight sorunları minimum seviyede. HDR özelliği kötü.

Fakat bundan daha iyi bir HDR performansı olan 144-2k 31" monitör bakmaya kalkarsanız yurtiçinde 5binden aşağı bulmanız oldukça zor. Bu fiyata oldukça iyi.

• 32gk650f modelini aldım kullanıyorum memnunum. Bununla arasında 250 lira fark vardı yanlış bilmiyorsam bu Gsync olan modelse öyledi. 2080super ile kullanıyorum Gsync de sorun yok 32GK650F için gayet memnunum o ldar monitör aradıktan sonra bunda memnun kaldım. Yalnız 50fps altında ghosting oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu kadar büyük ekranda oyun oynanış nasıl olur ki ? Zorlar sanki.

• rainmanstern R kullanıcısına yanıt
    İps olduğu için endişeliyim açıkcası. Aynı panele sahip 27 inç olsa iyi. İps tercih ederseniz buda iyi fiyat için birşey diyemem düşer çıkar. Monitör güzel rtings incelemesine baktım. Alabilirdim 32GK650F almış olmasaydım. ips glow gözükmüyor incelemede. İps glow sebebiyle ips monitörlerden uzak durdum.

• G sync olan modeli değil hocam.

• 2699 TL'ye Samsung C27HG70 satılıyordu ben aldım. Bu monitör daha mı iyiydi?

LG 31,5" 32GK850F 1ms 2K 144Hz - 3.041 TL - Web'te tekrar stokta
  • LG 32GK850g-b dahili gsync var ve 32 liklerdeki en hızlı modellerden biridir ama fiyatı biraz daha pahalı

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Bence 27 inç boyutuna göre en f/p tercih olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: daquied

İps olduğu için endişeliyim açıkcası. Aynı panele sahip 27 inç olsa iyi. İps tercih ederseniz buda iyi fiyat için birşey diyemem düşer çıkar. Monitör güzel rtings incelemesine baktım. Alabilirdim 32GK650F almış olmasaydım. ips glow gözükmüyor incelemede. İps glow sebebiyle ips monitörlerden uzak durdum.

Niye ki ips panel daha iyi bence. Va'nın görüntüsünden daha iyidir. Va genel olarak görüntü/performans açısından daha oranlı. Ips panellerde düşük tepkime süreleri daha zor bulunuyor. Bana ips hep daha makul gelmiştir güzel görüntü aldıktan sonra gerisi biraz tırt

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

2699 TL'ye Samsung C27HG70 satılıyordu ben aldım. Bu monitör daha mı iyiydi?

Alınır mı bu? 24 inç CFH73 kullanıyorum şuan.

• Peace Sells.. kullanıcısına yanıt

hiç ips panel kullandınız mı bilmiyorum fakat kesinlikle yüksek fpslerde ve oyunlarda aşırı göz yorar. Kaldı ki bir de 27" ve üstünde migrene kadar yolu var. Ben ips panel ile açıkçası oyun profili renk ayarı yapmadan oyun oynadığımda gözlerim kan çanağı olmuştu. Renk ayarını yaptıktan sonra da VA ile IPS arasında neredeyse fark yok gibi va ve ips monitörlerim arasında. Birşeyler izlerken movie moda alıp daha canlı renkler alıyorsunuz ama 1 2 saatten fazla oyun oynamak için ips panelin pek uygun olmadıgını düşünüyorum.

TN panel 1 IPS panel 10 renk canlılıgı dersek, kaliteli bir VA panel bana kalırsa 7-8 civarında konumlanır. Kesinlikle aralarında o kadar büyük farklar yok, ve tecrübe ile sabit, gerçekten çok daha az göz yoruyor VA paneller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saglamsalassa -- 14 Ekim 2020; 14:0:56 >
  • grafiğe bak LG 31,5" 32GK850F 1ms 2K 144Hz - 3.041 TL - Web'te tekrar stokta 

LG 31,5" 32GK850F 1ms 2K 144Hz - 3.041 TL - Web'te tekrar stokta
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.