Şimdi Ara

LG 2021 OLED B1/C1/G1/Z1 [Ana Konu] (322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.824
Cevap
157
Favori
455.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Servise sordunuz mu peki çoğalma veya büyüme olurmuymuş ilerde diye

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhaba , c1,55inç ile ps5 horizon oynarken böyle bir mavi uzanması görüyorum nedenini bilen var mı?

LG 2021 OLED B1/C1/G1/Z1 [Ana Konu]

• Merhaba

Lg c1 48 modelini 2 ay önce aldım. Kurulumu daha yeni yaptık bir kaç yardımlık sorum var.

Oled tv için schneider ups aldım. Tv nin fişini çekmek mi yoksa sürekli takılı kalmasımı daha uzun ömürlü oluyor.

2. Sorum dolby atmos sample videoları indirdim usb den okuttum fakat ses dosyası oynatılamıyor diye hata veriyor sadece video oynatılıyor uygun ses formatı nedir acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba,

LG C1 48 modeli sahibiyim. Tv nin tam ortasında çok hafif kavis gibi bir durum var. Benzer durumla karşılanlar var mıdır? Normal mi?

• Selamlar dostlar 48 C1 Kullanıcısıyım, kendi uygulaması üzerinden Dolby ve HDR izleyebiliyorum ama bunun seçimini ben yapamıyorum. Mesela sadece HDR oynat seçeneği var mı ?

• bateus B kullanıcısına yanıt

Ben dikkat etmedim ya da ben de yok. Eğer belli olacaksa resim atabilir misiniz merak ettim.

• naklovsan N kullanıcısına yanıt

Merhaba başka yerde renk geçişleriyle ilgili sorun yoksa oyundandır.

• mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi ip tv programini kullanıyorsunuz Şuan ücretli veya ücretsiz tüm kanallara erişebileceğim iyi bir program varsa söyleyebilirmisiniz Türkçe olmasi önemli babam bu konuda takıntılı:)

• RatchetReis kullanıcısına yanıt

Konu içinde arama yaparsanız daha önce yazdığım mesajlarda detaylı açıklamıştım.

Özet geçecek olursam; uydu alıcı gibi menüsü olan ve en hızlı çalışan Smart IPTV (ömür boyu 5.8Euro civarıydı sanırım)

Alternatif olarak sunucudaki dizi ve filmlerin kapaklarını da gösteren DUPLEX Play var, 5 dolar görünüyor ancak windows store üzerinden alınca, satın alma ekranında 1 senelik 7.5TL ücreti vardı. Zam gelmediyse fiyat oldukça uygun.

Bedava SSIPTV var ama çok yavaş açılıyor.

Bedava IPTV smarters var ama her sunucu ile uyumlu değil. Deneyebilirsiniz.

• Merhabalar,

83” LG C1 bulunuyor mu piyasalarda? Burak Bey hala satışını yapıyor mu bilmiyorum tabi ama projektör sevdasından sonra sanırım OLED’de alacağım soluğu.

Forumda kullanan ve yorum/öneri verebilecek olan var mıdır? Alınır mı 2022’nin sonlarına doğru yoksa başka ürünlere mi yönelmeli?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blackworms kullanıcısına yanıt
    77C14 kullanıyorum, kesinlikle öneririm. 65inç oled tv ve projeksiyonda kullanıyorum. Üzerine bu tv ile projeksiyon açılmaz oldu. İsteyen varsa projeksiyon ve perde için konuşabiliriz:)

• Blackworms kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,
    Evet stoklarımızda LG OLED83C1 ve LG OLED 83C2 2 modelde adetli stok var hangi model isterseniz yardımcı olurum size
  • M0nkey D. Luffy kullanıcısına yanıt
    Hocam belli oluyor mu bilmiyorum ama tam ortada hafif bir kavis var gibi.

• bateus B kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam başka foto var mı tam belli olmuyor?
  • Merhaba @Burak_Keskin06 , bu ürünü almak istiyorum ama bu bütçede buna ikame olabilecek başka bir cihaz önerir misiniz?

LG 2021 OLED B1/C1/G1/Z1 [Ana Konu]www.vatanbilgisayar.com
    LG 65QNED916 65" 165 CM 4K UHD webOS SMART MINILED TV,DAHİLİ UYDU ALICI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
    https://www.vatanbilgisayar.com/lg-65qned916-65-165-cm-4k-uhd-webos-smart-miniled-tv-dahili-uydu-alici.html?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
  • C.acer C kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam bu ürün üretimi bitti kapalı kutu olmaya bilir bilginiz olsun.
    2022 modeli LG 65QNED866 olarak geldi o modele bakın tavsiye ederim.
  • Çok teşekkürler

• C.acer C kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim
    İyi forumlar.
  • Arkadaşlar selam,
    77C14 kullanıcıyım, her elektrik gidip geldiğinde Tv kendini açıyor. Evdeyken sıkıntı değil ama evde olmayınca büyük sıkıntı? Bunun çözümü var mı?

• Valla arkadaşlar olacak olan varsa mutlaka oluyor. Bende hem 55c1 hem de 65g1 var. 55C1"i sürekli kullanıyoruz oturma odasında. 65G1 de salonda. Çok az kullanıyorum. Konsol falan. Hem akım koruyucu priz var hem de sonradan daire girişine regülatör taktırdım. Ne olur ne olmaz diye. Bu sefer de üst komşumun su arıtıcı patladı. TV, konsol su içinde. Hatta konsol tam da şaka gibi duvardan uzakta olmasına rağmen HDMI kablosundan içeri almış suyu. İnden neredeyse 1 litre su çıktı. Servis geldi ve TV'yi temizledi. Elektronik aksama su değmemiş. Kuruttular ve yerine takıldı. Herhangi bir problem yok ama 4 gün sürekli çalışsın oled ekranda problem olmazsa bir sorun olmaz dedi.konut sigortam var fakat inşallah bir sıkıntı olmaz. PS4 pro gitti gibi. Artık onu da 5 ile değiştiririz tamiri olmazsa. Onun için diyorum ki kastıkça eziyet oluyor. Olacak olan varsa bir şekilde oluyor. LG 2021 OLED B1/C1/G1/Z1 [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurnur -- 11 Ağustos 2022; 0:10:46 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.