Şimdi Ara

LG 2021 OLED B1/C1/G1/Z1 [Ana Konu] (320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.824
Cevap
157
Favori
455.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

LG G1 65" için sehpa üstü stand almak istiyorum.

Amazon'da iki model var. Yurtdışından geliyormuş:

*https://www.amazon.com.tr/dp/B077P3SZGT/ref=cm_sw_r_apan_i_PTZNCTS13P37FM75AAG5

*https://www.amazon.com.tr/dp/B07H9RP63J/ref=cm_sw_r_apan_i_797GNW14RTJT4EZ8ZDTQ

Bu ucuz modeller yeterince sağlam mıdır? Daha iyi önerileriniz varsa alayım. Fiyat problem değil ama 1000 lirayı geçmezse daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 5 Temmuz 2022; 21:8:21 >

• Her güncelleme sonrası daha önce bozduklarını düzeltirken başka bir şeyi bozuyorlar. Öncekinde sesli komutu bozmuşlardı. Son güncelleme ile düzelmiş. Fakat şimdi de ekran yansıtma çalışmıyor ve internet hızı da önceden aldığım hızın yarısı veya üçte biri çıkıyor.

• Herkese merhaba, ben de yeni G1 aldım, aranıza katıldım.

IP TV uygulaması tavsiyesi verir misiniz?

• :::Banner::: : kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam hayırlı uğurlu olsun öncelikle size özelden IP TV işi yapan arkadaşın numarasını iletiyorum piyasada şuan en hızlısı onda 1 2 gün deneme yayını alın hoşunuza giderse yaptırım
  • Castle Bravo kullanıcısına yanıt

Tv standların kg değerleri tv inc boyutlarıyla tutarsız güven vermiyor.

• joven kullanıcısına yanıt

Bana da o fiyata güvenilir gelmediler. Daha kalitelisini de bulamadım.

LG'nin sattığı ayaklarda ise yükseklik ayarı yok. Ayrıca, kenardan takıldıkları için, salondaki sehpaya sığmazlar.

Şimdilik kendi duvar aparatıyla devam edelim. Zaten Samsung 2023-24'te heatsink'li bir QD-OLED çıkartırsa ona geçerim. O zamanki şartlara göre bakarız.

Kalite fiyatı belirler tercihinizi yaparken uzun vadede düşünün ve iyisini almaya çalışın.

Benim kullandığım tv standı 60 kğ yük taşıma ve 100 inch kadar tv taşıma kapasitesine sahip bir üründür.

uzun vadede düşünerek aldım.

• Arkadaşlar selam.

LG G1 model televizyonum var.Bu ara Xbox veya PlayStation oynarken oyun yöneticisinden oyun türünü secemiyorum.fps de kilitli kalmiş. Nedeni ne olabilir?
  • Arkadaşlar merhabalar,

10 Mayıs tarihinde Burak Hocamın çok büyük yardımlarıyla 65c1 aldım kendisine tekrar teşekkür ederim.

Benim sorunum dün lg burn test yaptım,YouTube üzerinden 4 adet ince siyah cizgi var beli aralıklarla görüntü temsilidir.
    Görüntü de gözüken siyah çizgilerin çok daha incesi diyebilirim bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir acaba
    Ayrıca netfilx veya herhangi bir film izlerken görüntü boyutu önemli mi? Yan veya alt tarafların siyah kalması tv nin yararına mi? Yoksa zararına mi
    LG 2021 OLED B1/C1/G1/Z1 [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahim2399 -- 15 Temmuz 2022; 7:29:10 >

• ibrahim2399 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,
    Öncelikle geçmiş olsun diyelim, ekran temizleme yapın manuel olarak geçmez ise yetkili servis talep edin üründen kaynaklanan bir sorun olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Merhaba hocam,
    Öncelikle geçmiş olsun diyelim, ekran temizleme yapın manuel olarak geçmez ise yetkili servis talep edin üründen kaynaklanan bir sorun olabilir

Hocam, Aksam eve geçtiğimde yapacağım sorun devam ederse tv değişim mi yapıyorlar hocam yoksa tamir mi görüyor 🙂

• Selamlar LG oled48c14lb model TV aldım yılbaşından hemen önce. Şöyle bi sıkıntım var. Televizyonu kapatıyorum kırmızı ışığı yanıyor sonra kendi kendine yeniden açılıyor. Bazen yapmıyor ama genelde 1 kez yada 2 kez 1-2 dakika geçtikten sonra kendi kendine yeniden açılıyor. Sonra yine kapatıyorum. Çok saçma. Sizde de sıkıntı var mı. Kusura bakmayın yüzlerce sayfaya bakamadım. Yazılım versiyonu 03.33.11

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanr -- 15 Temmuz 2022; 18:37:30 >
    Hocam fatura tarihinizden itibaren 6 ayı geçmemiş ise ürün değişimine gider, fatura süresi 6 ayı geçmiş ise varsa parça değişimi veya tamiri yoksa ürün değişimi olur.
  • hakanr kullanıcısına yanıt
    Hocam cihaz ara sıra yapıyorsa, arka planda ekran temizleme yapıyordur bilginiz olsun
  • Burak_Keskin06 kullanıcısına yanıt

Ne bileyim 10 kez kapatıyorsam tv yi 5inde yapıyor bazen bir kez açılıyor kapıyorum, bazen ender olarak 2 kez kapatıyorum, bir kez de 3 kez kapamak zorunda kaldım TV'yi. Fabrika ayarlarına mı çeksem aleti. Donanımsal bi sorun değil gibi bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanr -- 16 Temmuz 2022; 2:28:39 >
    Hocam herhangi bir sorun yok her seferinde yapıyor bizim mağazadaki ürünlerde
    Boyle bir şey olmaması lazım. “Açılıyor”dan kastınız eğer ses geliyorsa çit diye panel temizliği yapıyor. Yok, komple cihaz çalışmaya başlıyorsa problem var.
    Ekrandaki çizgiler burn-in degil, başka bir sorun. Pixel yenileme ile gitmiyorsa panelde sorun var.

İçerik izlerken siyah bantlar kalmamalı. 4 way zoom ayarıyla ekranı zoomlayarak bantlardan kurtulabilirsiniz.
  • raizel R kullanıcısına yanıt
    Ss paylaşabilir misiniz, Game Optimiser modda çalıştığından da emin olun cihazın.
  • 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.