Şimdi Ara

LG 2021 OLED B1/C1/G1/Z1 [Ana Konu] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.824
Cevap
157
Favori
454.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serkan1216

Merhaba yokmu bir gelisme 2021 modelletle ilgili
    Hocam 2 hafta içinde olur gelişmeler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

Merhaba yokmu bir gelisme 2021 modelletle ilgili

Hocam 11 Ocak’ta CES 2021 ‘de LG tanıtım yapacak , o zaman somut bilgiler gelir  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Since1903 -- 9 Ocak 2021; 2:21:5 >
  • serkan1216 kullanıcısına yanıt

Henüz tanıtılmadılar 10 gün kaldı.

• bu sene 48 inç oled olacak mı? 49,50 inç oled de olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: aksu01

bu sene 48 inç oled olacak mı? 49,50 inç oled de olur.

Hocam evet 48 inç OLED TV gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam evet 48 inç OLED TV gelecek.

Alıntıları Göster

2020 model 48cx in geleceğini biliyorum.

aslında ben 2021 model tv lerde 48-50 arası oled çıkacak mı demiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: aksu01

2020 model 48cx in geleceğini biliyorum.

aslında ben 2021 model tv lerde 48-50 arası oled çıkacak mı demiştim.

Alıntıları Göster
    Hocam çıkarsa eğer 2021 üretimi, bence yine 48 inç olarak devam eder.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BVBLİFE -- 11 Ocak 2021; 17:49:25 >

• yalanda sınır tanımayan satıcılar başlamışlar gene...

• bide 2020 modelleri alıp 2021 modellerin bariz iyi olduğunu görüp o iyi değil bu iyi değil diyenlerde boş geçmemiş konuyu :)

• Hani su mini led ler falan ne oldu hic bir bilgi yokmu ?bu konuda ..oledler de bir fark yok gibi bence parlallik arttirilmis galiba
  • serkan1216 kullanıcısına yanıt

oleddeki tek eksik şey buydu zaten başka ne yapacaklardıki..artı sony tarafında çok iyi resim işleme özellikleri gelmiş yani bir tv de başka ne olabilir muhteşem siyahlar yüksek parlaklık geniş görüş açısı mükemmel yansıma sony nin tanıtım videosunu izleyin dedikleri gibi bir tv gelirse mini led falan hikaye yansada yanmasada kimse daha ledlerin yüzüne bakmaz..mini led gelse bile oleddeki gibi her piksel kafasına göre çalışmadığı sürece oleddeki görüntüyü almak imkansız istedikleri kadar iyi algoritma yapsınlar hikaye..

• quote:

Orijinalden alıntı: umutaren

Bu mesaj silindi.

bahsettiğim konuyla ne alakası var hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

oleddeki tek eksik şey buydu zaten başka ne yapacaklardıki..artı sony tarafında çok iyi resim işleme özellikleri gelmiş yani bir tv de başka ne olabilir muhteşem siyahlar yüksek parlaklık geniş görüş açısı mükemmel yansıma sony nin tanıtım videosunu izleyin dedikleri gibi bir tv gelirse mini led falan hikaye yansada yanmasada kimse daha ledlerin yüzüne bakmaz..mini led gelse bile oleddeki gibi her piksel kafasına göre çalışmadığı sürece oleddeki görüntüyü almak imkansız istedikleri kadar iyi algoritma yapsınlar hikaye..

Yanarsa cope gider ya yazik olur yine verilen paralara . Sahsen burn in olmayan oled yapmalari lazim .ucuz makineler degiller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 12 Ocak 2021; 1:58:21 >
  • Sevgili dostlar, şimdi ne yapmak lazım şimdi? Yeni serileri beklemeye değer mi? Yoksa beklemeyip LG "X serisini almak mı mantıklı? Çok fark var mı arada? Ne gibi farklar var sizce? Bilgilendirirseniz çok mutlu olurum, teşekkür ederim.
  • SIE Santa Monica kullanıcısına yanıt

Yeni oled'ler şuanki modellere göre daha yüksek parlaklık sunacak.Webos arayüzü değişecek.kumanda değişiyor ,google asistan,alexa gibi özellikler ekleniyor.Telefonu kumandaya dokundurunca görüntü tv'ye aktarılıyor.Benim bildiğim değişiklikler bu kadar.

• BVBLİFE kullanıcısına yanıt

Hocam yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim öncelikle.Peki hocam sizce bu değişiklikler için beklemeye değer mi? Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Fikrinizi belirtebilir misiniz?

Keşke WebOS 6 özelliğini eski TV'lerede getirebilseler bu arada.. Yeni bir TV serisi çıktığında eski serilere getirmiyorlar çünkü WebOS güncellemesini..

Muhtemelen Burn In olayınada birazcık dokunmuşlardır, değil mi? Mühendisler ufakta olsa dokunuş yapmışlardır umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SIE Santa Monica -- 12 Ocak 2021; 3:29:39 >
  • SIE Santa Monica kullanıcısına yanıt

Beklemeye değmez o tv lerin çıkması 6 ayı bulur LG CX al geç major değişiklik hiçbir yeni modelde olmuyor. Kumanda, arayüz vs. değişti diye 2021 model beklenmez yani.

• 2021 Modeller'de kullanılacak Yeni LG WebOS Arayüzü

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.