Şimdi Ara

LG 2020 Oled CX/GX/WX (BABA KONU) (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.073
Cevap
76
Favori
239.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tv film dizi konsol için muazzam iyi yalnız ben digiturkten maç yayınında sony xd9305 tadı alamadım 😪 Her ayarı denedim acaba neyi yanlış yapıyorum??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sayko RGB

Görüntü çok canlı bu TV'de Persona'yı merak etmiyor değilim hani.

Hocam tam hayalimdeki oda burasi siz bunu basarmissiniz .eski atariler ah ne oynardik onlaarla jeton alip siraya girip orta sonda iken . Gercekten harika bir odaniz var Allah nazardan korusun .izlerken bile kendimi icinde hisettim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

Hocam tam hayalimdeki oda burasi siz bunu basarmissiniz .eski atariler ah ne oynardik onlaarla jeton alip siraya girip orta sonda iken . Gercekten harika bir odaniz var Allah nazardan korusun .izlerken bile kendimi icinde hisettim :)

Alıntıları Göster
    Cok tesekkurler
  • Yeni güncelleme gelmiş(03.21.09) Dolby Vision ve oyunda siyah seviyeleri artmış ama oyundaki en tepe parlaklık yaklaşık %20 düşüş gösteriyormuş güncelleme sonrası. Oyunla işim yok diyenler güncellemeyi yapabilir, ama benim gibi oyun için kullananların şu an yapmamasında fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKA_33

Yeni güncelleme gelmiş(03.21.09) Dolby Vision ve oyunda siyah seviyeleri artmış ama oyundaki en tepe parlaklık yaklaşık %20 düşüş gösteriyormuş güncelleme sonrası. Oyunla işim yok diyenler güncellemeyi yapabilir, ama benim gibi oyun için kullananların şu an yapmamasında fayda var.

Aynen ben de yapmam çünkü kullanım amacım %80 oyun :) Fakat ben zaten oled ışığını 65 kontrastı 75 parlaklığı da 50’de kullanıyorum normalde de.

• Bilgilendirme için teşekkürler.

• Güncelleme henüz benim CX'te gözükmüyor. Sizlerde var mı ?

• Since1903 kullanıcısına yanıt
    Bende hemen hemen aynı değerlerde kullanıyorum ama YouTube da baya video çekilmiş konuyla ilgili yakında hot fix yayınlarlar herhalde, beklemek en iyisi👍🏻
  • c.guleken C kullanıcısına yanıt
    Firma sorundan dolayı güncellemeyi geri çekmiş olabilir ya da bölge bölge yayınladıkları için henüz sizde görünmüyor da olabilir.
  • Konuyu siz yazdıktan sonra ben de araştırdım. Bu söylenenlerin gerçekçi olmadığı, güncellemeyi alıp sorun yaşamadım diyen bir çok kişiyi de gördüm (Oyun oynayan). Yani parlaklık seviyesinin düşmesi bir şehir efsanesi de olabilir. Ama genel olarak LG nin bu güncelleme ile ilgili resmi açıklaması gelmeden yapmamak faydalı olabilir.

• cicekon C kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam sorun yaşamadım diyenlerde var ama sorun olduğunu söyleyen kullanıcılar ve Youtuber larda var. İşi şansa bırakmayalım bakalım LG ne diyecek konuyla ilgili, bekleyip görelim.
  • Burak bey merhabalar,

BX serisi satılmaya başlandığı halde LG'nin websitesinde oledlerin olduğu sayfada gözükmemekte. B9S bulunmakta hala. Bu konuda geçen yılın son kısmında paylaşım yapmıştınız. Mail atıldı ve 1-2 güne eklenecek demiştiniz. Sene değişti (evet çok soğuk esprilerle devam ediyorum) ama hala eklenilmedi. Bu noktada tabii benim merakım 48CX'den gelmekte. Önümüzdeki 2 hafta içinde satışı başlayacak diye hatırlıyorum. Bir belirteç olarak LG Oled sayfası olacaktır diye düşünüyordum ama pek belirteç olamayacak sanırım. 48CX ile ilgili son durumlar nedir? Netleşen kısımları öğrenebilir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: St Batuhan

Burak bey merhabalar,

BX serisi satılmaya başlandığı halde LG'nin websitesinde oledlerin olduğu sayfada gözükmemekte. B9S bulunmakta hala. Bu konuda geçen yılın son kısmında paylaşım yapmıştınız. Mail atıldı ve 1-2 güne eklenecek demiştiniz. Sene değişti (evet çok soğuk esprilerle devam ediyorum) ama hala eklenilmedi. Bu noktada tabii benim merakım 48CX'den gelmekte. Önümüzdeki 2 hafta içinde satışı başlayacak diye hatırlıyorum. Bir belirteç olarak LG Oled sayfası olacaktır diye düşünüyordum ama pek belirteç olamayacak sanırım. 48CX ile ilgili son durumlar nedir? Netleşen kısımları öğrenebilir miyiz?

Bazı yabancı forumlarda ve Youtube yayınlarında 48CX in 55CX den pahalı bir şekilde satıldığı ile ilgili şikayetler vardı (Yurtdışı satışları). Ülkemizde nasıl olur bilemem ama fiyatları umulduğu kadar düşük olmama ihtimali yüksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: St Batuhan

Burak bey merhabalar,

Merhaba hocam,
    OLED BX6 siteye eklenmesi konusunda tekrardan mail attım en kısa süreçte yüklenecek.
    OLED 48CX6 konusunda bilgi bekliyorum %100 TÜRKİYE gelecek ilk parti adetli sayıda gelecek, fiyat bilgisi stok bilgisi bekliyorum gelince bilgilendirme yapacağım tekrardan.

• quote:

Orijinalden alıntı: cicekon

Bazı yabancı forumlarda ve Youtube yayınlarında 48CX in 55CX den pahalı bir şekilde satıldığı ile ilgili şikayetler vardı (Yurtdışı satışları). Ülkemizde nasıl olur bilemem ama fiyatları umulduğu kadar düşük olmama ihtimali yüksek.

Alıntıları Göster

Kesim için kullanılan panellerin üretilmesine dair bir konuydu sanırım. Vincent Teoh hatta bunu güzelce açıklamıştı ama pek hatırlamıyorum ve son dönemde fiyatı yüksek kaldı 55'e göre. Yine de LG TR bu kadar geç getirip(Duyurulmasından 1 sene geçti) yüksek fiyattan satarsa üzücü olur kullanıcılar açısından.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Merhaba hocam,
    OLED BX6 siteye eklenmesi konusunda tekrardan mail attım en kısa süreçte yüklenecek.
    OLED 48CX6 konusunda bilgi bekliyorum %100 TÜRKİYE gelecek ilk parti adetli sayıda gelecek, fiyat bilgisi stok bilgisi bekliyorum gelince bilgilendirme yapacağım tekrardan.

Alıntıları Göster

Merhaba,

OLED CX6 ile BX6 karşılaştırması yapmanız mümkün mü? Şimdiden teşekkür ederim.

• arda02 A kullanıcısına yanıt
    Hocam,
    OLED 55BX6 A7 akıllı işlemci var.
    OLED 55CX6 A9 akıllı işlemci var.
    2 üründe başarılı tercih sizin.
  • Arkadaşlar CX se yurt dışında 3.21.09 diye güncelleme gelmiş ama şuan burda yok
    Gelince sakın güncellemeyin
    Parlaklığı 100 nit düşürüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corcicorccik -- 5 Ocak 2021; 21:1:13 >
  • Bilgilendirme için çok teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: corcicorccik

Arkadaşlar CX se yurt dışında 3.21.09 diye güncelleme gelmiş ama şuan burda yok
    Gelince sakın güncellemeyin
    Parlaklığı 100 nit düşürüyor

Oyun modunda düşürüyor sanıyorum ki.

Tamamını izlemedim ama başlık ve içeriğin bir kısmına bakındım ve hdr game mode(6:58) noktasında gördüm azalmayı.

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.