Şimdi Ara

LG 2020 Oled CX/GX/WX (BABA KONU) (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.073
Cevap
76
Favori
239.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 55CX serisi ile GX arasında ne farklar var arkadaşlar. 42LW5500 kullanıcısıyım 10 sene oldu nerdeyse. Değiştirme zamanı geldi. Kafam allak bullak oldu . Yardımlarınız için teşekkürler.
  • geçenlerde regülatör, ups vs tarzı cihazlardan bahsediliyordu. bulamadım o mesajları. ne tavsiye edersiniz televizyonu korumak için

• Neyban N kullanıcısına yanıt
    GX ayak standı yok ve sadece duvara montaj yapılabiliyor.Duvarda tablo gibi estetik duruyor.
    Hoparlörü CX den daha iyi

CX ayak standı mevcut istenirse duvara da montaj yapılabiliyor
    CX in Nit parlaklık değeri GX den daha yüksek.

İkisinin de işlemcisi 4 çekirdekli a9 gen3 ve webos işletim sistemi kullanmakta
  • quote:

Orijinalden alıntı: tw1s

GX ayak standı yok ve sadece duvara montaj yapılabiliyor.Duvarda tablo gibi estetik duruyor.
    Hoparlörü CX den daha iyi

CX ayak standı mevcut istenirse duvara da montaj yapılabiliyor
    CX in Nit parlaklık değeri GX den daha yüksek.

İkisinin de işlemcisi 4 çekirdekli a9 gen3 ve webos işletim sistemi kullanmakta
    Hocam ekleme olarak
    CX ses çıkışı 40 wat
    GX ses çıkışı 60 wat.
  • Cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum. TV ünitem var şu durumda CX i alacağım inşallah🙏
  • Bu görüntüye göre banding sorunu var diyebilir miyiz ? Yoksa kabul edilebilir seviyede midir ?

*film & dizi izlerken farkedilen bir şey olmuyor.

LG 2020 Oled CX/GX/WX (BABA KONU)
  • c.guleken C kullanıcısına yanıt
    Banding olmayan oled panel yok gibi, bende de benzer görüntü var ancak hangi resim modunda yaptığınız bile çok etkiliyor sonucu. Pixel refresher azaltıyor ancak belli bir kullanımdan sonra test edip bakmak en iyisi gibi. Ben bununla uğraşmayı bırakıp tv den keyif almaya bakıyorum herhangi bir etkisi yok görüntüye. Sıkıntı olursa zaten garanti var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: c.guleken

Bu görüntüye göre banding sorunu var diyebilir miyiz ? Yoksa kabul edilebilir seviyede midir ?

*film & dizi izlerken farkedilen bir şey olmuyor.

Hocam çok daha kötüleri var ki bu iyi denilebilecek seviyede. Bence hiç kafanıza takmayın , rahatsız eden bir durum yoksa TV’nin keyfini çıkarın LG 2020 Oled CX/GX/WX (BABA KONU) 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 65 C9 sahibiyim ve tv benim için çok keyifli, ancak tek sorunu internet tarayıcısı bence çok kötü lgninki. Google gibi bir uygulama yok bildiğim. Mağazada olan Mubi film uygulamasını direk tv de nasıl çalıştırıyoruz kullanan bilen var mı? Yeni serilerde de durum aynı mı? Ben iPad sen uygulamayı açıp yansıtma yapıyorum ama evde uygulamanın kendisini kullanan var mıdır fikir verirseniz memnun olurum . İyi forumlar...
  • Arkadaşlar tablo özelliği açıkken çıkan yazıyı nasıl siliyoruz veya kapatabiliyoruz?

• yorulmaz16 Y kullanıcısına yanıt
    Bu soru daha önce soruldu ama cevabını bilen yoktu sanırım hocam
  • yorulmaz16 Y kullanıcısına yanıt

Belirttiğiniz görsel sinyal yokken arka planda çıkan görsel. Bunu kapatamazsınız. Ancak tablo görsellerinin görüntülenmesini istiyorsanız ana menüden çerçeveler sekmesini seçerek döngüsel olarak çerçevelerin görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

• SAVIAR kullanıcısına yanıt
    LG 2020 Oled CX/GX/WX (BABA KONU)

Hocam al bu şekilde zaten. Tekrar neyi kuruşum yapmam gerekiyor acaba?
  • Arkadaşlar bende 55cx modeli ile aranızdayım.Burak beyden alacaktım ancak stok olmadığı için alamadım +3 yıl garanti yaptıracağım burak beyden.Tv ile ilgili ilk ayar olarak yapılması gereken bir şey varmıdır acaba yardımcı olabilirmisiniz.
  • ups cihazı almak lazım mı? Ne tavsiye edersiniz?

• SAVIAR kullanıcısına yanıt

Aynen dostum sinyal ekranında çıkıyor o yazı. Peki çerçeve tablo modunu nasıl açıyoruz ana menüde bulamadım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yorulmaz16 -- 2 Ocak 2021; 20:44:42 >
  • Selam herkese,

İkinci el 16 kasımda vatan bilgisayardan alınmış temiz bir 55cx buldum alabilirim. Alırken nelere dikkat etmeliyim hangi testleri yapmalıyım?

Bir de garantisi devam ederken cihazın garantisini uzatma imkanım var mı? Oluyorsa eğer 3 yıllık yapmak bana kaça mal olur?

Teşekkürler şimdiden cevaplar için

• Herkese selamlar. Kurların düşmesine paralel olarak fiyatlarda gevşeme olur mu sizce biraz daha beklemek mantıklı olur mu(ÖTV artışı falan bekleniyor mu)

Birde 48 inçlik versiyon ne zaman ve ne kadardan gelir fikri olan var mı?

Teşekkürler

• Selamlar, cx panelin arkasındaki koruyucu bir film tabaka var sanırım, bunu çıkartıyor muyuz nedir olayı çözemedim. Servis temizlik için olduğundan bahsetti kalsın falan dedi, bilgisi olan ?
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.