Şimdi Ara

LG 1480YD 8 Kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LG 1480YD 8 Kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Smart DiagnosisTM/ Akıllı Teşhis Çamaşır makinanız artık telefon aracılığıyla kendi sorununu kendisi anlatabiliyor. Eğer makinanız arızalanırsa tek yapmanız gereken çağrı merkezini arayıp makinadan gelen sinyali dinlettirmek. Teşhis telefonda konuluyor ve servis teşhise göre hazırlıklı geliyor. Böylece çok daha kaliteli ve hızlı servis alabiliyorsunuz; makinanızın sorununu telefonda anlatmakla uğraşmıyorsunuz.

Direct Drive MotoruÇamaşır makinalarında devrim yaratan Direct Drive motor teknolojisiyle daha sessiz, daha az titreşimli ve 10 yıllık garantisiyle daha güvenilir bir makineniz olsun

6 Motion Dünyada ilk defa LG tarafından geliştirilen 6 motion direct drive motoru kullanıcılarına en iyi performansını sunuyor. Dövme (kırışık azaltma), filtreleme (eşit yıkama), hassas çevirme (sessiz yıkama), döndürme (normal yıkama), çitileme (leke çıkarma) ve çalkalama (hassas yıkama) modlarıyla daha verimli, daha sessiz ve daha az titreşen çamaşır makineleri ile tanışın.

Genel Nitelikler
    Çamaşır Makinesi Tipi Kombo (Kurutmalı Çamaşır Makinası) Renk Beyaz .

Kapasite
    Yıkama Kapasitesi (kg) 8 Kurutma Kapasitesi (kg) 6 .

Genel Özellikler
    Ekran Tipi LED Motor Türü 6 motion Direct Drive Maksimum Sıkma Devri (Devir/Dakika) 1400 10 Yıl Motor Garantisi Var Zaman Erteleme Var Kazan Temizleme Özelliği Var Geliştirilmiş Kazan Yapısı Var Çocuk Kilidi Var Duşlama Sistemi Var Çamaşır Ağırlık Sensörü Var Su Taşma Emniyeti Var Daha Geniş Kapak(350mm) Var Smart DiagnosisTM/ Akıllı Teşhis Var .

Enerji Tüketimi
    Yıkama Performansı A+++ Kurutma Performansı B .

Yıkama Programları
    Hızlı 30 Var Yorgan Var Durulama + Sıkma Var Pamuklu Var Bebek Var Karışık Var Eko Pamuklu Var Spor Giysileri Var Sessiz Yıkama Var Cilt Koruma Var Ütü İstemeyen Var Yıkama+Kurutma Var Kurutma Var Yünlü Var .

Seçenekler
    Ön Yıkama Var Suda Bekletme Var Ekstra Durulama Var Yoğun Var .

Boyut
    G x Y x D (mm) 600 x 850 x 640

Ürün Ereyon.com da 12 Taksitli Fiyatı 1.709 TL Fırsatı Kaçırmayın Derim

• Yanılmıyorsam işin ehli olan üstatlar kurutmalı çamaşır makinelerini pek önermiyorlar ama candoğan62 beyin yorumunu bekleyin bakalım.
  • ben de Samsung kurutmalı çamaşır makinesi aldım ikisini birleştireceğiz diye ikisini de berbat etmişler makine ne yıkayabiliyor ne de kurutabiliyor. Lekeleri çıkaramıyor, çamaşırları ise müthiş buruşturup kırıştırıp kurutuyor kesinlikle ben de bu makinelerden tavsiye etmiyorum ve şu anda iade etmek için uğraşıyorum
  • Demek ki önermemekle pek de haksız sayılmazlar. Ben ucuza -derken 600 lira civarı- bir kurutma makinesi bakayım diyorum. Bu şekilde daha verimli olur diye düşünüyorum.
  • Merhaba. ben de beyaz eşya araştırması yapıyorum evlilik hazırlıkları olarak. çalışan bir bayan olarak çamaşır asma kurutma ile uğrasmamak adına ve yerden tasarruf İcin ben de bu makinaya karar kilmistim. gerçekten ikisi bir arada olan her marka kötü mu. vaz mi geceyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mışılmışıl

Merhaba. ben de beyaz eşya araştırması yapıyorum evlilik hazırlıkları olarak. çalışan bir bayan olarak çamaşır asma kurutma ile uğrasmamak adına ve yerden tasarruf İcin ben de bu makinaya karar kilmistim. gerçekten ikisi bir arada olan her marka kötü mu. vaz mi geceyim.

kendim kullanmadım, ama çoğu kullanıcı ve uzman kurutmalı yıkama makinelerini önermiyorlar. hem yıkama, hem kurutma ve hem de elektrik sarfiyatı hususunda sınıfta kaldığı söylenir her zaman. mesela yukarıdaki cihaz yerine aynı fiyata iki cihaz alınıp yıkamada-kurutmada ve sarfiyatta beklentiler rahatlıkla tatmin edilebilir, kombine cihaz handikaplarına düşülmemiş olur.

saygılarımla.
  • Takip.
  • quote:

Merhaba. ben de beyaz eşya araştırması yapıyorum evlilik hazırlıkları olarak. çalışan bir bayan olarak çamaşır asma kurutma ile uğrasmamak adına ve yerden tasarruf İcin ben de bu makinaya karar kilmistim. gerçekten ikisi bir arada olan her marka kötü mu. vaz mi geceyim.

Biz F1480RDS5 kullanıyoruz.

Enerji sarfiyatı biraz daha fazla oluyor, kurutmalı makinelerde. (Faturaya baktığınızda "oha be" dedirtmediği için sorun yok)

Onun dışında hiç bir sorun yok.
    Kurutması oldukça sessiz. Kuruluk tespiti de çok iyi. Kurumadan bitme veya kuruduğu halde çalışmaya devam etme gbi şeyler söz konusu olmuyor.

Kesinlikle vazgeçmeyin.
  • quote:

kurutmalı çamaşır makinelerinin sadece tüketiği elektriğe değil, kurutma aşamasında tükettiği suyu da dikkate alın.
    eğer ısı pompalı bir model değilse, yıkama+kurutma için 100 litrenin üzerinde tüketirler. bu değerleri de ne kataloglarda ne de internet sayfalarında belirtirler...bunun için mutlaka müşteri hizmetlerinden teyit alın kurutma için su tğketiyor mu, tüketiyosa ne kadar tüketiyor diye...

kaynaklarımız kısıtlı...özellikle ülkemiz su fakiri bir ülke...kaş yapayım derken göz çıkartmayalım

tabi bir de su faturaları var...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.