Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
26.768
Cevap
115
Favori
782.843
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Diziler >> Yerli Diziler >> Leyla ile Mecnun (2011) | 3.Sezon | TRT1
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      421 Mesaj
      10 Şubat 2011 17:18:41 Konu Sahibi
      Oyuncu kadrosu;

Ali ATAY - Mecnun
      Melis Birkan - Leyla (The New Leyla )
      Ahmet Mümtaz TAYLAN - İskender (Mecnun'un Babası)
      Köksal ENGÜR - Ak Sakallı Dede
      Serkan KESKİN - İsmail abi
      Cengiz BOZKURT - Erdal Bakkal
      Osman SONANT - Yavuz (Hırsız)

Yönetmen - Onur ÜNLÜ
      Senaryo - Burak AKSAK

Leyla İle Mecnun Dizisi Tutkunları

[center][image]http://store.donanimhaber.com/b5/60/2e/b5602e93435551710dc8e92940ecaf95.jpg[/image] 
      [size=1][b][u][color=#000000]Leyla İle Mecnun Dizisi Tutkunları[/color][/u][/b][/size][/center]

Leyla ile Mecnun

[center][b][image]http://store.donanimhaber.com/d5/cb/ab/d5cbab87250fbb072d47d1d098ec656b.jpg[/image] 
      Leyla ile Mecnun[/b][/center]

Leyla ile Mecnun

[center][b][image]http://store.donanimhaber.com/f2/fc/16/f2fc16b2d024abf3bde069293e002d36.jpg[/image] 

Leyla ile Mecnun

[center][b][image]http://store.donanimhaber.com/a5/d9/06/a5d906bd912dfddaa77bda938b600019.jpg[/image] 

Leyla ile Mecnun

[center][b][image]http://store.donanimhaber.com/14/0c/0d/140c0d9c65b112fbe8a40085e4dbb764.jpg[/image] 

Leyla ile Mecnun

[center][b][image]http://store.donanimhaber.com/1e/e7/bf/1ee7bf98a3bebbd9bc3bad1b68f8a654.jpg[/image] 

Leyla ile Mecnun

[center][b][image]http://store.donanimhaber.com/b1/25/1c/b1251cc0e7281909cb3dd20959652035.jpg[/image] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyberclops -- 28 Eylül 2012; 19:20:08 >

Leyla ile Mecnun

• Yarbay
      2913 Mesaj
      10 Şubat 2011 18:08:31
      Dündü sanırım bende biraz baktım güzele benziyor.

Edit : Başlamak isteyen 1 dakika düşünmesin.

BİLİNDİĞİ ÜZERE TÜRKİYE'NİN EN ÇOK İZLENEN DİZİSİ LEYLA İLE MECNUN'UN KONUSUNUN İLK MESAJINA REKLAM ALIYORUM. ÜCRET 1 HAFTALIK 15 TL'DİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feel Me -- 2 Temmuz 2013; 0:54:12 >
      |
      |
      ...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
      Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

• Yarbay
      4138 Mesaj
      12 Şubat 2011 13:15:13
      neden biraz yaratıcı olamayız?

ESOGU-Comparative Literature
      STEAM ID: darkluck
      hâlâ cahiliz.
    • Emekli Yönetici
      5226 Mesaj
      12 Şubat 2011 18:06:55
      Şuan Trt de izliyorum.Tekrarı sanırım.

Ahmet Mümtaz Taylan süper.Güldüm baya

Edit:Bölümü bitirdim.Herkese tavsiye ederim harika bence.Çok güldüm ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi St.Rendroy -- 12 Şubat 2011; 19:04:22 >
      |
      |
      must be able to cross both fire and water. The script must be something that has the power to do this."

Akira Kurosawa
    • Yarbay
      3395 Mesaj
      12 Şubat 2011 19:18:46
      quote:

Orijinalden alıntı: DarkLuck.

neden biraz yaratıcı olamayız?

Şuan amerikadada, ingiliz dizilerinin yeniden çekilmesi meşhur..

Yani demem o ki, artık ne yaparsan yap, eskilerden birşeyler olmak zorunda.. Çünkü var olan bütün konular için diziler çekildi.

Dizi 10 numara dizi, çok eğlenceli absürd bir dizi.
      Herkjese öneririm.
      |
      |
      12 Şubat 2011 19:32:19 Konu Sahibi
      Dizideki oyunculuğu da gayet başarılı buldum ben. Zaten kendini ispat etmiş oyuncular. Oyuncular da abartı bir tavır ya da dizi de güldüreceğim diye bir kaygı yok. Konu devam ederken doğal akış içinde öyle komik ve absürt bir hal alıyor ki kendiliğinden gülüyorsun. Mesela izleyenler hatırlayacaktır ;

Mecnun karakterinin piket (perde düşmesin diye kornişe sıkıştırılan zamazingo) ararken başından geçen olaylar sonrası rahmetli ilkokul öğretmeninin evinde helvasını yerken perdeye bakması ve oradaki piketi sökmesi gibi...

Bie de kahkaha efekti kullanılarak zorla güldürmeye çalışmamaları da hoşuma gitti.
      |
      |

Leyla ile Mecnun

• Yarbay
      3235 Mesaj
      12 Şubat 2011 19:46:20

Ya eve gittiklerinde taksinin teybini eline alıp oturması fenaydı iskenderin , iskender

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clyde Drexler -- 14 Şubat 2011; 18:58:57 >
      |
      |
    • Yarbay
      3395 Mesaj
      12 Şubat 2011 19:56:06
      quote:

Orijinalden alıntı: cyberclops

Dizideki oyunculuğu da gayet başarılı buldum ben. Zaten kendini ispat etmiş oyuncular. Oyuncular da abartı bir tavır ya da dizi de güldüreceğim diye bir kaygı yok. Konu devam ederken doğal akış içinde öyle komik ve absürt bir hal alıyor ki kendiliğinden gülüyorsun. Mesela izleyenler hatırlayacaktır ;

Mecnun karakterinin piket (perde düşmesin diye kornişe sıkıştırılan zamazingo) ararken başından geçen olaylar sonrası rahmetli ilkokul öğretmeninin evinde helvasını yerken perdeye bakması ve oradaki piketi sökmesi gibi...

Bie de kahkaha efekti kullanılarak zorla güldürmeye çalışmamaları da hoşuma gitti.

haha O sahnede öldüm gülmekten. Ne bakışlar attı, helva yiyenlerde adama pis bakışlar attı.
      |
      |

• Emekli Yönetici
      5226 Mesaj
      12 Şubat 2011 21:11:54

Ben benzini yaktıkları sahnede yerlere yattım
      |
      |
      must be able to cross both fire and water. The script must be something that has the power to do this."

Akira Kurosawa
    • Yarbay
      3235 Mesaj
      13 Şubat 2011 15:36:52

Yalnız dizide aksakallı dedenin söylediği numaralar losttaki hurleye çıkan ikramiyenin numaraları , aksakallı dede'de iyice yerleşti eve
      |
      |

• Yarbay
      14101 Mesaj
      13 Şubat 2011 21:00:47
      Dizi başarılı
      Kanal yanlış
      Leyla güzel :)
      Bölüm 13 ten sonra süpriz olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 13 Şubat 2011; 21:05:04 >
    • Binbaşı
      1394 Mesaj
      13 Şubat 2011 21:44:28
      Güzel diziymiş baya güldürdü benim aksakallı dede adam süper
      |
      |

Marmara Üniversitesi 2014 Girişliler
    • Yarbay
      3235 Mesaj
      13 Şubat 2011 21:48:50
      Yeni bölüm çarşamba 22.10 sabırsızlıkla bekliyorum
      |
      |
      13 Şubat 2011 22:11:37
      quote:

Orijinalden alıntı: Clyde Drexler

Aynen öyle.Dizinin saati güzel olmuş.Komedi Dükkanı + Leyla ile Mecnun baya güleriz heralde
      |
      |

Akira Kurosawa
    • Yüzbaşı
      421 Mesaj
      13 Şubat 2011 22:11:42 Konu Sahibi
      quote:

Ben de çarşambayı dört gözle bekliyorum. Bu hafta baya tekrarı döndü dizinin gerçi. Yalnız çarşamba arsenal-barcelona maçı da var benim gibi şampiyonlar ligi severler için. Artık değişmeli izliycem.
      |
      |

Leyla ile Mecnun
    • Emekli Yönetici
      5226 Mesaj
      13 Şubat 2011 22:15:04
      quote:

Orijinalden alıntı: cyberclops

quote:

Ben de çarşambayı dört gözle bekliyorum. Bu hafta baya tekrarı döndü dizinin gerçi. Yalnız çarşamba arsenal-barcelona maçı da var benim gibi şampiyonlar ligi severler için. Artık değişmeli izliycem.

Hayda üst mesajda güzel demiştim saati.Maçı unuttuk.Neyse tekrarını izleriz artık dizinin
      |
      |

Akira Kurosawa

• Yüzbaşı
      421 Mesaj
      16 Şubat 2011 18:20:05 Konu Sahibi
      2. Bölümü bugün 22:10 da.

Bu da 2.bölümün fragmanı
      |
      |

Leyla ile Mecnun
    • Yarbay
      14101 Mesaj
      16 Şubat 2011 21:44:37
      Birazdan..
      Beğeneceksiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
    • Yarbay
      5996 Mesaj
      16 Şubat 2011 21:57:30
      Trt nin dizileri çok iyi . Yenileride bir o kadar güzel . Ailecek oturup izlenesi bir kanal .
      |
      |
      Origin ID : Lyfalco - Steam ID : Lyfalco- Uplay ID : Lyfalco Battle Tag : LyFalco#2148

ASUS Z170 Pro Gaming/ Intel® Core™ i7-6700K/ Zotac Gtx670 Amp /KINGSTON HyperX Fury 16GB (2x8GB) 2133MHz DDR4 / Cooler Master Seidon 120V Soğutucu / EVGA 650 GQ 80+ GOLD PSU / 32GB ReadyCache SATA 3.0 SSD+Kingston 120GB V300 + Toshiba 3.5" 500Gb / AOC 23" i2369v GENIS EKRAN LED IPS MONITÖR / DARK N10 KASA
      Profili kapalı üyelere özel mesajdan cevap vermiyorum
    • Yarbay
      3235 Mesaj
      17 Şubat 2011 00:13:58
      Bu bölümde çok hoşuma gitti. özellikle

çay ocağında ismailin mecnunu yerin dibine sokmasına koptum , yavuzun çaldığı televizyonu mecnunun üzerine bırakmasıda fenaydı , ama leyla ile mecnunun ilişkisi çok hoşuma gitti
      umarım dizi böyle devam eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clyde Drexler -- 17 Şubat 2011; 16:04:08 >
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Paykasa
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,940
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.