Şimdi Ara

LeTV LE 1S(X500) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (HELİO X10 - 3 GB RAM - PARMAK İZİ OKUYUCU) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.004
Cevap
26
Favori
66.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ALTINBAŞAK

An itibariyle bir arkadas xda'de twrp kurmuş, multi romu kurmuş, gaps yüklemiş, root atmış.
    Her şey "fine" diyor

konuyu bulamadım kardeş link verebilirmisin
  • Telefonun bataryası beni düşündürüyor şimdiye kadar şarjı ,dakika ile orantılı düşen letv modelleri gördüm, şarj konusun da iyileştirme varsa 2015 in fiyat performans telefonu budur derim.
  • Kullanan yokmu arkadaşlar? Nasıldır bu helio x10 işlemci? İphobe 5S den geçmeyi düşünüyorum. Üzermi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barocker

Kullanan yokmu arkadaşlar? Nasıldır bu helio x10 işlemci? İphobe 5S den geçmeyi düşünüyorum. Üzermi?

quote:

Selam arkadaşlar ,

Letv 1s X500 kullanan deneyen varmı aranızda? Nasıl bir cihazdır merak etmekteyim. İnternetteki videolar belli bir yere kadar fikir veriyor. Gerçek kullanıcı deneyimlerini çok merak etmekteyim.

Cihazdaki tek kaygılandığım nokta Helio x10 işlemci olması. Bu işlemcinin genel kullanım ve oyun vs performansı nasıldır? Snapdragon ile kıyaslarsak hangi modele denk gelmektedir?

Aslında genel olarak mediatek işlemcilerini nedense bir türlü sevemedim. Sizce Helio x10 CPU ve Powervr g6200 GPU ikilisinin performansı nasıldır?

Iphone 5S kullanan biri bu cihaza geçerse üzülürmü?

Ne diyorsunuz?

görüş ve önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Hocam öncelikle telefon bildigim kadariyla kimsenin eline gecmedi.
    Helio X10 Yaklaşık olarak snapdragon 801 ile 810 arası performans gosterir diye geçiyor.Şöyle de bir ornek vereyim: sd808'li lg g4 ile letv 1s hemen hemen aynı antutu puanini aliyor(lg nin 2K oldugunu da unutmayin.)
    5S'den geçecekseniz önce şunlara karar verin:
    1-) Android ve Ios platformu
    2-) 4" bir telefondan 5.5"e geçmek

Yalniz şunu kesin soyleyebilirim ki android platformunda yeni sayilan letv stabillik konusunda Iphone'u aratabilir.(Doğruya doğru)

• quote:

quote:

Kullanan yokmu arkadaşlar? Nasıldır bu helio x10 işlemci? İphobe 5S den geçmeyi düşünüyorum. Üzermi?

quote:

Selam arkadaşlar ,

Letv 1s X500 kullanan deneyen varmı aranızda? Nasıl bir cihazdır merak etmekteyim. İnternetteki videolar belli bir yere kadar fikir veriyor. Gerçek kullanıcı deneyimlerini çok merak etmekteyim.

Cihazdaki tek kaygılandığım nokta Helio x10 işlemci olması. Bu işlemcinin genel kullanım ve oyun vs performansı nasıldır? Snapdragon ile kıyaslarsak hangi modele denk gelmektedir?

Aslında genel olarak mediatek işlemcilerini nedense bir türlü sevemedim. Sizce Helio x10 CPU ve Powervr g6200 GPU ikilisinin performansı nasıldır?

Ne diyorsunuz?

Helio X10 Yaklaşık olarak snapdragon 801 ile 810 arası performans gosterir diye geçiyor.Şöyle de bir ornek vereyim: sd808'li lg g4 ile letv 1s hemen hemen aynı antutu puanini aliyor(lg nin 2K oldugunu da unutmayin.)

Yalniz şunu kesin soyleyebilirim ki android platformunda yeni sayilan letv stabillik konusunda Iphone'u aratabilir.(Doğruya doğru)

cevap için teşekkürler.

Benim için ios yada android farketmiyor. Her iki platforma da hakimim.

Xiaomi mi4C ye yöneleceğim sanırım. Ama Letv x500 fiyatı gerçekten çok iyi. 200 dolarlık cihazda 3gb ram , parmakizi okuyucu falan olması güzel. E işlemciside idare etse yeter, ki helio x10 çokta kötü değildir diye düşünüyorum. Yazılım desteği baya zayıf sanırım. Buda çok olumsuz görünüyor. Baya bir kararsız kaldım. bakalım artık..

• barocker kullanıcısına yanıt
    Yazilim konusunu le 1 kullanan arkadaslara da sorabilirsiniz ancak ben bu sene letv'den yazilim konusunda ciddi iyileştirmeler bekliyorum.Çünkü şimdiden le 1s çok fazla sayida satildi, cinliler yetistiremediklerini soyluyorlar.Kesinlikle yazilim konusuna onem vereceklerdir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Selam arkadaşlar ,

Ne diyorsunuz?

cevap için teşekkürler.

Xiaomi mi4C ye yöneleceğim sanırım. Ama Letv x500 fiyatı gerçekten çok iyi. 200 dolarlık cihazda 3gb ram , parmakizi okuyucu falan olması güzel. E işlemciside idare etse yeter, ki helio x10 çokta kötü değildir diye düşünüyorum. Yazılım desteği baya zayıf sanırım. Buda çok olumsuz görünüyor. Baya bir kararsız kaldım. bakalım artık..

parmak izi okuyucusu ve metal kasa sizin için önemli değilse mi4c daha iyi bir seçim olacaktır hocam. facebook grubunda görmüş olduğum kamera karşılaştırmalarında ise x500 beni hayal kırıklığına uğrattı diyebillirim. mi4c, oneplus 2 ve x500'i sollamış kamera konusunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: redsmoke

quote:

quote:

quote:

quote:

Selam arkadaşlar ,

Ne diyorsunuz?

cevap için teşekkürler.

parmak izi okuyucusu ve metal kasa sizin için önemli değilse mi4c daha iyi bir seçim olacaktır hocam. facebook grubunda görmüş olduğum kamera karşılaştırmalarında ise x500 beni hayal kırıklığına uğrattı diyebillirim. mi4c, oneplus 2 ve x500'i sollamış kamera konusunda.

Oneplus 2 değil oneplus x var bahsettiğiniz karşılaşmada sanırım

evet hocam dediğiniz doğruymuş. ben yanlış görmüşüm kusuruma bakmayın
    Arkadaşlar merhaba x600 kullanan biri olarak Letv nin yazılım konusunda ciddi yol katettiğini söyleyebilirim. Telefonu ilk aldığında 2s surumu ile geldi çok kötüydü(2saat ekran suresi alıyordum.)su an 7s sürümü var sarz 3gde sürekli kullanımda 3.5saati guruyor.özelleştirmeler yavaş yavaş oturuyor. Stabilize konusunda ise nerdeyse 5 aydır kullanıyorum ara ara ekran takiliyor (ayda bir veya iki defa) ve bazen sarz hizli dusuyor her iki sikintidada teli acip kapayinca duzeliyor. muhtemelen yazılımsal sıkıntılar var bunlarda düzelir diye düşünüyorum. Kamera konusunda ise açık söyleyeyim ben gayet memnunum odaklanması olsun cekim kalitesi olsun.helio x10 hızlı bir işlemci bunu rahatlıkla söyleyebilirim.İsinma konusunda ise normal ama metal çerçeve ısıyı iyi hisettiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroy-er -- 17 Kasım 2015; 20:47:00 >
  • Arkadaşlar merhaba.X500 Sipariş eden arkadaşlar kaç dolardan aldılar acaba? Ben en düşük 220$ dan buldum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: live_stars

Arkadaşlar merhaba.X500 Sipariş eden arkadaşlar kaç dolardan aldılar acaba? Ben en düşük 220$ dan buldum?

hemen hemen fiyatlar bu aralarda bende 241$ aldım, aksesurlarla birlikte bu ayın 9 unda sipariş verdim henüz ulaşmadı deniz aşırı geliyormuş 10 güne kadar elime ulaşır diye tahmin ediyorum. ama henüz root rom recovery türkçe destek konusunda kaynak bulamıyorum buna beni düşündürüyor gerçi telefon yeni ama yinede ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moqorro

http://www.geekbuying.com/item/LeTV-1S--LeTV-One-S-5-5--FHD-4G-Android-5-1-3GB-32GB-Smartphone-64bit-Helio-X10-Turbo-Octa-Core-USB-C-Touch-ID-13-0MP---Gold-357033.html?utm_source=shareasale

196 dolar görünüyor.

aldığın yere güvenmen gerek gümrük sıkıntısından dolayı...

• bu arada benim telefon türkiye ye ulaşmış sanırım cuma elime geçer, :)
  • Gümrük sıkıntısı olmayan ülkelerde yaşayan tanıdıklarına gönderip daha sonra onlardan alanlar var, onlar için yararlı olur.
  • Abi daha telefon elimize geçmedi, herifler stabil 8S romu çıkarmışlar
    Yazılım adına güzel gelişme

• Merhaba bende helio 2 ghz olan versiyonu var. Bb72 rom var. Sarj isi biraz zayif gibi geldi bana. Bazen sabah sarjdan aliom gece yatmadan bitio. Sizde de varmi bole sikinti. Romdan mi yoksa genel problem mi. Yorumlarinizi bekliorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet arkadaşlar telefon elime ulaştı. ilk izlenimler harika telefon türkçe dil destekli geldi lolipop 5.0.2 imeil işi çok kolay halledildi rootda kolat ama recovery bekliyorum ekran ve kasa kalitesi harika çok sık bir tasırıma sahip, kameralar diyi antutu skoru 5300 civarı, parmak iziyle kilit açılıyor ama kitleme de yapıla bilse harika olur, şimdilik bu kadar birşey merak eden sormak isteyen varsa seve seve cevaplarım, bu arada telefon elime 10 günde ulaştı satıcıyada teşekkürler...

rom, root recovery konusunda ilgili arkadaşlardan konuya destek bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: levo1978

evet arkadaşlar telefon elime ulaştı. ilk izlenimler harika telefon türkçe dil destekli geldi lolipop 5.0.2 imeil işi çok kolay halledildi rootda kolat ama recovery bekliyorum ekran ve kasa kalitesi harika çok sık bir tasırıma sahip, kameralar diyi antutu skoru 5300 civarı, parmak iziyle kilit açılıyor ama kitleme de yapıla bilse harika olur, şimdilik bu kadar birşey merak eden sormak isteyen varsa seve seve cevaplarım, bu arada telefon elime 10 günde ulaştı satıcıyada teşekkürler...

rom, root recovery konusunda ilgili arkadaşlardan konuya destek bekliyorum.

Hayırlı olsun hocam, telefon ilk çıktığında söyledim alması için, telefon alındı fakat hala alan kişinin Çin den gelmesini bekliyorum :)

Telefonun resimlerini atabilir misiniz? Birde kameradan fotoğraf çekip koyar mısınız.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.