Şimdi Ara

LeTV LE 1S(X500) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (HELİO X10 - 3 GB RAM - PARMAK İZİ OKUYUCU) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.004
Cevap
26
Favori
66.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam x800 gecen senenin cihazi ama işlemci yönünden x500'den iyi diyebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ALTINBAŞAK kullanıcısına yanıt
    İtalyan bir geliştirici daha önce zte nubiba serilerinede rom yapmış x600 romlarınada yorumlar iyi aynı forum da birde cuoco92 adında bir geliştirici var oda x800 için rom yapmış ve xda da bahsedilene göre x500 e ikisi birlikte hazırlıyormuş konu linkini buradan takip edeceğiz inşallah kısa zamanda yayınlarlar...
    Saygılar...

http://www.androidiani.com/forum/letv/

http://www.androidiani.com/forum/altri-terminali-letv/

Edit: İmza için teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anka4545 -- 24 Kasım 2015; 10:19:51 >

• Beni de kullanıcı listesine eklerseniz sevinirim. 32 gb beyaz s1. 2 haftadır kullanıyorum, Huawei p6'mı satıp, cihazı satın aldım.

Gta Miami vice vs. oyun performansı çok iyi. Miui 7 beta rom var fakat orjinal romda kaldım. Donanımsal yazılımsal soruna rastlamadım. Marsmellow 6 rom gelir belki 2016'da.

• firefox kullanıyorsan anonymox kur indir yavaş iner ama iner.
  • Şu telefonun kamera performansı biraz soru işareti onunla alakalı kullanan arkadaşlar yorum verirse seviniriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Nihavend_Mucize

Beni de kullanıcı listesine eklerseniz sevinirim. 32 gb beyaz s1. 2 haftadır kullanıyorum, Huawei p6'mı satıp, cihazı satın aldım.

Gta Miami vice vs. oyun performansı çok iyi. Miui 7 beta rom var fakat orjinal romda kaldım. Donanımsal yazılımsal soruna rastlamadım. Marsmellow 6 rom gelir belki 2016'da.

Hayırlı olsun :) Bende iki tane beyaz olanından aldırdım fakat hala elime ulaşmadı. Merakla bekliyorum telefonu, inşallah herhangi bir sıkıntı çıkmaz telefonda.

Telefonun dış görünüşü nasıl hocam?
  • Nihavend_Mucize kullanıcısına yanıt
    Hocam burasi 1s platformu ama.
    Siz 1s mi kullaniyorsunuz, s1 mi?

Bu adamlar da niye boyle isim yapmişlarsa
    Çok karışıyor

• Biraz daha kamera ornegi ve bataryanin aldiginiz ekran suresi nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: barocker

Biraz daha kamera ornegi ve bataryanin aldiginiz ekran suresi nedir?

Hocam daha telefon elimize gecmedi.
    Buldugumuz fotograflar ve ekran siteleri yabanci forumlardan

• Biraz önce sahibinden de x500 ilanı olan bir satıcı beni aradı. Telefon geldi, dedi. İsteyen varsa iletişime geçebilir. Ben daha önce sipariş vermiştim başka yerden o yüzden alamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leEco -- 24 Kasım 2015; 19:20:05 >
  • Evet arkadaşlar romlar gelmeye başladı oasp sense 7 ve miui v7 geldi ama elimize halen tel ulaşmadı.
    Saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: anka4545

Evet arkadaşlar romlar gelmeye başladı oasp sense 7 ve miui v7 geldi ama elimize halen tel ulaşmadı.
    Saygılar...

hocam link verirmisiniz nereden takip ediyorsunuz?
  • Bu ayın 11'de 11-11'den yararlanıp190$' bende aldım ama suana kadar herhangı bır ılerleme yok.Arastırdıgım kadarıyla telefon ılk hafta 11.000.000 gıbı bır sıparıs almıs.tedarikle ilgili sorun yaşadıklarını dusunuyorum sanırım gelecek ayın 10'unu bulacak gelmesı umarım gelır ve hevesle kullanırız.Imeı ve rom konusunda sızden destek ısteyeceğım bı cuval ıncırı berbat etmek ıstemıyorum.
    Saygılar
  • Dostlar merhabalar;Her ne kadar model farklı olsa da,konuyu takip ettiğim müddetçe;LeTV X800 kullanan,öneren,fikir ve deneyimlerini paylaşan hiç kimseye rastlamadım.

Kısmetse ve aksilik yaşamazsak eğer;ilk LeTV X800 türkçe incelemesini bu konu altında paylaşmak istiyorum.

Dipnot olarak belirtmeden elbette edemeyeceğim ki;Yazılım konusunda destek ve fikir paylaşımı anlamında konuyu takibe elbette devam edeceğim.Sevgiler
  • Beyler bugün itibariyle telefon elime geçti
    Hatta şuan telefondan yazıyorum.
    Kırılmaz cam koruyucu gelene kadar telefonu fazla kullanmayı düşünmüyorum onu da yakında bekliyorum zaten.
    Tasarım ve kalite olarak çok hoşuma gitti cihaz.
    Yazılım konusunda fazla kullanmayacagimdan dolayi bir sure yorum yapamayacağını ama dediğim gibi tasarım ve kalite olarak süper.Maşallah diyelim de nazar değmesin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hayırlı olsun hocam.Turkce var mi dil olarak cihazda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meddah58 kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun hocam.
    Hocam bu satıcıların romla oynadıkları bir surum.Multilanguage ROM kurmuşlar.Türkçe olarak fena değil ama şu BB72 ROM çıksa daha iyi olacak gibi.

Hangi satıcıdn aldnz. Birde ön kamerayla resim çekip Koyablrmsn hocam

• Arkadaşlar bende az önce telefonu teslim aldım. Kasa kalitesi ve tasarım çok güzel. Yazılım sıkıntı türkçe destek az. Babam kullanacağı için türkçe olmalı. Şu an en iyi rom hangisi türkçe dil açısından ? Ayrıca listeye benide ekler misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexander

Arkadaşlar bende az önce telefonu teslim aldım. Kasa kalitesi ve tasarım çok güzel. Yazılım sıkıntı türkçe destek az. Babam kullanacağı için türkçe olmalı. Şu an en iyi rom hangisi türkçe dil açısından ? Ayrıca listeye benide ekler misiniz ?

Ekleyelim hocam.
    Türkçe ROM olarak BB72'yi bekklemenizi tavsiye ederim.Zaten çok yakında çıkacak diyorlar.
    Edit:Forumda inanılmaz bi internet kopması problemimi var bana mi öyle geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALTINBAŞAK -- 25 Kasım 2015; 21:56:47 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.