Şimdi Ara

LeTV LE 1S(X500) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (HELİO X10 - 3 GB RAM - PARMAK İZİ OKUYUCU) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.004
Cevap
26
Favori
66.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mpolat35

quote:

Orijinalden alıntı: levo1978

evet arkadaşlar telefon elime ulaştı. ilk izlenimler harika telefon türkçe dil destekli geldi lolipop 5.0.2 imeil işi çok kolay halledildi rootda kolat ama recovery bekliyorum ekran ve kasa kalitesi harika çok sık bir tasırıma sahip, kameralar diyi antutu skoru 5300 civarı, parmak iziyle kilit açılıyor ama kitleme de yapıla bilse harika olur, şimdilik bu kadar birşey merak eden sormak isteyen varsa seve seve cevaplarım, bu arada telefon elime 10 günde ulaştı satıcıyada teşekkürler...

rom, root recovery konusunda ilgili arkadaşlardan konuya destek bekliyorum.

Hayırlı olsun hocam, telefon ilk çıktığında söyledim alması için, telefon alındı fakat hala alan kişinin Çin den gelmesini bekliyorum :)

Telefonun resimlerini atabilir misiniz? Birde kameradan fotoğraf çekip koyar mısınız.

en kısa zamanda

• levo1978 L kullanıcısına yanıt
    @levo1978 hayirli olsun hocam.

xda'den bir arkadaşın mesajını çevirip kopyaliyorum.

3 saat 52 dakika ekran açık.
    9 saat - wifi açık,
    15 saat - 3g/4g internet ve 1 saat mobile hotspot açık

1 saat 23 dakikada da telefon yuzde 0'dan yuzde 100'e dolmuş.

Yeni çıkan 008S romun çok iyi olduğunu söylüyor.

LeTV LE 1S(X500) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (HELİO X10 - 3 GB RAM - PARMAK İZİ OKUYUCU)

LeTV LE 1S(X500) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (HELİO X10 - 3 GB RAM - PARMAK İZİ OKUYUCU)

Bana süper geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALTINBAŞAK -- 20 Kasım 2015; 14:31:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 008s i ben sevmedim 7s geri döndüm antutu skoru 40000 düştü :) pil süresini test edemedim çünki rom la root la filan uğraşıyorum. bazı arkadaşlar resim istemişler bir iki tane ekliyorum :)

umarım becerebilirim :)

[simage]
    [/simage]

Nasıl olur hocam ya
    xda'de arkadas antutudan 50bin almış 008S'te.

• quote:

Orijinalden alıntı: ALTINBAŞAK

Nasıl olur hocam ya
    xda'de arkadas antutudan 50bin almış 008S'te.

bide google play çalışmadi
    Hocam size multi rom geldigi icin play yuklu gelmistir.8S'in multisini yaparlar yakinda(insallah).İşte o dadından yenmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALTINBAŞAK -- 20 Kasım 2015; 17:38:14 >
  • quote:

Hocam size multi rom geldigi icin play yuklu gelmistir.8S'in multisini yaparlar yakinda(insallah).İşte o dadından yenmez

https://www.dropbox.com/s/hmoe94e4ldy2e3c/1S.rar?dl=0
    burdaki multiymiş ama bir türlü indiremedim yarıda hata veriyor :(
    Bu 7S idi galiba.

• quote:

Bu 7S idi galiba.

8s e googplay yükleyebilirmiyim ?

evet yükledim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi levo1978 -- 20 Kasım 2015; 18:34:08 >
    Siz yuklemissiniz ama forumdaki arkadaslar da yararlansin.
    Google installer ile yukleyebilirsiniz, muhtemelen siz de oyle yapmissinizdir.

• Cihazi kullanan arkadaslar batarya konusunda detayli bilgi verebilirlermi? Ortalama aldiginiz ekran suresi nedir?

Ve oyun performansi nasildir?

Ve Kamerasi nasildir? bikac ornek daha lutfen

• quote:

Siz yuklemissiniz ama forumdaki arkadaslar da yararlansin.
    Google installer ile yukleyebilirsiniz, muhtemelen siz de oyle yapmissinizdir.

hayır öyle yüklemedim letv x600 gaps paketini yükledim uyum sağladı...
  • İlk mesaja edit geldi

Bu arada son gelen 8S rom ile telefonun kamera performansının çok iyi optimize edildiği söyleniyor.
    7S'teki söylentilere inanmamanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALTINBAŞAK -- 21 Kasım 2015; 15:54:01 >
  • quote:

İlk mesaja edit geldi

Bu arada son gelen 8S rom ile telefonun kamera performansının çok iyi optimize edildiği söyleniyor.
    7S'teki söylentilere inanmamanızı tavsiye ederim.

ellerine sağlık kardeşim harika anlatmışsın hiç bir problem yok. ama rom linklerine ulaşılmıyor...
    Allah razı olsun hocam
    Linkleri bir daha kontrol edebilirsiniz

• quote:

Allah razı olsun hocam
    Linkleri bir daha kontrol edebilirsiniz

şimdi çalışıyor eline sağlık çok faydalı bir konu oldu burası yakında dolup taşacak inşaalah
  • Telefonun hızı ve stabilitesi ne durumda arkadaşlar? Hızdan esas kastım oyundan ziyade uygulamarın tepkisel çalışması. Bir nexus akıcılığı hissettiriyor mu?
    Olur olmadık can sıkıcı hataları var mı? Uygulamalar hata veriyor mu? Ya da kapanıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

Telefonun hızı ve stabilitesi ne durumda arkadaşlar? Hızdan esas kastım oyundan ziyade uygulamarın tepkisel çalışması. Bir nexus akıcılığı hissettiriyor mu?
    Olur olmadık can sıkıcı hataları var mı? Uygulamalar hata veriyor mu? Ya da kapanıyor mu?

Bende takip ediyorum bu cihazi ama forumda cihazi kullanan bikac arkadas var onlarda cok fazla detay vermiyorlar israrla.

Aslinda bizim gibi almayi dusunen arkadaslari aydinlatsalar cihazi kullanan kisi sayisi artacak ve piyasasi olusacak. Yarin obur gun cihazi satmaya kalktiklarinda piyasasi oldugu icin daha degerli olacak cihazlari ama farkinda degiller sanirim. Pek iplemiyorlar:)

Ayrica firmanin yazilim destegide satislarla alakali. Ne kadar cok kullanan olursa o kadar onem verirler cihaza ve yazilima. O yuzden bizi bosverin bari kendiniz icin biraz bilgi verin yahu bizde alalim gonul rahatligiyla :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barocker -- 21 Kasım 2015; 19:24:47 >

• barocker kullanıcısına yanıt
    Hocam daha forumda telefonu eline geçen 1 kişi var.Bu ay sonuna doğru bu rakam bayağı bir artacak gibi.O zaman net bilgi verebiliriz ancak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barocker

quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

Telefonun hızı ve stabilitesi ne durumda arkadaşlar? Hızdan esas kastım oyundan ziyade uygulamarın tepkisel çalışması. Bir nexus akıcılığı hissettiriyor mu?

Bende takip ediyorum bu cihazi ama forumda cihazi kullanan bikac arkadas var onlarda cok fazla detay vermiyorlar israrla.

Aslinda bizim gibi almayi dusunen arkadaslari aydinlatsalar cihazi kullanan kisi sayisi artacak ve piyasasi olusacak. Yarin obur gun cihazi satmaya kalktiklarinda piyasasi oldugu icin daha degerli olacak cihazlari ama farkinda degiller sanirim. Pek iplemiyorlar:)

Ayrica firmanin yazilim destegide satislarla alakali. Ne kadar cok kullanan olursa o kadar onem verirler cihaza ve yazilima. O yuzden bizi bosverin bari kendiniz icin biraz bilgi verin yahu bizde alalim gonul rahatligiyla :)

merhaba

sanırım bu telefon şu an sadece benim elimde var ve bu mesajı üstüme alındım, fakat iplemiyor gibi bir terim çek yanlış gelimden geldince açıklamaya çalıştım ama hep sorular pm ye geldi ordan cevapladım 2. side henüz telefon çok yeni rom. root recovry le filan uğraşıyoruz kaynaklar hep çince sağolsun @altınbaşak kardeşim türkçe bir rehber hazırladı buda DÜNYADA ilk , telefon harika ama henüz stabillik oyun filan konusunda birşey söylemek çok zor biraz beklemek lazım yani alıycağın kardeşim İPLEMEDİĞİMDEN değil...

saygılar....

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.