Şimdi Ara

LeTV LE 1S(X500) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (HELİO X10 - 3 GB RAM - PARMAK İZİ OKUYUCU) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.004
Cevap
26
Favori
66.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu telefondan ben de siparis verdim. Bu ayin sonu aralik basi elimde olur. x500 cok satan bir cihaz redmi not 2 nin satis rekorunu gecti deniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müjde arkadaşlar şimdi xda da okudum BB72 bu telefon üzerinde çalışmaya başlamış çok yakında çin uygulamalarından arındırılmış boltaware rom çıkaracakmış
    Saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: anka4545

Müjde arkadaşlar şimdi xda da okudum BB72 bu telefon üzerinde çalışmaya başlamış çok yakında çin uygulamalarından arındırılmış boltaware rom çıkaracakmış
    Saygılar...

güzel haber..
  • bu romda yani 8s de ısınma sorunu yaşıyorum, telefon cebimdeyken aşırı ısınıyor sebeb ne olabilir anlamadım...
  • İmzalarımız hayırlı olsun
  • Şimdiye kadar hiç rom işleri ile uğraşmadım. Htc ve Sony yazılımı gayet stabil idi fakat bu telefon ile beraber bu işlerle ugrasacagız gibi.

4-5 saat arası ekran süresi alınsa yeterli. Sony z2 ile ortalama 6.30 arası ekran süresi alıyor en fazla ise 8.30 saat fakat internet kullanımı %95 Wifi üzerinden kullanıyor eşim. Genelde youtube dan video izleniyor.

• multiromu nasıl yükleyebilir arkadaşlar beceremedim...
  • telefonu nihayet çökerttim ne recovery girebiliyorum . ne fastboot ta letv yazısı geliyor gidiyor başka bi şey yok ne yapabilirim fikri olan varmi
    recovery telefon kapalıyken yükleyebilirmniyim
  • Arkadaşlar telefon için full turkce stabil ROM var mi? Yoksa romlar x600 gibi azcik turkce mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • levo1978 L kullanıcısına yanıt
    meddah58 kullanıcısına yanıt
    @levo1978
    Hocam xda'de bi sorun isterseniz.
    @meddah58
    Hocam full degil diye biliyorum, yalniz sanki x600'de de %90 oraninda turkce olmasi lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALTINBAŞAK -- 22 Kasım 2015; 18:40:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALTINBAŞAK

@levo1978
    @meddah58
    Hocam full degil diye biliyorum, yalniz sanki x600'de de %90 oraninda turkce olmasi lazim.

türkçe yazsam ing bilmiyorum recovery yükleyebilsem :(
  • ALTINBAŞAK kullanıcısına yanıt
    Cevap için tesekkur ederim.x600 a tüm romlari denedim.%90 Turkce dedikleri ana menüler Turkce ara menüler İngilizce.bu oran bence en fazla %40 tekabül eder.ancak saf android aosp ROM vardi o ise tamamen turkceydi.letv cihazları harika ama romlar berbat...tabi bu benim fikrim.özellikle Turkce daha da sorunlu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • x800 mü yoksa x500 mü önerirsiniz??
  • BB72 probably have finish a rom for x500, and now it is in testing. So we must wait a few days I think

Neyseki cihaz elimize geçene kadar rom işi çözülecek gibi
    Saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: levo1978

quote:

Orijinalden alıntı: ALTINBAŞAK

@levo1978
    @meddah58

türkçe yazsam ing bilmiyorum recovery yükleyebilsem :(

Hocam isterseniz bana pm atarsaniz ben de elimden geldigince bir seyler yazmaya calisirim(Benim ingilizcemein de iyi oldugu soylenemez )
    Bu arada sinanterzibasi nickli arkadas da gercekten bilgili.Sizin sorunuza da cevap vermis.

• quote:

Orijinalden alıntı: anka4545

BB72 probably have finish a rom for x500, and now it is in testing. So we must wait a few days I think

Neyseki cihaz elimize geçene kadar rom işi çözülecek gibi
    Saygılar...

Hocam ben de simdi okudum xda'de.
    Bu BB72 konusunda biraz bilgilendirme yapar misiniz?
    Sanirim x600'dekiler BB72'den memnun.
    Bu romun stabilligi, bataryasi, performansi nasildir?

• Sipariş verenler bana özelden link verebilirler mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • böyle bir hata alıyorum

LeTV LE 1S(X500) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (HELİO X10 - 3 GB RAM - PARMAK İZİ OKUYUCU)
  • X500 mu x800 mu almalıyım? Hangisi daha iyi cihaz yardımcı olur musunuz?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.