Şimdi Ara

Leptopuma Uyan Ekran Kartı Nasıl Bulunur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim http://forum.donanimhaber.com/m_81852163/f_//tm.htm#81856031 başlıkla belirtiğim bir sorundan ötürü böyle bi başlık açıyorum HP G62 leptopuma yeni bir ekran kartı almak istiyorum ama bunu nasıl nerden alabilirim yani bu leptopa utan bir ekran kartı nasıl olur ?? Ek olarak ekran kartı değiştirilebilir yazıyor hp sitesinde ... Yardımlarınız bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daserka -- 28 Eylül 2013; 19:46:55 >

• daserka kullanıcısına yanıt
    Laptoplara hiçbir türlü ekran kartı takılmaz yemişler seni
  • uygun slota sahip olanlarda degistirilebilir, hicbir sekilde yapilamaz diye bir sey yok

ancak konuyu acan arkadasin laptopunda o slot yok, yani degistirmesi mumkun degil malesef.
  • HP G62 de mxm slotu olmadığına eminim o yüzden değiştirmen zor ve masraflı. Gömülü gpu değişimini kim nasıl yapılıyor bilmiyorum ama eski gpu ile aynı elektrik tüketimine sahip ya da sarj adaptörünün kaldıracağı güçte bir gpu olmalı. Bunun dışında uyumluluk var mı bilmiyorum. Pin vs gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeningradHero

Laptoplara hiçbir türlü ekran kartı takılmaz yemişler seni

Hp sitesinde bilgilerde yazıyor buradan bakabilirsiniz değiştirilebilir diyor http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?docname=c02251595&tmp_task=prodinfoCategory&cc=tr&dlc=tr&lc=tr&os=4062&product=4226717&softwareitem=ob-86772-1&sw_lang=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daserka -- 28 Eylül 2013; 22:05:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pp_pp

uygun slota sahip olanlarda degistirilebilir, hicbir sekilde yapilamaz diye bir sey yok

ancak konuyu acan arkadasin laptopunda o slot yok, yani degistirmesi mumkun degil malesef.

verdiğim linkte yazan bilgi Video Grafik Kartı ATI Mobility Radeon HD 5470 Ekran Kartı (Değiştirilebilir) yazıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.