Çavuş
24 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkese merhaba abilerim kardeşlerim yarıdımınıza muhtacım. Geçenlerde bir dedenin elinde Samsung un kapaklı telefonlarından gördüm ve beni o kadar kendine çekti ki sanki değeri anlaşılmayan elmas gibi hatta şuan sahip olduğum İphone 5 den bile çekici geldi diyebilirim Eskiden bu kadar dikkatimi çekmiyordu neden bilmiyorum ama şuan ciddi derecede aklımda almak istiyorum. ama tam olarak hangisi daha iyi onu bilemiyorum ve burdan itibaren yardımlarınızı bekliyorum .
İnternette araştırmalarımda bulduğum bir kaç telefonu var ama hangisi daha iyidir belki birinde fm radio su vardır onu bilemiyorum

Not: Bazı sebeplerden dolayı kamerasız olması gerekmekte

Telefonlar ;

Samsung E1270

Samsung E1150

Samsung E1190

Eğer benim gözümden kaçan bunlara benzeyen telefon varsa bilgilendirirseniz sevinirim Şimdiden teşekkürler..
Beyler ne fark var bunlarin arasinda yani Bende s3 mini var simdi bildiğim kadarıyla CyanogenMod gercekten iyi çalıyorlar ve bazı telefonlara oficial olarak destek verip kitkat sunuyorlar Maclaw de bunu s3 miniye port ediyor peki Carbon da durum nasıl Carbon u da Maclaw yapıyorsa bunların arasinda nasıl farklar oluyor ayni kişinin elinden çıkmıyormu bunlar ??
Beyler soru basit Discovery nin orjinal modeli Gionee Elife E3 mi ? BLU Life Play hangisi orjinal model ??
Herse iyi günler hemen soruya geçelim ben şimdi S3 mini telefonuma CyanogenMod 11.0 kurdum gayet güzel bi sistem çok hoşuma gitti ama gitmeyen yerlerde var öncelikle güç tasarrufu modu yok bunu eklemenin bi yöntemi varmı stock rom daki gibi birde asıl can alıcı olan Hareket sensörlerini ben fazlasıyla kullanıyordum ama burda olmaması beni üzdü bunu aktarmanın bi yolu yokmu acaba ??
Herkese merhabalar konu basit batarya zamanını doldurdu ve yenisini almam gerekiyor ama en doğrusu hangisi olur bilmiyorum bataryada şöyle şeyler yazıyor bilgi vermek için yazıyorum HPMU06 Notebook Battery ve bir bölgede Regulatory Model Number : HSTNN-LB0W nette biraz araştırma yaptım ve şunları buldum sizce uygunmudur link veriyorum ama zaten Mesut Çevik in önerdiği bir site sıkıntı olmayacağını düşünüyorum ...

http://www.aliexpress.com/item/Laptop-battery-For-HP-Compaq-Presario-G72-G72t-g4-g6-g7-Envy-17-1000-G42-300/1181990363.html

@düzeltme

araştırırken yeni bir tane daha buldum orjinal bendeki bataryanın köşesinde yazan HP MU06 verdiğim bu linkte de belirtilmiş acaba benim leptoap'a uyar mı ?

http://www.aliexpress.com/item/6-cells-Laptop-battery-for-HP-Envy-17-1000-G32-G42-G62-G62-100-G72-CQ32/767848929.html
Öncelikle merhabalar sorun şu benim Kütüğüm Konyanın - Seydişehir ilçesinde ve orası 94 doğumluların celp i Ağustos Ayında ama ben Mayısta gitmek istiyordum ve 2013 yılının Kasım ayı gibi gittim muanemi oldum ve Mayısta gitmek istiyorum diye dilekçede belirttim ve ordaki Memur bana 100/99 gidersin Mayısta burda öyle yazıyor dedi ordaki bilgisayar ekranından bişeyler okudu...Bu gün ise askeriyeye gittim ve durumu belirtim ve Mayıs dilekçesinin kabul olup olmadığını sordum yani Mayısta mı gidicem diye ve danışmadaki bayan bana Burda öyle yazıyor Mayıs dedi bende Kesin mi diye sordum ilk Kesin dedi sonra biyerlere bidaha baktı ama senin kütüğün Ağustostaymış dedi ozaman düşük kabul olmayabilir dedi hatta yüksek ihtimal çıkmaz herhalde dedi çünkü Ağustosta dedi ama yinede belli olmaz sen Nisanın son haftası öğren dedi... Ben şimdi iyice sıkıntılı bi duruma girdim yani orda Mayıs yazarken hatta ilk Kesin derken nasıl sonradan böyle oluyor ben bunu nasıl öğrenebelirim bu durumu önce yaşayan var mı aynı dönem işlem yaptıranlar falan bilen birileri yetkili birisi falan lütfen yardımlarınızı esirgemeyin ben biran önce askere gitmek istiyorum bunları nasıl hellidicem....:/
Herkese öncelikle merhabalar hemen konuya gireyim..

Ben Endüstri Meslek Lisesi İnşaat Teknolojisi bölümünde okudum..Diplomada bölümün dalı olarak Mimari Yapı Teknik Ressamlığı olarak geçiyor..

Şimdi bizim sınavsız geçebileceğimiz bölümler var bildiğim kadarıyla şöyle ki bi siteden baktım sınavsız gidilebilecek bölümler listesi şöyle

http://imgim.com/3023inciu40367.jpg

Şimdi ben bu bölümlerin bulunduğu Üniversite bölümlerinden hangilerine gidebileceğimi nasıl öğrenebilirim acaba.. Yani uçuk bir örnek vermek gerekirse Mimari restorasyon bölümüne gitmek istiyorum ve bu bölüm MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) 'da mevcut ben buraya sınavsız geçebilir miyim ? Yardımlarınızı bekliyorum...
Elimde S3 mini var ve ben başka bir ülkenin stock rom unu yüklemek istiyorum bi sorunla karşılaşır mıyım acaba ? Benim düşüncem mesela ALMANYA rom unu yüklesem o rom o gelen güncellemeler benim telefonuma da gelecek değil mi benim bilgim böyle bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden ..
Benim http://forum.donanimhaber.com/m_81852163/f_//tm.htm#81856031 başlıkla belirtiğim bir sorundan ötürü böyle bi başlık açıyorum HP G62 leptopuma yeni bir ekran kartı almak istiyorum ama bunu nasıl nerden alabilirim yani bu leptopa utan bir ekran kartı nasıl olur ?? Ek olarak ekran kartı değiştirilebilir yazıyor hp sitesinde ... Yardımlarınız bekliyorum
HP G62-a03ST Dizüstü ( Leptop ) bilgisayarım var Win8 yüklemiştim driver görmedi bende win7 e geri döndüm şu anda paylaşımlı yani diğer ekran kartını görüyor asıl model olan ATI Mobility Radeon™ HD 5470 görmüyorum ve forum da karşılaştıklarıma bakarsan çoğunun yanmış oyun esnasında çizikler ses gitmesi ve donma oldu bir daha da açılmadı ekran VGS ya yada alt model ekran kartına geçiyor sormak istediğim yeni bir ekran kartı alsam öneriniz ne olur ve her ekran kartı modeli olur mu bu leptopa nasıl ayır edebilirim yardım edin lütfen :(

Garantisi bitti maalesef servis ücretleri hakkında bilgisi olan var mı acaba ? Birde hangi modeller uygun olur onu nasıl bulacağım ??

Şu anda aygıt yöneticisinden baktığımda durum şu şekilde
Hakkında
Meslek: öğrenci
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 104
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 11.348 (Bu ay: 10)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 23 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.