Şimdi Ara

Leondan chery e geçmeye değer mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimde 2019 tdi 45km de leon var full paket bunu satmayı düşünüyorum sanırım piyasası 1.100 üzerine 400 civarı verip chery tiggo 8 almaya değer mi ?

• Hocam mk3 leon 1100 ediyorsa bir dk bile düşünmeden satardım. Alınacak araba elbet bulunur :) Yeni kasa 2021 style plus daha geçen gün 1100 ün altına satıldı büyük ihtimalle, bayağı da durdu ilanda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değer tabi çok daha tok, büyük ve daha üst sınıf bir araç.

• yakıt sorun değil ise tiggo 8'e değer elbette.

yeni kasa 21 model 1.0 dsg o paraya satılıyor bu arada, 2019'una 1100 veren varsa zaten sat.

• Eşekten ata geçmiş olursun . Sınıf atlarsin

• elindeki aracı 1 milyona bile alıcı bulursan hemen sat

• Valla o paralara gidiyorsa bekletmenin anlamı yok, ben 2012 w204 koydum ilana, 2. hafta oldu tık yok. 80-90 bin ağır hasar kayıtlı ve komple boyalı araçlardan sadece 100 bin üzerine koydum, benim araçta ağır hasar/pert yok. Takas harici de pek teklif yok.

• 2018 elite paket 80 binde hatasız Tucsonu 1100 e 1 ayda sattım. aynı ayarda kaputu boyalı olanlara 1090 isteniyordu. pert fiyatına verdim yoksa satamazdım zaten. piyasaya bakıp bir milyon istiyorlarsa benimki 1100 eder derseniz hatalı oluyor maalesef.

• zaten aracın piyasasına tam hakim değilim 5 yıldır bende değiştirmek istediğim için ilanlara bakıyım dedim ortalama o km de olanlara benzer fiyatları yazmışlar

anladıgım kadarıyla piyasası iyice düştü ozaman

• fabrizo kullanıcısına yanıt

normalde ederi ne ki ?

• BOLDVIPER kullanıcısına yanıt

Taşıt satın alan firmaların sitelerinden hesaplama yaptırın, orada size ilk teklif ettikleri fiyat aracın (hemen hemen) gerçek piyasa değeri oluyor. (Kaza, çok yüksek yaş, çok yüksek km değilse araç)

• MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

Yaptım ve çıkan fiyat bu demekki yazılan yorumlardaki fiyat gerçeği yansıtmıyor aracın sıfır fiyatı aynı donanımda 2m olmuşken az km de alt modeli 800-900 e vermezler şuan zaten

• 2017 MK3 Leon Alcantra koltuk, cam tavan, jant, led far, büyük ekran komple dolu ama style olarak geçiyor sadece ek donanım eklenerek oluyordu, o yıllarda FR yoktu. Ocak ayından beri 930'dan satılık duruyor öyle. Benim araca yakın özelliklerde olduğu için favorilerde tutuyorum. Tabi kilometre de çok önemli bir faktör ilandaki ve benim aracım da 170bin kilometrede..

• Leon'dan devam boşa masraf yapma hocam.Leondan chery e geçmeye değer mi ? 

• brkprlk35 kullanıcısına yanıt

170km 2017 930 biraz fazla yazmış fiyat 850-890 arasında gider gibi

otomobil piyasası ikinci el ciddi manada düştü ama sıfırı çok zıpladı 5 senede bir aracı değiştirmek sıfır almak istesen çok afaki bi fark ödemek gerekiyor

• Ben Leon'dan Chery'e geçmezdim.

• o paralar etmez diyenlere çok takılmayın, 1m üzerine büyük ihtimalle gider aracınız. 2020 1.5 FR ı 1250 ye sattım bu ay içerisinde.

ama dizel leon dan cherry e geçişte özellikle yakıt fena üzebilir.

• kendi aracınızdan çok alacağınız aracı düşünün derim.

chery tiggo8 ,şehir içi cüssesi nedeniyle 10-13 lt civarı tüketim sergiler. Bu araç için fazla sayılmaz. uyumlu LPG kitleri de var.

Ayrıca iyi araştırma yapmanızı öneririm. Lakin chery ye kötü diyene saldırıyorlar. birebir inceleyin.

• Attan inip eşeğe binmek olur asıl. Leon nere çeri nere.

• 1.1 e satabiliyorsan hemen sat parayı faize koy. aylık 80 bin faizden 3 ay sonra bedavaya cherry

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.