Şimdi Ara

Leondan chery e geçmeye değer mi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şu anda çin malı araçlarda kore japonlar gibi aynı yüksek standartlarda üretiliyorlar. Dolayısıyla her alanda avrupa standartlarının üstündeler gönül rahatlığıyla alınabilir tabiki hemde daha ucuza

• Ben geçmezdim,

• Kaygerya kullanıcısına yanıt

fıkır mantıklı ve guzel duruyor ama enflasyon var 3 ay sonra chery aynı fıyatta durmayabılır ya

• GAJU kullanıcısına yanıt

vavacar a vericem sanırım aracı ama oldugum yerde alım subesı yokmuş baska yere yolum duserse goturucem aracı

• BOLDVIPER kullanıcısına yanıt
    Hangi ildesiniz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

0km araba ffiyatları sürekli düşüyor. 3. kez indirim goren markalar var son 3 ayda.

• Leon piyasasını bilmeyen sallamış. Mk4 ün ucuz olmasının sebebi mk3 kadar sevilmemis olmasıdır
    Bu yüzden mk3 piyasası daha yüksek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mbeg44 M kullanıcısına yanıt

sivas

• SHIHAD kullanıcısına yanıt

katılıyorum daha yeni piyasaya girmiş chery tesla gibi modelleri bile daha çok görüyorum yollarda mk4 se çok az denk gelıyor sebebı yuksek fıyat dusuk donanım

• Yakıt konusunu iyi araştırın, İstanbulda ortalama 10L yakan bir araç ama siz Sivastaymışsınız, o sebeple çok fazla yakacağını düşünmüyorum. Kaldı ki bu kadar kaslı bir araç için 10L bile sorun olmuyor.

Asıl soruya gelirsek, burada ki anti-chery'cileri dinlemektense mutlaka bi bayiye girip inceleyin. Muhtemelen arada ki klasman farkını iliklerinize kadar hissedeceksiniz ve o an Tiggo8 i alıp gidesiniz gelecek Leondan chery e geçmeye değer mi ? 

not : tiggo 7 sahibiyim.

• SW4RTHY kullanıcısına yanıt

açıkcası yakıtın üzeceği garanti gibi ama küçük bi ildeyim sakin trafik zaten şehir içi kısa mesafe için motor ile işimi hallediyorum

tiggo 8 excellent modelini düşünüyorum bende arabanın ses yalıtımı nasıl acaba hiç uzun yol yaptınız mı ?

Ben Tiggo 7 sahibiyim. Bizim araçlarda 130 dan sonra ses almaya başlıyor ve hız arttıkça ses alması artıyor. Whatsapp grubunda ki bazı arkadaşlar özel yalıtım da yaptırmış ancak üst düzey bir araçtan geçmediğiniz sürece fazlasıyla yeterli yalıtımı.

Tabii Tiggo 8 nasıldır hiç bilgim yok maalesef. Whatsapp grubuna girip aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

• Seçimden sonra dizel ve elektirikli araçlarin popülerliği artabilir . 10LT ler cok yüksek. LPG uyumu sorunsuzsa ama alınabilir. Cherry özellik olarak gayet tatmin edici bir marka.

Kuşku duyduğum noktalar servis ağı, parça bulunabilirliği ve yarın öbür gün biz TR piyasasindan çıkıyoruz deme ihtimalleri.. Abd ve Ab nin arası Çin ile iyi değil , bir olay patlasa Nato olarak ambargo koyulması gerekebilir. Olasilikları düşünerek stratejik bir karar vermek gerekiyor çünkü ülkemizde araç fiyatları yüksek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • leon tdi'ı 1100 e verirsen hemen sat ama sanmıyorum o fiyata satılacağını. şu an nakit çok kıymetli, kredi faizleri çok yüksek. zararına satmayı göze almazsan arabanı satamazsın. chery yakıt konusunda seni fena üzer hele 1.6 tdi sonrası pişman olursun hemen lpg taktırmak için uğraşırsın.

• leon nere tiggo 8 nere içine binmeyenler boşa sıkmış.

Leondan chery e geçmeye değer mi ?

Leondan chery e geçmeye değer mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekkk -- 21 Mart 2024; 10:23:7 >

• tiggo 8 ve tiggo 7 yi haftasonu detaylı inceledim. arada 22cm boyut farkı dısında hic gerek yok 8 e bagaj hacmi , ic hacim vs hemen hemen aynı 7 koltuga ıhtıyacınız yoksa o kadar buyugunu almanıza gerek yok 7 de gayet iyi. 8 in excellenti fiyatına 7 nin avangardını alabilirsin mesela, aklında bulunsun dıye dedım. ama arkadasların dedigi gibi inceleyince kafandaki chery imajı yıkılıyor. reno , citroen, hatta peugeot a baktım chery sonrası kafamdaki algı tamamen değişti. Farkadıyorsun ki bu kadar kaliteyi daha ucuza alabilecekken neden daha cok para vereyim ? mesela peugeot 3008 1.900 bin tl en fulu ayarı 7 pro 1.500bin tl arada hic bir donanım farkı yok ekstra neden 400bin fazla veresin ki ?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.