Şimdi Ara

leon - golf???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bugün ciddi olarak seat leon baktım ve hatta test sürüşü yaptım. aslında ikinci el bir golf almayı istiyordum fakat leon da tasarım olarak çok güzel bir araba. golf 1.6 midline ile bir fiyat farkı olmadığı halde leon' un donanımda ezici bir üstünlüğü var. ama diğeride efsane golf?
    karar veremedim.

• iKİNCİ EL GOLF TSI BULABİLİRSEN GOLFTEN ŞASMA
  • her türlü golf
  • teşekkürler
    fakat 7.000 ytl gibi bir fiyat farkı var. leon için 34.900 ytl fiyat verdiler. golf midline 1.6 için ise 35.500 verdiler
    tsi ları biliyorum ama benim fiyat aralığımın dışında. ben midline golf ile leon arasında kaldım.
  • golfu de kullandım. sanki leon daha iyi performans verir gibime geldi. a3 motoru kullanıyorlar. sadece iç dizaynında sırun var gibi. klima ve cd paneli çok basit ve kalitesiz gibi duruyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: emreemre2

merhaba
    bugün ciddi olarak seat leon baktım ve hatta test sürüşü yaptım. aslında ikinci el bir golf almayı istiyordum fakat leon da tasarım olarak çok güzel bir araba. golf 1.6 midline ile bir fiyat farkı olmadığı halde leon' un donanımda ezici bir üstünlüğü var. ama diğeride efsane golf?
    karar veremedim.

Bu konuda daha yeni topic açılmıştı , aynı muhabbetlere hiç gerek yok , lütfen biraz dikkat ve itina.
  • golf diğer araçlardan hep pahalı ama donanımı düşük efsaneliği gidiyor artık hem tipte güzeldeğil bence bu ikisi arasından leon derdim ben
  • Bi arkadaşımla dün galerileri golaştık ve Seat ibiza düşünüyorum deyince Seata girip bakalım dedik Leonu biraz inceledim alet çok hoşuma gitti.Donanım ve tasarım harika!

Ben düşünmeden Leon derdim..

Son karar sizin
  • Golf
  • Golf ağır basar.
  • Motor çok da önemli değilse sizin için kesinlikle Leon derim ben.. Ki kendim de çok istiyorum siyah bir stylance Leon

-Muhteşem bir tasarım
    -Motor sesi hastalık derecesinde güzel
    -Donanım çok zengin
    -Kalite çok iyi değil ama kötü de değil.. Bana göre yeterli mesela
  • L E O N
  • golf un artisi fsi motoru.1.6 115 hp.leon da 1.6 102 hp var.
    golf daha az yakıp daha serii bir motor.
    malzeme kalitesinde golf bir adım onde.
    suspansiyonları daha konforlu.
    yani aerodınamik olarak golf onde.
    tasarım olarak bence de leon cok daha şık.alfanın tasarımcısının imza attigi bir araç.
    ozellikle arka tasarımını şahsen cok begenıorum.
    birde en son galeride beyaz ını gordum cok cok begendim.
    ancak ben su gun alsam yine de golf alrım sanki.
    donanim olarak daha dusuk olsa da motor ve malzeme kalitesi ve 2. el olarak daha ustun.
    ama kalite olarak 2 side cok guzel araçlar.
    birini alınca ,keşke dierini alsaydım lafini pek dedirtmez 2 araç da size.
    şimdi den hayırlı olsun
  • leon ve golf birbirinin birçok yönden benzeri iki araç. golf ün bu güne kadarki efsane imajını tartışmayacağım ama şu da bir gerçek ki leon bu aracın altında kalan bir model değil özellikleri ve motor teknolojileri bakımından kıyaslarsak eğer birbirine paralel olduklarını göreceğiz golf e fazla para vermeye bana kalırsa gerek yok zevkler ayrıdır ama bence leon çizgileri bakımından çok daha hoş duruyor golf e göre zor bir karar aslında kolay gelsin
  • Merhaba
    fikrini paylaşan herkese teşekkür ederim. ( bu topicin daha önce açıldığını biliyorum fakat konuyu açan arkadaş çok kararsız olduğu için benim de kafamı karıştırdı ). Benimde gönlüm leon' a kayıyor fakat bir arkadaşım motorunun 8 valfli olduğunu artık neredeyse 8 valfli araç kalmadığını ve bu motorun eski teknoloji olduğunu söyledi. Bende pek motordan anlamam. Sizce bu önemli bir etken midir?
  • golfü boşver leon al, bana göre leon varken golf almak mantıksız,

aynı motor, aynı şasi, aynı vites kutusu, + olarak çok daha güzel tasarım (golfü tasarlayan vw den kovuldu, yerine leonu tasarlayan vw'e baş tasarımcı oldu, ordan anla), 16 inç jant , daha geniş tabanlı lastik ve eşdeğer donanımda (stylance-comfortline) nerdeyse 10 bin ytl fiyat farkı var.

motor olayına da fazla takılma, aynı motor audi a4 te bile kullanılıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.