Şimdi Ara

Lensi çıkarmama rağmen sol gözümde batma var .. YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
13.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce karşılaşan var mı böyle bi durumla gözüm lens olmamasına rağmen fena batıyorrr

• 2-3 gun lens takmamaya çalış
  • sorun yok sabaha düzelir
  • Gözünde çok kaldıysa olabilir. Yada gözünde kanlanma varsa ondan olabilir az hava alınca geçiyor.
  • Lensi her gün çıkarıp takıyormusun?
  • 2 günden beri bende de oluyor Ama bu günlerde 1 ayı dolacak o yüzden olabilir

Bu arada hiç çıkarmadan yatan var mı aranızda?
  • Ben varım. 1 ay süreyle çıkartıp takıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GKHN_93

2 günden beri bende de oluyor Ama bu günlerde 1 ayı dolacak o yüzden olabilir

Bana bir kaç kez olmuştu . Gece içip sızmıştım ama kısa süreli uykularda uyuyorum . Bu lensle 4 . senem

• gözün biraza hava alması lazım yarın yarın takma lensi
  • Gözlerime lazer olduktan üç gün sonra filan,batma oldu ve bir müddet sonra rahatsız etmeye başladı. Ertesi gün kontrole gittiğimde doktor,cihaz ile baktığın da bir göz damlası yazdı gönderdi. Mükemmel bir damlaydı. Yani damlattıktan bir otuz saniye sonra,tüm ağrıyı kesiyordu. Tabi ben lens kullanmadım ama belki faydası olur. Bence bir doktora kontrole gidin, göz şakaya gelmez.
  • kesin çıkartırken yanlış çıkartmışsın, aşağıda doru alt kenarından çekecen sonra baş parmakl işaret parmağıyla rahatça alacan...
  • quote:

10 gün çıkarmadığım oldu. 45-50 günlük lensti en son kendi düştü

• quote:

Orijinalden alıntı: InTeRTEcH

quote:

10 gün çıkarmadığım oldu. 45-50 günlük lensti en son kendi düştü

Abicim kör olcan allah korusun he

• parçası içinde kalmış olmasın ?

• damla kullandım ondan mıdır bilmem ama geçiverdi :) teşekkürler hepinize daha hiç çıkarmadan yatmayı denemedim ama düşünüyorum umarım bişey olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meogk -- 16 Haziran 2011; 2:26:37 >
  • gözünü çıkar
  • Suni göz damlası edin kaşındığında yada buna benzer durumlarda kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..Oğuz
    damla kullandım ondan mıdır bilmem ama geçiverdi :) teşekkürler hepinize daha hiç çıkarmadan yatmayı denemedim ama düşünüyorum umarım bişey olmaz

Birsey olmaz 2 yıldır kullanıyorum uyuya kaldığım çok oldu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.