Şimdi Ara

GÖRDÜĞÜN RÜYANIN AYNISINI AYNI GÜN BİREBİR YAŞAMANIN ADI NE BEYLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
34
Cevap
1
Favori
42.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler dün sabah bir rüya gördüm ne olduğunun önemi yok ama inanılması güç bişey ve 2 saat sonra gördüğüm rüyayı en ince ayrıntısına kadar yaşadım ve bu beni çok etkiledi ( dine fazla inanmayan biriyim bilimsel yaklaşan biri yani ama rüya yorumunu dine bağlıyolar bilirsiniz ilahi güç falan ama ben yinede dine değilde dün yaşadığım olaydan sonra tamamen farklı düşünmeye başladım ) bu olayın aslı astarı nedir vakit bulduğum zaman medyum , falcı , imam vs bu kişiliklere gidip olayı anlatıp danışıcam gördüğün rüyanın aynısının çıkması ne demek bi ismi varmıdır aradım bulamadım yardımcı olursanız sevinirim , sinirlerim bozulmaya başladı evde düşünmekten. işin komik yanı sabah rüyadan etkilenip anneme anlattım makara yaptım annemde rüyalar zamanı gelince çıkar gibi gizemli sözler söyledi üstüne ben yine makara yaptım fakat çok kısa süre sonra yaşadım olayı . anneme anlatamıyorum çünkü izmirin en berbat yerine (kuruçay) gitmiştim bişiler halletmek için . .

not : yaş 18

• Zamanın ileriye ve geriye alınabileceği
  • Kızım anan seni kadir gecesinde mi doğurdu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cago135

Kızım anan seni kadir gecesinde mi doğurdu?
    Sen seçilmiş kişisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.Winchester

Sen seçilmiş kişisin

Alıntıları Göster
    Bana da olmuştu bir kere. Rüyamda mutfağa gidip buzdolabını açıyordum ve gofret görüyordum alıp yiyordum. Sabah kalkıp mutfağa gittiğimde buzdolabını açtım ve orada gofret buldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mX-L4S3R

Bana da olmuştu bir kere. Rüyamda mutfağa gidip buzdolabını açıyordum ve gofret görüyordum alıp yiyordum. Sabah kalkıp mutfağa gittiğimde buzdolabını açtım ve orada gofret buldum.

Alıntıları Göster
    Deja vu matrix'te kötü birşey olacağının habercisidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_gunner

kötü bişi oldu zaten de deja vu falan değil bu olay tamamen farklı onla
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_gunner

Alıntıları Göster
    Medyum falcıyla falan uğraşma. Direk imama git. Yorumu ilk kim yorumlarsa öyle olur derler ama ben inanmıyorum çok.
  • içine 3 harfli kacmis orta harfi i
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeyLu

içine 3 harfli kacmis orta harfi i

S
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeyLu

içine 3 harfli kacmis orta harfi i

fil
  • quote:

Orijinalden alıntı: saf köylü

Medyum falcıyla falan uğraşma. Direk imama git. Yorumu ilk kim yorumlarsa öyle olur derler ama ben inanmıyorum çok.

Alıntıları Göster
    İslam dinine göre rüyada görülen bazı şeyler geleceği rivayet eder.NE gördüğünü bilmiyorum ama rüyada gördüğün şeyler gerçek hayatta ileride olabilecek şeyler.Bu Allahın bizim yönlenmemiz konusunda yaptığı bir işarettir.

Tavsiye:
    Din işlerine inanmam demişsiniz kimseyi yargılama gibi bir hakkım yok ancak.

islam dinine müslümanlığa yöneldiğiniz vakit aradığınız hem bu sorunun hem diğer soruların cevabını bulacaksınız emin olun.

• quote:

Orijinalden alıntı: androidy

ya aslında yoruma falan takılmıyorum ama takılcak olsak bile direk çıktı yani yoruma gerek kalmadı benim merak ettiğim bunun ne olduğunu neyin habercisi falan çünkü gerçekten insan ister istemez etkileniyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piccadilly Circus

quote:

Orijinalden alıntı: androidy

ya aslında yoruma falan takılmıyorum ama takılcak olsak bile direk çıktı yani yoruma gerek kalmadı benim merak ettiğim bunun ne olduğunu neyin habercisi falan çünkü gerçekten insan ister istemez etkileniyo

Alıntıları Göster
    Rüyadan bahset. Rüyaya göre değişir.

Sakın rüya yorumları kitaplarını falan okuma. hatta İslami falan dahi deseler bile eline alma. hepsi uyduruk saçmalaıklar.

• Benzer bir olayda ben yaşadım bir kaç yıl önce, ne tesadüftür ki ben de o sabah rüyamı anneme anlattım ve aynı günün akşamı rüyayı bire bir yaşadım, belki inanmaycaksınız ama etraftaki herşey insanların oturma yerleri,kıyafetleri ve sonradan dahil olan kişinin oturduğu sandalyesine ve gelen kişinin beni haklı bulmasına kadar, her şey aynıydı taki gördüğüm rüyada tartışmanın sonunda büyük bir kavgaya dönüştüğünü bildiğimden kendime hakim olup tartışmayı çok uzatmadım. Bilimsel olarak ya da dini anlamda bir araştırma da yapmadım, rüyaların da tam anlamıyla ne olduğunu insanoğlu olarak bildiğimizi sanmıyorum.
  • Kader
  • Inception
  • Ulan bi ben miyim yatağa yattıktan sonra öküz gibi uyuyan
  • Küçük yaşlardayken ara ara rüya görürdüm hayal mayal hatırlanacak şekilde, ancak belli bir yaştan sonra lise döneminden sonra çok nadir rüya görmeye başladım, uyandığımda aklımda kalan rüya bir tek son bahsettiğim rüya ben yıllar önce yine bir rüya daha görmüştüm, onda da gördüklerim olmuştu ama bu kadar bire bir değildi, bir kaç yıldır rüya görmüyorum. Sizlerde nadir mi rüya görüyorsunuz ?
  • bu gün sana çarpan bir tır görürsen nasıl dışarı çıkacaksın ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.