Şimdi Ara

LENOVO VİBE Z2 PRO 'K920' -ANA KONU- (Yeni Yazışma, Geliyor..) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.327
Cevap
33
Favori
91.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon güzel fakat marka algısına göre çok bence lg g2 gibi piyasaya girip f/p cihaz olarak çıksaydı keşke
  • Bu fıyatlardan eser kalmaz 1-2 aya , merak etmeyın..
  • Elimde su anda bir adet 2 gunluk cihaz var. Gri renk vatan dan alınma , elime büyük geldiği için satıyrum , ürün daha sıfır. Almak isteyen olursa pm yoluyla ulaşabilir..
  • Selam arkadaşlar,
    Elimde hem Honor 6 hem Lg g3 hemde vibe v2 pro var.
    Büyük ekran kullanmayı sevenler fakat tablet gibi de olmasın be kardeşim diyenlere göre bi telefon açıkçası donanım özellikleri bakımından tartışılmaması gereken bir cihaz. gsmarena ya göre tek eksiği harici kart girişi olmaması radyo uygulaması da yok üzerinde fakat bandrolden yırtmak için güncellemeyle mi gelecek bilmiyorum. İlk güncellemelerde böyle birşey yok.

Ben 2 eksik olarak bunları gördüm onun dışında oyun performansı gayet başarılı.
    Cihaz ısınıyor evet fakat metal olduğundan plastikteki aşırı ısınma yok. çabuk doğuyor. ekran gayet başarılı lg g3 ile karşılaştırıldığında ki 490 ppi a 514 ppi karşılaştırıyoruz parlaklık lenovo da mükemmel.

Diğer kullanan arkadaşlar radyo konusunu çözdüler mi bana bi dönüş yaparlarsa sevinirim...
    Saygılar
  • MicroSD kart yuvası nasıl yok hocam? Gsmarena sim 2 slotunu sdcard olarak kullanabiliyorsunuz diyor? Hemde 128GB desteği var...

www.gsmarena.com/lenovo_vibe_z2_pro-6396.php

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben cihazı cift sım oldugu ıcın alıyorum zaten o şekilde kullandırması ergonomık degıl
    ayrıca radyo konusunda bılgın var mı?
  • Anladım hocam, o zaman ya çift hat yada 1 sim - 1 MicroSD

Donanımsal Fm Tuner cihazda mevcut, bilindiği üzere Trt bandrolü vergisinden dolayı yazılımsal olarak iptal edildiği belli...

2-3 hafta gibi bi süre sonrasında benim chazım da gelecek, geldiğinde yurtdışı yada Çin forumlarında bi araştırıp edinirim radyo apksini, burada da hala paylaşılmamış olursa paylaşırım...

• tesekkurler dostum ben baktım apk fakat bulamadım
  • Ben kullanıyorum vatandan aldım. Çok memnunum. Bence fiyatı normal. Donanım ve malzeme kalitesine göre piyasaya bakarsanız bu seviyede bu fiyatın altında başka bir telefon yok. Sony htc samsung 2300, 2400e yakın fiyatlardan telefon satıyor lenovo 1900 a pahalı deniyor. 1500 e çıksa zaten herkes alır, patlama yapar. Çünkü piyasanın çok altında fiyat olacak. Şu anki fiyatı eder fiyatı zaten . Lenovo sağlam bir marka. Ürünlerinin arkasında duracaklardır ve uzun süre güncelleme alacaktır. Telefona gelince malzeme kalitesi çok iyi. Ekran gayet başarılı. Hoparlörler ve kulaklık çıkışı beni tatmin etti. Yanında gelen kulaklıklar pek hoşuma gitmedi. Arayüz gayet stabil. İçinde silinemeyen gereksiz uygulamalar yok. Sade bir Android sistemi var. Ben tavsiye ediyorum. Kullandıktan sonra telefonu çok daha beğendim.

• encase E kullanıcısına yanıt
    Bu üçünün kamerasını kıyaslayıp sıralama yapar mısın.
    Lenovo ilgi duyduğum telefon fakat kamera kalitesi hakkında hiç bilgim yok.

• Kamerası güzel fakat NOTE 4 bi tık önde ana kamerada sanki ama ön kamerada bu bi tık önde. Çok fazla bir fark görmedim. Z3 ile karşılaştırmadım.

• Bende hafta sonu aldım cihazı, 6 yıl iphonedan sonra çift hat yüzünden android e geçtim. Açıkçası androidden hoşlanmıyordum ama bu cihazı kullanınca hoşuma gitti. Şirketteki diğer arkadasım Sony x3 dual aldı. Kamera olarak çok bir fark göremedik. Zaten arayüz menüleri effectleri nerdeyse aynı. Eğer ilerde saçmalaz ise seri, akıcı ve temiz bir ara yüzü var. Radyo donanımsal olarak gösteriyor ama nasıl aktif hale getirilir onu araştırıyorum. Şu çift hat 3g aktif hale getirmekte önemli benim için . Biraz büyük gibi ama zamanla alışırız.
  • Bu telefonun turkcell le gelme ihtimali var mı?

Malum çift hatlı ya ondan soruyorum. Turkcell e sor demeyin, böyle bi telefondan haberleri yok.

• superegoid S kullanıcısına yanıt
    Turkcell de satılacağını sanmıyorum yoksa şimdiye kadar çoktan çıkardı. Sadece Vatan bilgisayar satıyor. Zaten Sony xp z3 dual bile bundan daha fazla satış rakamı varken halen ithalatçıların elinde satılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cruelmax -- 2 Şubat 2015; 17:37:21 >
  • Cek cumhuriyetinden alma sansim var, acaba nekadardir orada, bilen varmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

Bu telefonu kullananlardan ricam şu micro sd olayını tam olarak netleştirebilirlermi?
    Yani gsmarena dışında nereye baksam sd kard desteği yok diyor.
    İkinci sim slotuna biri takıp dener ve cevabı paylaşırsa çok çok iyi olur bizim gibi merak edenler için.
  • Merhaba Arkadaşlar
    Lenovo z2 pro ile huawei mate 7 arasında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim ? ve birkaç sorum olacak
    1-İki telefon arasında sizce hangisinin şarj süresi daha iyidir ? (İkiside şarj süresi konusunda tatmin eder ama pratikte hangisinin şarjı uzun gider sizce )
    2-Güncelleme desteği ikisi arasında tercih yapılacak olsa hangisi tercih edilmelidir ?
    3-Kamera konusunda ikisi arasındaki fark nasıl acaba ?
    Teşekkürler.
  • Annem çek cumhurıyetıne gıdecek kısa bır sure ıcın, çek sıtelerınden baktım , fıyatlar cok uygun geldı, ne yapsam acaba?
    Vergı dusunce 1100 TL cıvarına gelıyor, 115 TL'de IMEI ve pasaport kayıt ucretı desek, toplamda 1215 TL gelıyor. Bana mantıklı geldı ama 2 tane sıte buldum , nasıl alabılırım acaba bu sıtelerden? Ingılızce secenegı koymamıslar :)

http://www.lenovoonline.cz/mobilni-telefony/smartphone-lenovo-vibe-z2-pro-dual-sim-cerny-rozbaleno/7593

http://lenovoshop.cz/lenovo-smartphone-vibe-z2-pro-k920-6-0-ips-2560x1440-pro-snapdragon-801-2-5ghz-3gb-32gb-lte-android-4-4-cerna_d572257.html?whisperword=vibe%20z2

• xpro yu vatanda inceledim tel inanılmaz hızlı uygulamalara tıklıyorum anında geliyor resmen uçmuş demek ki takılma vs 2k ekranla ilgili değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkandaggi

Merhaba arkadaşlar,

Bu telefonu kullananlardan ricam şu micro sd olayını tam olarak netleştirebilirlermi?
    Yani gsmarena dışında nereye baksam sd kard desteği yok diyor.
    İkinci sim slotuna biri takıp dener ve cevabı paylaşırsa çok çok iyi olur bizim gibi merak edenler için.

Micro SD desteği var 2.sim yuvasına takılıyor ve denedim calisiyor

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.