Şimdi Ara

LENOVO VİBE Z2 PRO 'K920' -ANA KONU- (Yeni Yazışma, Geliyor..) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.326
Cevap
33
Favori
91.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gsmarena da bazı yorumlarda öyle olmadığı yazılmış hatta kendi sitesinde bile öyle bir bilgi yoktu.

Gerçekten iyiymiş o zaman. Çok çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruelmax

quote:

Orijinalden alıntı: serkandaggi

Merhaba arkadaşlar,

Bu telefonu kullananlardan ricam şu micro sd olayını tam olarak netleştirebilirlermi?
    Yani gsmarena dışında nereye baksam sd kard desteği yok diyor.
    İkinci sim slotuna biri takıp dener ve cevabı paylaşırsa çok çok iyi olur bizim gibi merak edenler için.

Micro SD desteği var 2.sim yuvasına takılıyor ve denedim calisiyor

kaç gb kadar destekliyor bilginiz varmı
  • quote:

Merhaba arkadaşlar,

Bu telefonu kullananlardan ricam şu micro sd olayını tam olarak netleştirebilirlermi?
    Yani gsmarena dışında nereye baksam sd kard desteği yok diyor.
    İkinci sim slotuna biri takıp dener ve cevabı paylaşırsa çok çok iyi olur bizim gibi merak edenler için.

LENOVO VİBE Z2 PRO 'K920' -ANA KONU- (Yeni Yazışma, Geliyor..)

• quote:

Orijinalden alıntı: utkubey777

Merhaba Arkadaşlar
    Lenovo z2 pro ile huawei mate 7 arasında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim ? ve birkaç sorum olacak
    1-İki telefon arasında sizce hangisinin şarj süresi daha iyidir ? (İkiside şarj süresi konusunda tatmin eder ama pratikte hangisinin şarjı uzun gider sizce )
    2-Güncelleme desteği ikisi arasında tercih yapılacak olsa hangisi tercih edilmelidir ?
    3-Kamera konusunda ikisi arasındaki fark nasıl acaba ?
    Teşekkürler.

Kısa ve öz: Huaweiye yönünü bile dönüp bakma.
    Kesinlikle Z2 Pro.

Güncellemeyi sormuşun; Huawei en "güncellenmeyen" telefon. Bir üst modelini satmak için asla eski telefonuna güncelleme yapmaz.

Şuan ki telefonum Huawei Ascend G700 (Android 4.2.1) !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yazılım konusunda huawei tavsiye etmem. Metal kasa kullanmanın tavsiye ederim. Huawei Türkiye destek konusu ayrıca çok kotu. Lenovo da ışık sızması var. Direk yurticidrn gönderin ilgilenelim dediler ornegin. Huawei beni canimdan bezdirdi bu konuda

• er türk kullanıcısına yanıt
    128 gb

• serkandaggi S kullanıcısına yanıt
    Bende deniyorum olmuyor manyetik yukarıya gelecek şekilde takıyorum başka türlü takılmıyor zaten fakat göremiyorum

• arkadaşlar telefona android 5.0 lollipop gelme ihtimali varmı konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa aydınlatırsa sevinirim.
     LENOVO VİBE Z2 PRO 'K920' -ANA KONU- (Yeni Yazışma, Geliyor..)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakankc

Bende deniyorum olmuyor manyetik yukarıya gelecek şekilde takıyorum başka türlü takılmıyor zaten fakat göremiyorum

Bence arkadaşımıza sorabilirsin o denemiş ve çalışmış.

Eğer bende alırsam micro sd desteği için alırım. Şimdi senin yorumun yine kafamı karıştırdı :)

cruelmax sen bir yardım ediversen arkadaşa çok faydan dokunacak.
  • z3 pro sızdırldı snapdragon 810 4 gb ram 2560x1440 (QHD) 5,5 inç ekran 64 gb dahili hafıza 16mp kamera 3400 mah batarya bakalım bu özelliklerle çook sağlam görünüyor
  • Takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Bence arkadaşımıza sorabilirsin o denemiş ve çalışmış.

Eğer bende alırsam micro sd desteği için alırım. Şimdi senin yorumun yine kafamı karıştırdı :)

cruelmax sen bir yardım ediversen arkadaşa çok faydan dokunacak.

Aktif olarak kullandığım bir kart değildi sağlam mı bozuk mu bilmiyorum. Ama kısa zaman da deneyeceğim başka bir kartla. Bu arada otg desteğide var cihazda.

• Telde bildirim ışığı var mi arkadaşlar

• quote:

Telde bildirim ışığı var mi arkadaşlar

Var mavi kırmızı ve yeşile dönüşüyor ön kameranın yanında

• beyler islemcisi 64 bit mimari mi ve nasil oyunlar 2 senede seviye atlarsa calistirabilecek seviyede midir yardimci olursaniz seviniirim : ))

• quote:

quote:

Telde bildirim ışığı var mi arkadaşlar

Var mavi kırmızı ve yeşile dönüşüyor ön kameranın yanında

Teşekkür ederim hocam

• işlemci 801 64 bit desteği yok. aslına bakarsanız bir iki yıl için olmasına da gerek yok.. android 5 güncellemesini henüz hangi marka sunabildiki türkiyede...
    7 gündür kullanıyorum. şu ana kadar kullanmadığım telefon yok denecek kadar azdır. android için de en keyif aldığım bir iki telefondan biri oldu. kamerası cidden çok başarılı bu cihazın.
    android sistemi kullanıcı dostu bir kaç özelliği ve arayüzün takılmadan sorunsuz işleyişi oldukça başarılı.
    tek eksi yanı o da kişisel bir düşünce metal gövde elde çok kaygan duruyor bu boyuttaki bir telefon için. ele oturması dışarda yürürken tek elde kullanması biraz zor..
    asla fanboyluk yapmıyorum ama bu cihaz oldukça tatminkar bi cihaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavics

işlemci 801 64 bit desteği yok. aslına bakarsanız bir iki yıl için olmasına da gerek yok.. android 5 güncellemesini henüz hangi marka sunabildiki türkiyede...
    7 gündür kullanıyorum. şu ana kadar kullanmadığım telefon yok denecek kadar azdır. android için de en keyif aldığım bir iki telefondan biri oldu. kamerası cidden çok başarılı bu cihazın.
    android sistemi kullanıcı dostu bir kaç özelliği ve arayüzün takılmadan sorunsuz işleyişi oldukça başarılı.
    tek eksi yanı o da kişisel bir düşünce metal gövde elde çok kaygan duruyor bu boyuttaki bir telefon için. ele oturması dışarda yürürken tek elde kullanması biraz zor..
    asla fanboyluk yapmıyorum ama bu cihaz oldukça tatminkar bi cihaz..

Batarya ve oyun performansi nasil?
    isinma takilma frame atlama varmi?

• zeMRez kullanıcısına yanıt
    çok oyun oynayan biri değilim ama sorun için 15 dk aspahlt 8 oynadım. %5 batarya gitti, oyunda frame takılması atlaması yaşamadım. kamera bölümünü kapsayan kısım plastik o kısımda biraz ısınma oldu ki abartı bir şey değil daha ısınan bir çok telefon var gördüğüm. sanıyorum işlemci o kısmın altında fakat diğer metal kısımlarda yüksek bir ısınma yok. tabi oyunu 1 saat oynarsanız o ayrı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavics

çok oyun oynayan biri değilim ama sorun için 15 dk aspahlt 8 oynadım. %5 batarya gitti, oyunda frame takılması atlaması yaşamadım. kamera bölümünü kapsayan kısım plastik o kısımda biraz ısınma oldu ki abartı bir şey değil daha ısınan bir çok telefon var gördüğüm. sanıyorum işlemci o kısmın altında fakat diğer metal kısımlarda yüksek bir ısınma yok. tabi oyunu 1 saat oynarsanız o ayrı...

2K ekranların ısınmasını artık doğal karşılıyorum uğraştığın için teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.