Şimdi Ara

LENOVO VİBE Z2 PRO 'K920' -ANA KONU- (Yeni Yazışma, Geliyor..) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.327
Cevap
33
Favori
91.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mavics

çok oyun oynayan biri değilim ama sorun için 15 dk aspahlt 8 oynadım. %5 batarya gitti, oyunda frame takılması atlaması yaşamadım. kamera bölümünü kapsayan kısım plastik o kısımda biraz ısınma oldu ki abartı bir şey değil daha ısınan bir çok telefon var gördüğüm. sanıyorum işlemci o kısmın altında fakat diğer metal kısımlarda yüksek bir ısınma yok. tabi oyunu 1 saat oynarsanız o ayrı...

Sizin gözlemlediginiz batarya süresi ne kadar günlük ve yoğun kullanımda detaylı bilgilendirirseniz konu hakkında sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon süper elime aldigimda gerçekten diger telefonlardan farkliydi cok begendjm cercevesi ekrani arayuzu hizlilij vs ama elden kayiyor herhalde sik kiliflar satılacaktir gelecektir fiyati 1400 seviyelerime geldiginde alinabilir bir telefon sanirim dusecektirde

• quote:

Orijinalden alıntı: mavics

işlemci 801 64 bit desteği yok. aslına bakarsanız bir iki yıl için olmasına da gerek yok.. android 5 güncellemesini henüz hangi marka sunabildiki türkiyede...
    7 gündür kullanıyorum. şu ana kadar kullanmadığım telefon yok denecek kadar azdır. android için de en keyif aldığım bir iki telefondan biri oldu. kamerası cidden çok başarılı bu cihazın.
    android sistemi kullanıcı dostu bir kaç özelliği ve arayüzün takılmadan sorunsuz işleyişi oldukça başarılı.
    tek eksi yanı o da kişisel bir düşünce metal gövde elde çok kaygan duruyor bu boyuttaki bir telefon için. ele oturması dışarda yürürken tek elde kullanması biraz zor..
    asla fanboyluk yapmıyorum ama bu cihaz oldukça tatminkar bi cihaz..

Micro sd kart deneme imkanın var mı, bendeki sd kart arızalı sanırım bi sonuca ulaşamadım.

• Arkadaşlar telefon fiyat yüzünden sanırım pek tutulmadı konuyu sürekli takip ediyorum telefonu detaylı inceleyen arkadaşlar olursa sevinirim

• mavics kullanıcısına yanıt
    Arkadasım merak ettiğim bir konu var. K920 proda sdcard girişi varmı? Bazı siteler çift sim kart var sdcard yok diyor. Bazıları ise sim yuvalarından biri sdcard yuvası olarakta görev yapıyor diyor. Ben vatan bilgisayarda cihazı inceledim ama sin yuvasını açamadım :)
    Satıcı arkadaşta bilmiyor. Ben ürünü satın aldım 20 güne kadar bende olur inşallah. Ama şimdiden öğrenirsem memnun olurum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevabı 10-15 mesaj üstte değil mi?
    Pek anlamam ama?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lollipop an meselesi sanırım.Bugün ilk lollipop romunu s90 için yayınladı lenovo.yakında buraya da gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdem Dengel

cevabı 10-15 mesaj üstte değil mi?
    Pek anlamam ama?

;) evet fark etmemişim.
    Teşekkür ederim. Destek varmış.

• Herkese merhaba, cihazı yaklaşık 10 gün önce Vatan'dan aldım. Bu telefonu neredeyse 1 yıldır takip ediyordum. Açıkçası Türkiye'ye yasal yollarla geleceğini hiç tahmin etmemiştim. Cihazdan kısaca bahsetmek gerekirse: cihaz gerçekten çok şık. Ekran boyutu benim tam istediğim gibi. Ekran mükemmele yakın. Benim icin en büyük artısı, pil performansı.kullanmadığım telefon yok,tüm kullanımlarımda yoğun kullanırım. Bluetooth,wifi,3g hep açıktır. İşim gereği çok telefon gelir gider. Tüm bunlara rağmen şarjı iki gün gidiyor. Oyun hiç oynamam. Bu konuda yorum yapamam ama cihazdan gerçekten çok memnunum.
    Bu arada bu telefonu özellikle çift hatlı olduğu için aldım dolayısıyla ikinci sim girişinde bellek çalışıyor mu denemedim.

• Bugun Z2 ye lollipop yayinladi lenovo

• Bende almayi düşünüyordum ama biraz pahali girdi piyasaya.Note serisi gibi kalemde koysalardi daha kullanışlı olurdu.Ekranin buyuklugune gore cihazin en boy agirlik olculeri gayet iyi.İs icin pdf ve word kullanıyorum,genis ekran ve kalem icin note 3 almıştım.Vatan dışında baska satilan bir yer var mi acaba?Birde cyonogen takımı bu cihaz icin custom rom derliyor mu,sitelerinde goremedim.

• Arayüz ve tasarımı çok beğendiğim cihaz olsa da fiyatından dolayı büyük ihtimal Asus zenfone 2 alırım. Bir ihtimalde paralel ithalat alırım. Hele bi P90 çıksın da

• quote:

Orijinalden alıntı: die_caprio

Bugun Z2 ye lollipop yayinladi lenovo

Türkiye için geçerli mi bu peki telefonu alsam kendi güncellemesinden mi yukluyor bunu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: utkubey777

quote:

Orijinalden alıntı: die_caprio

Bugun Z2 ye lollipop yayinladi lenovo

Türkiye için geçerli mi bu peki telefonu alsam kendi güncellemesinden mi yukluyor bunu acaba?

Tr icin gecerli degil suan.ama bu belli olduki eli kulagindadir gelmesi.

• lenovo k920 pro kılıf ve ekran koruyucu 25tl
    http://www.aliexpress.com/snapshot/6423949856.html?orderId=65233034548805

• telefonu kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim telefonu sallayınca güç botonu hareket edip ses çıkarıyor mu ? yani nasıl diyim sanki tam takılmamışta heran düşecekmiş gibimi duruyor ?
  • ben kullanıyorum bende öyle bir sorun yok
  • http://m.heureka.cz/mobilni-telefony/lenovo-vibe-z2-pro/?img=a8ed75e03699b7a2fd5e12c5e71aa87a

1309 tl çek cumhuriyetinde

• http://m.heureka.cz/mobilni-telefony/lenovo-vibe-z2-pro/?img=a8ed75e03699b7a2fd5e12c5e71aa87a

Çekoslovakya fiyatı 1309 TL.
    Çift ismi kaydı nasıl yapılıyor bilen varmı. 300 de o tutsa 1600 eder

• quote:

Orijinalden alıntı: kutis

http://m.heureka.cz/mobilni-telefony/lenovo-vibe-z2-pro/?img=a8ed75e03699b7a2fd5e12c5e71aa87a

Çekoslovakya fiyatı 1309 TL.
    Çift ismi kaydı nasıl yapılıyor bilen varmı. 300 de o tutsa 1600 eder

130tl çift sim kayıt bedeli. 1 pasaporta 1 cihaza ait 4 adet imei kayıt edebilirsin.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.