Şimdi Ara

★★★ LENOVO VİBE X2 ANA KONU(Android 5.0 Lollipop) GELDİ ★★★ (227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.614
Cevap
54
Favori
213.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GamerSelim

Cihaza cyanogen mod 13 geldi.Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
    http://www.needrom.com/download/cyanogen-mod-13-marshmallow-for-lenovo-vibe-x2-eu-by-append-from-4pda/

Sıkıntı yaratır mı ? SS istiyoruz
  • Peaky kullanıcısına yanıt
    kurmayı denedim de olmadı hata veriyor başka kurmayı deneyip de kurabilen varsa nasıl olduğunu söylerse iyi olur :)
  • Kurdum,deneyimlerim harika
    1-Pil kullanımı başta (1-2 gün)sıkıntı olabiliyor ama sonradan nerdeyse 2 gün gitmeye başladı.
    2-Arada telefonda olan takıntılar,kasmalar tamamen geçti.
    3-6.0.1 olduğu için tabiki uygulama deneyimleri de arttı

Kurulum:
    İlk once telefona twrp recovery kurmak lazım.Needrom sitesinden telefonunuza uygun yani (eu-to herneyse)twrp yi bulun ve onu flashtool ile kurun.

Sonra benim daha onceki yorumlarda attığım cyanogenmod linki var,onu indirin ve gapps (google apps)indirin (tabiki marshmallow uyumlu olanı).

Daha sonra bunları telefonun direk ana dizinine atın herhangi bir klasöre değil (yüklemesi daha kolay olacağı için).

Sonra recovery den ilk once romu sonra da gapps ı yükleyin.(YouTube'dan yükleme işlemine bakabilirsiniz gayet kolay)

Umarım yardım edebilmişimdir.

Not:Resimleri telefondan ekleyemedim eve geçince eklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GamerSelim -- 30 Ekim 2016; 13:53:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: GamerSelim

Kurdum,deneyimlerim harika
    1-Pil kullanımı başta (1-2 gün)sıkıntı olabiliyor ama sonradan nerdeyse 2 gün gitmeye başladı.
    2-Arada telefonda olan takıntılar,kasmalar tamamen geçti.
    3-6.0.1 olduğu için tabiki uygulama deneyimleri de arttı

Kurulum:
    İlk once telefona twrp recovery kurmak lazım.Needrom sitesinden telefonunuza uygun yani (eu-to herneyse)twrp yi bulun ve onu flashtool ile kurun.

Sonra benim daha onceki yorumlarda attığım cyanogenmod linki var,onu indirin ve gapps (google apps)indirin (tabiki marshmallow uyumlu olanı).

Daha sonra bunları telefonun direk ana dizinine atın herhangi bir klasöre değil (yüklemesi daha kolay olacağı için).

Sonra recovery den ilk once romu sonra da gapps ı yükleyin.(YouTube'dan yükleme işlemine bakabilirsiniz gayet kolay)

Umarım yardım edebilmişimdir.

Not:Resimleri telefondan ekleyemedim eve geçince eklerim.

SS'leri bekliyoruz :) Akşam yükleyeyim bende. Peki yorumda neden 350mb? diye sormuşssunuz. Hakkaten az değil mi?

• Gapps linki de verirmisiniz bende bi deniyim bakalım
    Yapan hocalarım tam uzun bi şekilde anlatırsa çok hayıra geçer :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: claver

Gapps linki de verirmisiniz bende bi deniyim bakalım
    Yapan hocalarım tam uzun bi şekilde anlatırsa çok hayıra geçer :D

http://opengapps.org/?api=6.0&variant=nano

Şuan yüklemeye calısıyorum ancak "Bu x2Eu için sizinki Android" gibisinden bir hata veriyor çözemedim. Lollipop yüklü ve EU. Diğer arkadaşa PM attım geri dönmesini bekliyorum

• Evet arkadaşlar bende an itibari ile Cyanogen Mod 13 Marshmallow'u yükledim. Hata alıyordum ilk başta. Nedeni twrp imiş. Son sürümü yükledim ve oldu. Bariz bir sorun görmedim şuana kadar. Kullandıkça görüşlerimi paylaşırım.
     ★★★ LENOVO VİBE X2 ANA KONU(Android 5.0 Lollipop) GELDİ ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peaky -- 30 Ekim 2016; 18:00:22 >

• Küçük hatalarını soyleyeyim
    1-fiziksel tuşların ışıgı yanmiyor.
    2-son uygulamalari gormek icin ana menu tuşuna uzun basmak gerekiyor.
    3-kilit ekraninda bildirim çubuğu kasıyor.

Ve 350mb olmasının sebebi icinde hic uygulama yok sadece romdan ibaret gapps ile birlikte 600 e yakın oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GamerSelim -- 30 Ekim 2016; 21:24:13 >
  • ikrollX2 kullanıcısına yanıt
    kameranın linki patlamış dostum elinde varsa yeniler misin?
  • cyanogenmod güncellemeleri ortalama ne kadar sıklıkla gelir arkadaşlar bir de cyanogenmod'un offical sitesinde bizim cihaz hala görünmüyor bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mysterious79 -- 31 Ekim 2016; 23:46:48 >
  • Bazı uygulamalarda tel kitleniyor malesef. Örneğin Steam uygulamasında hesabıma ne yaptıysam giremedim. Bilgileri girdikten sonra durduruldu hatası veriyor. Tam kararlı bir sürüm değil henüz. İşe yarar, pratik özellikleri var ama yeterli değil. Güncelleme şart.
  • Bu sorun var maalesef ama güncelleme en yakın zamanda gelecektir bence.

• Son uygulamalar ana menü tuşuna basılı tutularak goruluyor.Bunu değiştirebilir miyim.Bir turlu ayarlarda bulamadim.

• İyi akşamlar öncelikle.king rootla telefonu rootladığımda telefon aşırı derecede kasıyor.Bu sorunu nasıl çözebilirim.Birde herhangi bir launcher kurduğumdada aynı sorunu yaşıyorum.özellikle novavlauncher da.

• Merhaba bende root yok ama bugün itibariyle sağ ust köşeden ışık sızması sanirim bu oluyor 3milimetre eninde yaklaşık 3-4 cm boyunda sarı ışık var ekran beyaz da olsa renkli de olsa hafiften belli
    Daha önce okumuştum galiba ama şimdi bulamadım
    Buna bir çözüm bulan var mı ya da başına gelen

• GamerSelim G kullanıcısına yanıt
    Selamlar. Ben telefonu şarj ve kasılmalarından ötürü çıldırıp 3 ay önce satmıştım ama merak edip konusuna bir bakayım dedim. Bahsettiğiniz sorunu (son uygulamalar için ana ekrana uzun basılı tutma) xposed framework kurduktan sonra gravity box kurarak gravity box'ın içindeki ayarlardan çözebilirsiniz.

• Ayrıca Lucky Patcher kullanan arkadaşlara işini gördükten sonra uygulamayı kaldırmayı, yalnızca lazım olduğunda kurmalarını tavsiye ederim. Cihazı aşırı derecede yavaşlatan bir uygulama.

• Dokunmatige çözüm bulan var mı ? Çift tıklama veya tiklamama sorununa ???

• Selamlar,dün gece şarj olmama sorunu vardı gene neyse yatarken taktım şarja gene,sabah yüzde 3 kalmıştı bitti ve şarja takınca da açılmıyor artık. 3 adaptör 3 kablo + powerbank le denedim olmuyor şarj. Çözümü varmıdır arkadaşlar?
  • inciwetrust35 kullanıcısına yanıt
    hocam geçmiş olsun, geçen ay yedek telefonum sony xperia u vardı ondada aynı problem oldu. tamir yapan bi abimiz vardı ona danıştım bataryası kurumuştur bataryayı şoklarız düzelir dedi. şu an telefon normal çalışıyor. batarya şoklama ile düzelir diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.