Şimdi Ara

★★★ LENOVO VİBE X2 ANA KONU(Android 5.0 Lollipop) GELDİ ★★★ (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.614
Cevap
54
Favori
213.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekranı kırılıp servise yaptıran varmı? Ne fiyat veriyorlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamdır buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archelot -- 27 Şubat 2017; 11:4:5 >
  • arkadaşlar benim telefonda vibe x2 gps sorunu var en az 200m yanlış gösteriyor sokakları karıştırıyor.
    sürekli açmıyorum gps i ihiyacım olmuyor fazla fakat ihtiyacım olduğunda açınca çok farklı yerler gösteriyor ve yaklaşık 2-3 dk bekmeden sonra 200m kadar yaklaşıyor.
    hiç bir şekilde nokta olarak doğru göstermiyor.
    forumda bahsi geçen programı indirdim fakat sonuç alamadım.
    telefonum rootlu
    birisi yapılması gereken işlemi tek tek yazsa büyük sevap işler:D
    değilse dalga konusu olmaya devam
  • SİLENTHATE S kullanıcısına yanıt
    üst perdeyi aşağıya çekince gps var ona basılı tutunca konum istekleri çıkıcak en üstte mod sekmesi var ona bsaınca 3 seçenek çıkıcak
    * Yüksek doğruluk
    * Pil tasarrufu
    * Yalnızca cihaz
    Yüksek doğruluğu seçersen iyi bir internet bağlantısı ile konumun haritada doğru görünücektir
  • Arkadaşlar vibe x2 nin kamera uygulama sorununa çözüm getiren var mı? zamanında camera kotu derken uygulamadan olduğunu fark edip google kamera yüklemiştik çoğumuz. 8 mp den 13 mp e geçer gibi fark ettirmişti uygulama. fakat şimdi haliyle tel güncelleme almayınca google kamera da saçmalamaya başladı. playstore de birsürü saçma sapan uygulama var aslında hepsi birbirinin aynı ve çok karışık. bana aslında kendi uygulaması çok güzel kullanışlı geliyordu ama işte kumlu çekiyor. bunun çözümü var mı veya sade arayüzlü güzel bir uygulama varmı. Htc LG Huawei camera apk larını denedim ama açmadı (Kitkat kullanıyorum belki lolipopta açar ama kitkatta açacak apk lazım.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UğurT. -- 1 Mart 2017; 13:1:34 >
  • Black Raven kullanıcısına yanıt
    BEN EKRANIN SOL ÜST KISMINDA SARARMA VE ÇİFT TIKLAMA SORUNU İLE GARANTİYE GÖDERDİM GELDİĞİNDE DÜZELMİŞTİ.
  • Android 4.4.2 S130 ROM'un telefondan flashlanan şekli var mı yada nerden bulabilirim? flashtoolla yapamam gibi geliyor. (imei kaybında vs korkuyorum biraz)

LOLİPOP artık insanının canını sıkmaya başladı RAMi çok kullanıyor.
  • Xloud X kullanıcısına yanıt
    Ben garanti dahilinde gönderdim serviste bedava değiştirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: krmzsmsklr

Ben garanti dahilinde gönderdim serviste bedava değiştirdi.

Ekranı sen kırdın ve ücretsiz ekran mı değişti? Anca kaskon olması lazım öyle bişi için

• Herkese srlamlar,

Arkadaşlar benim vibe x2 cihazım da çift hat CU.

Bir aydır WİFİ bozuldu. Software olmadığından eminim, factory reset attım. Hardware olarak nesi, neresi bozulmuş olabilir?

Elinde hurda vibe x2 olan varsa talibim, patçaları tek tek deneyerek hangisi bozuksa yapmaya çalışacağım.

Telefonu tam olarak 2 yıldır kullanıyorum. Ne güncelledim ne başka bi oynama yaptım. Tüketime karşı olduğum için, ayrıca apple samsung gibi kuruluşların türkiyeyi satın alacak kadar büyük oldukları için asla ihtiyaç duymadıkça yeni telefon almayacağım, bu şitketlere para yatırmayacağım.

Bu nedenle telefonumu tamir etmeme yardım ederseniz çok sevinirim...

Herkese selamlar

• cemrec1 C kullanıcısına yanıt
    Wifi ile ilgili ayrı bir parça yok, bazen factory reset işe yaramayabiliyor çünkü sistem dosyalarından birisi silindiğinde vs factory reset bunları geri getirmiyor maalesef oyuzden telefonu cu versiyondan eu rom a döndürüp deneme şansın varmı yada kendi romunu sıfırdan flashla ? öyle bir dene olmazsa bildiğim kadarı ile cu versiyonda kapağı sökünce yan tarafta 2 beyaz kablo olması lazım birisini çıkardıgında wifi ve hat çekmiyor diye biliyorum, ama kesinlikle ilk önce romu değiştirip yada yeniden flashlayıp dene çözülür diye düşünüyorum.
  • Arkadaşlar merhabalar ürünüm suan serviste bugün 6. iş günü servisteki incelemeler sonucunda anakartında hasar olduğu tespit edilmiş ve garanti kapsamında anakart değişimi yapılacakmış şuan için parça bekleniyor dediler ve bu parca yurtdışından gelecekmiş başına gelen varmı tecrübeli birileri 20 iş günü içinde yapabilirler mi ürünü gelir mi o süreye kadar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hz.Tolkien -- 11 Nisan 2017; 15:32:25 >
  • staggest S kullanıcısına yanıt
    Hocam software olmadığına şundan kanaat getirdim; modemin dibine girince wifi 2-3 diş çekiyor. Modemden yarın metre uzaklaşınca çok çok az çekiyor; 1 metre uzaklaşınca kopuyor. Ya da, tamir için kapağını açınca çekim gücü azalıyor, kapağı geri takınca, kapak üzerinde bulunan iletkenlere temas ettiğinden olsa gerek; çekim gücü artıyor.
    Bu durumda software bir problem değildir diye düşünmüştüm; yanılıyor muyum acaba?
  • cemrec1 C kullanıcısına yanıt
    İlginç bir durum ama şunu söyleyebilirim bir önceki mesajımda da belirttiğim gibi yan tarafında şebeke ve çekimle ilgili iki beyaz kablo var bende eu var tek kablo ama arkadaşın telefonuda cu onda bir kablo sorunluydu ezilmiş vs wifiyi hatırlamıyorum ama şebeke 1-2 dişten yukarı çıkmıyordu kabloyu değiştirince şebeke sinyali full oldu kabloların yerini değiştirmeyi bir dene öyleyse yoksa ilk defa duydum gördüm bunun dısında başka fikrim yok
  • staggest S kullanıcısına yanıt
    ah bi hurda bulsam da denesem zaten... Açtığımda bahsettiğiniz kabloları gördüm. ikisinin arasında 1 cm gibi bir boy farkı var, dolayısıyla yerlerini değiştirince kartlar yerlerine oturmuyor... kartlardan herhangi birisi oturmayınca soketler takılmıyor kartlara. Bu nedenle ancak yenileriyle değiştirerek denemeliyim, bu da 10$ ve bir ay bekleme süresi demek... Tabi bir de çalışmama şansı var ki sorma gitsin... Bi tane hurda vibe x2 bulup flexleri denemem lazım ama nerde bulcam nerde nerde.....

@staggest hocam ilginize teşekkür ederim
  • Arkadaşlar lenovo k920 pro telefonumun hoparlörü çalışmıyordu.cok ugrastim ama yapamadim.teknik servise götürdüm. Anakart üzerindeki ses entegresinin bozuk olduğunu söylediler. Malesef o entegre hiçbir yerde yok.elinizde eski ya da bozuk anakart varsa irtibat kurabilir misiniz. Ya da o entegreyi nasil temin edebilirim bir yol gösterebilir misiniz???

• erhanerik35 E kullanıcısına yanıt
    aliexpressde bulabilirsin
  • Enregrenin ustunde 3 satir parca nu.var aliexpeess te var ama benim telin ustundeki entegreden yok belkide muadili var ama Çince olduğu icin cozemiuorum

• İyi akşamlar arkadaşlar.Bir vr gözlük almak istiyorum.vibe X2 ile ve gözlük kullanabiliyormuyuz.

• 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.