Şimdi Ara

Lenovo Vibe S1 Ana Konu ( Çift Ön Kameralı ) Kullanıcılar Kulübü (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
667
Cevap
13
Favori
24.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

7.0 ı ne zaman alacağız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç bir yerde Android 7 ne zaman vereceği konusunda net bir bilgi yok alacağı söyleniyor fakat tarih yok beklemeye devam ☺

• Arkadaşlar telefonu garantiye yollamıştim ekranda beyazlıklar var diye ve telefonun kasasını anakartini ve ekranını değiştirmişler daha az önce yani geldikten 2 gün sonra farkettim ki siyah ekranda 1 tane ölü piksel var kırmızı nokta şeklinde resimdeki gibi sadece siyah ekranda belli oluyor ama çok dikkatli bakmak gerekiyor şimdi tekrar servise versem 1 ölü pikselden dolayı işlem yapmama gibi durumları varmıdır bu konuda tecrübesi olan bilgilendirme yaparsa sevinirim

• Rahatsız olmuyorsan eğer boşuna kurcalatma derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: soran2

Rahatsız olmuyorsan eğer boşuna kurcalatma derim.

Bugün öğrendim 1 tane değil yarım ölü piksel olsa bile garanti kapsamında bakılmak zorundaymiş garantisinin dolmasına yakın yollarım

• Arkadaşlar s1 lite şarj %45de kapanıp açılmamaya başladı anca şarjda yarım saat tutunca açılıyor onda da %3le falan açılıyor. Dün bir anda oldu şarjı doldurduk bu sabah yine açılmadı gece kapanmış. Ne yapacağız gibi bir akıl verin zor durumda kaldık.

• Sentez* kullanıcısına yanıt
    Bataryası ölmüş arıza vermiştir. Servise gönderin hallederler

• quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

Bataryası ölmüş arıza vermiştir. Servise gönderin hallederler

Ama 1 günde böyle oldu hocam normaldi batarya.
  • Sentez* kullanıcısına yanıt
    Hocam olabilir bir anda aklıma o geldi. Bizim bir tanıdıkta da başak bir telefonda aynı problem olmustu. Sarj takıyor açılıyor çekiyor kapanıyor. Sonra kafasına göre kapanıyor ve açılmıyor.

Belli süre idare etti çat pat. Sonra ani kapatmalar arttı ve prizde bile şarj almamaya başlamıştı. Telefon açılmıyordu.

En son çare servise istemeye istemeye vermek zorunda kaldı.

Servis batarya sorunu dedi ve bataryayı değiştirdi ve sorunu çözüldü

• emreli01 kullanıcısına yanıt
    Android 7 alacağını hiç sanmam. şuan Lenovo'nun takviminde k6, k6 NOTE, P2 Görünüyor ki p2 de android 7 aldı.

NOT: Şuan Vibe S1 Vibe UI 3.1 sürümünü kullanıyor. Yani Vibe Os'un görsel, işlev olarak en iyi sürümü. Vibe UI 3.5 görsellik olarak aosp a yönlendi. Android 7 de öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tameryilmaz -- 28 Nisan 2017; 11:4:9 >
  • Açıkçası vermezlerse sorun yok şuan çok stabil çok şükür sıkıntı yok

• Beyler ben telefonu 1 senedir guncellemedim sizce guncelliyimmi sarj durumu felan nedir. Suanda artik telefon kasmaya basladi

• Geç bile kalmışsn güncelle

• merhaba,

eşimin Vibe S1'ini batarya şişmesi sebebiyle servise vermiştim ve 20. iş günü batarya değiştirip yolladılar. dün teslim aldım ama şu anda şarj olmuyor. batarya sıcaklığı çok düşük şarj durduruldu diyor.

CPUBurn ile zorlayayım dedim, sonuç değişmedi. CPU Z ile baktım burn esnasında sadece 4 çekirdek 968Mhz de çalışıyor. diğer 4 çekirdek stopped diyor.

benzer sorunu olan ve bataryayı nasıl şarj edebileceğimi bilen var mı?

Not:geçmiş mesajları okuyamadım, bu konuya ilk kez giriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TT

merhaba,

eşimin Vibe S1'ini batarya şişmesi sebebiyle servise vermiştim ve 20. iş günü batarya değiştirip yolladılar. dün teslim aldım ama şu anda şarj olmuyor. batarya sıcaklığı çok düşük şarj durduruldu diyor.

CPUBurn ile zorlayayım dedim, sonuç değişmedi. CPU Z ile baktım burn esnasında sadece 4 çekirdek 968Mhz de çalışıyor. diğer 4 çekirdek stopped diyor.

Hocam bana lenovo standart bir kargo kodu verdi bunu söyleyin servisin adresi çıkar dedi o konu söyleyip verdim herahangi bir kayıt açmadılar buraya yolla diyip geçtiler yani ben de yolladım. Bir sıkıntı olur mu acaba siz nasıl hallettiniz servis işini ve takibini ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

quote:

Orijinalden alıntı: TT

merhaba,

Hocam bana lenovo standart bir kargo kodu verdi bunu söyleyin servisin adresi çıkar dedi o konu söyleyip verdim herahangi bir kayıt açmadılar buraya yolla diyip geçtiler yani ben de yolladım. Bir sıkıntı olur mu acaba siz nasıl hallettiniz servis işini ve takibini ?

ben telefonu aldığım yer olan Vatan Bilgisayar'a vermiştim. onlar üzerinden takip yaptım.

Lenovo ile görüşmüyorsunuz zaten. direk teleservice ile görüşüyorsunuz. teleservice'in sistesinde takip bölümü var. hem işemri numarasıyla hem de yurtiçi kargo takip kodu ile cihaz takibi yapılabiliyor.

• S 1 alarak aranıza katıldım arkadaşlar
    ilk android telefonum.
    radyo apksını buldum.
    başka önereceğiniz programlar nelerdir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soran2

S1;
    Fark ettiniz mi telefon kapalıyken ses düğmesiyle foto çekilebiliyor. Özelliği menüden açıp kapaya biliyorsunuz.

nasıl oluyor bu arkadaşım açıklarmısın lütfen?
    ilk kez android kullanıyorumdaa.. bulamadım maaleseff çözüm yolunu:((
  • şu deri kılıftan aldım + cam film + kalem... tuzlu gibi fiyatı.. 39 TL hepsi..

http://www.hepsiburada.com/gpack-lenovo-vibe-s1-kilif-duz-kapakli-deri-milano-kalem-kirilmaz-cam-p-HBV0000026Z5J
  • Arkadaşlar s1 lite'a android 6.0 güncellememesi gelmeyecek mi?
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.