Şimdi Ara

Lenovo Vibe S1 Ana Konu ( Çift Ön Kameralı ) Kullanıcılar Kulübü (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
667
Cevap
13
Favori
24.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sentez*

Arkadaşlar çok acil cevap gerekiyor. Ayrıca %30da kapandı ve şuan şarja taktım ama şarj dolum yüzdesi var açmaya çalışınca ise aşılmıyor telefon.

Hocam bu ani kapanma olayı çözüldü mü acaba?

İlk kullanımda bende de %30 larda kapandı telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackh4wk

quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

Arkadaşlar çok acil cevap gerekiyor. Ayrıca %30da kapandı ve şuan şarja taktım ama şarj dolum yüzdesi var açmaya çalışınca ise aşılmıyor telefon.

Hocam bu ani kapanma olayı çözüldü mü acaba?

İlk kullanımda bende de %30 larda kapandı telefon.

İlk kullanımdan sonra yaşamadım hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S1;

Bende ani kapanma sorunu yok.

Hatta %2 de bile 5dk kadar kullanabiliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu lenovo vibe s1`ì fabrika ayarlarına sıfırlayayım dedim telefon açılmaz oldu. açma tuşuna basınca telefon titriyor ama ekrana görüntü gelmiyor.

servise götürmeden telefonu açmanın yolu var mı?
  • Birkaç kere resetle bekle bakalım o da olmazsa mecbur servisin yolunu tutucan.

• 2 ay kullanıp beğenmeyip sattım ve Moto G4 aldım. Kafam rahat.

• genesis23 G kullanıcısına yanıt
    Ne gibi problemler vardı?

Moto G4 hayırlı olsun kaç tl ye aldınız

• Android 7 ne zaman gelecek acaba

• Lenovo S1 Lite kullanan varmı?
  • Arkadaşlar çoğu yorumları okuyorum telefon yok şöyle yok böyle yazmışsınz sorun oluyorsa donanımsal bir sorun vardır verin garantiye ama diğer konularda yok yavaş yok donuyor yok hemen kapanıyor demeyin Lenovo en güzel telefonu yapmış aldığım günden bu yana performansinda bı gıdım gerileme yok olmadı ben birde 16 GB hafıza kartı kullanıyorum full dolu hafıza kartı yine performansta sorun yok telefonun hızını başka bir telefon kullanınca anlıyor insan

Yazılımsal destek yönünden biraz sade yazılım fakat en azından diğer firmalar gibi güncellemeyi verip sistem gereksinimlerine fazla ihtiyaç duyacak bir güncelleme verilmiyor bunu Samsung lg HTC yapıyor adamlar telefonu ürettikten 1 yıl sonra son güncellemeyi bir veriyorlar telefon kaplumbağya dönüyor sonra hadi değiştirelim yavaşladı dedirtmek adamlar yazılımla telefonu sağlandırirlar yazılımla batırırlar bunlar hep Google'n Elinde olan güçler

İyi forumlar

• S1;

6 ay oldu dahili hafızanın 20GB'ı dolu, 32GB hafiza karti yüklü performans ilk gün ki gibi

Memnuniyetim devam ediyor.

• emreli01 kullanıcısına yanıt
    Dediğin gibi google nin ve firmaların elinde. Şöyle geçmişe baktığımızda kitkat 4.4.2 sürüm lü OS romlarda bir çok yazxılımsan özellik vardı. lollipop dan sonra kısıtlamaya gidildi. Bir nevi google OS romların fişini çektirdi.
  • Arkadaşlar, S1 için tam uyumlu kılıf alan var mı? Silikon ya da rubber farketmez. silikon aldım ama üst ve al kısımları tam uyum sağlamıyor ve çok kaba duruyor. Arkası eğik ancak kılıf düz yapılmış. Yan kenarlar yukarıda kalıyor.Link paylaşabilirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökaydinho -- 17 Mart 2017; 12:2:50 >
  • Telefonu ekranında beyazlık var diye garantiye yolladım birde titreşimi sorunluydu bazen çalışıyor bazen çalışmıyordu acaba üst model felan verirlermi acaba URETİMDE Mİ HALEN VİBE S1

• quote:

Orijinalden alıntı: emreli01

Telefonu ekranında beyazlık var diye garantiye yolladım birde titreşimi sorunluydu bazen çalışıyor bazen çalışmıyordu acaba üst model felan verirlermi acaba URETİMDE Mİ HALEN VİBE S1

Telefonun sonucu nedir? Garanti kapsamında değişim mi? Tamir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: sarmoodi

quote:

Orijinalden alıntı: emreli01

Telefonu ekranında beyazlık var diye garantiye yolladım birde titreşimi sorunluydu bazen çalışıyor bazen çalışmıyordu acaba üst model felan verirlermi acaba URETİMDE Mİ HALEN VİBE S1

Telefonun sonucu nedir? Garanti kapsamında değişim mi? Tamir mi?

Telefonun yenisini yollamışlar dış kasasinda ezilmeler vardı düşmüştü köşesinde felan imei felan değişmiş arkadaşlar ilk defa KVK şaşırttı beni

Şimdi benim telefon imei değiştiği için garanti yeniden mı başladı yoksa kaldığı yerden devam mı ediyor ?

• Sevindim, yeni tel hayırlı olsun. Benim telefonumda da ufak tefek sorunlar var, o zaman garantisi bitmeden bir ara servise gönderirim.

• sarmoodi S kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim

Birşey soracam uzun SMS yazdığımda SMS MMS e dönüşüyor bunu nasıl düzenleyebilirim ?

• emreli01 kullanıcısına yanıt
    Az önce denedim, bende böyle bir durum olmadı

• ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

http://hizliresim.com/Jaz4gJ

Arkadaşlar telefonu garantiye yollamıştim ekranda beyazlıklar var diye ve telefonun kasasını anakartini ve ekranını değiştirmişler daha az önce yani geldikten 2 gün sonra farkettim ki siyah ekranda 1 tane ölü piksel var kırmızı nokta şeklinde resimdeki gibi sadece siyah ekranda belli oluyor ama çok dikkatli bakmak gerekiyor şimdi tekrar servise versem 1 ölü pikselden dolayı işlem yapmama gibi durumları varmıdır bu konuda tecrübesi olan bilgilendirme yaparsa sevinirim

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°••••°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreli01 -- 13 Nisan 2017; 22:48:36 >

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.