Şimdi Ara

Lenovo Vibe S1 Ana Konu ( Çift Ön Kameralı ) Kullanıcılar Kulübü (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
668
Cevap
13
Favori
24.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hayır maalesef sadece itiraz ederek aynı ürün veya dengi bir cihaz ile değişim sağlayabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tecnikadamoguz01 -- 1 Aralık 2017; 20:23:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bluemirror84 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

1-bende de aynı sorun var. Buna alıştım artık

2-boyle bir sorun farketmedim.

3- bende ortalama ram kullanımı 1.9gb (android os 809mb)

4- telefonu yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum, son 1 aydır şarj felaket. sabah şarjden alıyorum, gün içinde 2-3 kez şarj ediyorum (telefonda oyun yok ama wifi+data+Bluetooth sürekli açık).

Ek olarak ekran kapalıyken çift tıklayarak uyandırma fonksiyonu bazen çalışmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tecnikadamoguz01

Hayır maalesef sadece itiraz ederek aynı ürün veya dengi bir cihaz ile değişim sağlayabilirsiniz

Dengi cihaz nasıl belirleniyor peki?

Fatura bedelinin iadesini istemiyorum bana aynı modelin sıfırını verin deme hakkım var mı peki?

• quote:

Orijinalden alıntı: sarmoodi

Merhaba,

1-bende de aynı sorun var. Buna alıştım artık

2-boyle bir sorun farketmedim.

3- bende ortalama ram kullanımı 1.9gb (android os 809mb)

4- telefonu yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum, son 1 aydır şarj felaket. sabah şarjden alıyorum, gün içinde 2-3 kez şarj ediyorum (telefonda oyun yok ama wifi+data+Bluetooth sürekli açık).

Ek olarak ekran kapalıyken çift tıklayarak uyandırma fonksiyonu bazen çalışmıyor.

Yorumunuz için teşekkürler hocam.

Çift tık ekran açma bende de zaman zaman çalışmıyor, eklemeniz iyi oldu.

Android 5.0 yüklü iken bu sorunların olmadığı da yazılmış genelde. Telefonu 5.0 a döndürebilir miyiz acaba,?

• 128 gb mikrosd samsung evo plus kart aldım ama telde biçimlendiremiyorum hiç bir şekilde....

1-mecburen kart okuyucu aldım. kingston media kart reader usb 3.0 hfs4 sorunumu çözdü
    ve varsayılan exfat ile biçimlendirdim kartı.
    ayarlara hiç dokunmadım. doğru mu yaptım??

2-ntfs de vardı biçimlendir seçeneğinde onlamı format atmalıydım?
    beyler siz hafıza kartını nasıl biçimlendirip kullanıyorsunuz ?

yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer10 -- 3 Aralık 2017; 8:8:7 >
  • beyler bu cihaz marshmallov yani android 6.0 olanı rootlanmıyor:))şakaşaka sadece root nasıl yapılır onu bulamadım sinirden pispis gülüyorum şu anda ...gitti ömrümden 5 saat....
    aradım taradım bulamadım yahuu.........
    bilen beri gelsin
    iyi sabahlar
  • Bende denemiştim ve ekran siyah olarak kalmıştı sonra 5 i flashayip 6 ya geçmiştim ama imei silinmişti. Mediatek olduğundan imei yazmasibasit. Geçenlerde arabadaki şarj cihazı telefonu bozdu. Kapandı ve açılmıyor. Garanti de bitik. Telefoncular hep başka şey söylüyor. Ama içini açmak istemediler. Şu an çöp oldu yani cihaz.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.