Şimdi Ara

Lenovo Vibe S1 Ana Konu ( Çift Ön Kameralı ) Kullanıcılar Kulübü (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
668
Cevap
13
Favori
24.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Daha öncede sordum kimse cevaplamadı. Canımı sıkan bir durum var.

Mesela youtube' girdim home tuşuyla kapadım ve bana bir telefon geldi konuştuktan sonra kapadığımda youtube'u açık olarak buluyorum.
    Yani en son arka planda neyi kapadıysam telefonu kapadıktan sonra karşımda buluyorum. Bu sorunu nasıl aşarım???
  • soran2 S kullanıcısına yanıt
    Yardımcı olmak isterim ama S1 kullanmıyorum nedendir bilemedim. 6.0 ile mi yaptı bu hatayı.
  • Vibe S1 Lite V kullanıcısına yanıt
    Sagol kardeş. Baştan beri var. Bir yerlerde bir ayarı olsa gerek. Can sıkıcı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soran2

S1;

Daha öncede sordum kimse cevaplamadı. Canımı sıkan bir durum var.

Mesela youtube' girdim home tuşuyla kapadım ve bana bir telefon geldi konuştuktan sonra kapadığımda youtube'u açık olarak buluyorum.
    Yani en son arka planda neyi kapadıysam telefonu kapadıktan sonra karşımda buluyorum. Bu sorunu nasıl aşarım???

Son uygulamalar yerinde YouTube sürekli arkaplanda kalıyor sanırım sorun bu yanlış anlamadiysam

Son uygulamalar pencereniz dik dik ise son uygulamalar YouTube uygulamasını aşşa bir kere çekin kilit kalkacak sonrasında Youtube'i arkaplanda kapatabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • emreli01 kullanıcısına yanıt
    Yok kardeş bu öyle bir şey değil. Telefon görüşmesi yapıp kapattığımda arka planda ki bir uygulamayı açılmış buluyorum. Arka planda çalışan bir uygulama yoksa bu sefer de bakıyorum rehberden birini açmış. Garip bir durum ve belli ki yazılımsal.

• Arkadaşlar ön kamerada ikinci kamerayı kullanma işini çözemedik s1 lite'da yardımcı olabilecek bir arkadaş var mıdır ?
  • Sentez* kullanıcısına yanıt
    Tam ne oluyor anlamadım acarmısınız

• quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

Tam ne oluyor anlamadım acarmısınız

Ön kamerayı açıp selfie çekiyoruz ama 2. kamera nasıl bir işe yarıyor onu çözemedik. İkinci kamerayı kullanabileceğimiz bir durum ve nasıl kullanılacağını çözemedik yani.
    Af buyurun anlamadım. ikinci kamera derken?
    Selfıe kamerası ve ana kamera var. İkinci dediğiniz arka kamerasından mi bahsedıyorsunuz
    Anlamadığım için abes şeyler diyor olabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

Af buyurun anlamadım. ikinci kamera derken?
    Selfıe kamerası ve ana kamera var. İkinci dediğiniz arka kamerasından mi bahsedıyorsunuz
    Anlamadığım için abes şeyler diyor olabilirim.

Önde çift kamera yok muydu hocam o sadece S1'e özel bir özellik mi ben mi karıştırdım.
    Ya ben de nasıl birseymıs diye kendi kendime hayıflanıyordum.

Yok yok ya. Önde çift kamera yok. Çift olarak sadece Flash var. Ön ve arkada.
    Siz onu kastedıyorsunuz sanırsam .

• S1 de çift kamera var yani bende

Her ikisi de birlikte çalışıyor. Ortak iş görüyorlar. Ayrı çalıştırabilmeniz mümkün değil.
  • soran2 S kullanıcısına yanıt
    S1 lıte da yok sanırsam dimi

• ellekem kullanıcısına yanıt
    Ben yok diye biliyorum.

• S1 Lite modelini 2 aydır kullanıyorum, genel olarak memnunum. Ama bazı problemler var.

1)Telefon cebimdeyken, ekran kilidi olmasına rağmen kendi kendine el fenerini açıyor. Bacağım ısınınca fark ediyorum.

2)Ekran otomatik parlaklığını ayarlamakta güçlük çekiyor.

3)Ekran kapalıyken müzik dinleyince ses açma tuşuna bastığımda kamerayı açıyor ve fotoğraf çekiyor. İlla ekranı açmam gerekiyor.

4)Telefon ile görüşme yaptıktan sonra kulağımdan uzaklaştırdığımda ekran bir süre kapalı kalıyor. Görüşmeyi sonlandırmak için power tuşu ile ekranı açmam gerekiyor.

5)Kapasitif tuşlar aydınlatmalı değil, karanlıkta kullanırken elim değiyor.

Bunlardan herhangi birinin çözümü varsa ve haber verebilirseniz mutlu olurum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Merhaba iki kamera s1 de var s1 lite modelinde flash var. S1 modelindeki kamera ayni anda calismiyor tek kamerayla dar ack cekim yaparken ikinci kamera icin ekranda genis aci simgesi var genis aci cekim yapiyor. Ayrica efeklerde arka plan silmek icin cekilen resimlerde kullaniliyor. Yoksa bir o bir o cekmiyor. Efeklerde faydasi var birde genis selfie icin

• Arkası cam gibi düz olan mavi s1 lite arıyorum ama bulamıyorum.Var mı bir bilen?
  • Ekran kapaliyken foto cekme aktif

Kapatmak icin menu ozellik ayari hizli cekimi kapat

Kapasitif ekran zaten isik yansa da yanmasa da elin degecektir. Aradaki farki anlayamadim. İsikla ne alakasi var.
  • S1 Android 7 yi alacak mı
  • Bugün 12. 05.2016 32 mb güvenlik güncellemesi geldi s1 lite için bir ay geriden geliyoruz. :)) Hatta iğrençlik olsun Lenovo için olsun bir sene geriden geliyoruz. :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vibe S1 Lite -- 12 Ocak 2017; 15:21:47 >
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.