Şimdi Ara

Lenovo Vibe S1 Ana Konu ( Çift Ön Kameralı ) Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
668
Cevap
13
Favori
24.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR TELEFONU 1300 TL YE ALMI? BULUNMAKTAYIM SORMAK İSTEDİGİNİZ MERAK ETTİGİNİZ SORULAR VARSA SORABİLİRSİNİZ

Marshmallow Güncellemesi :04.28.2016 tarihi itibariyle gelmiş bulunmaktadır Hayırlı olsun :)

LENOVO VİBE S1 İÇİN RADİO :> https://mega.nz/#!SV8UzbYL!Fh_xNhffDtARtzEnbfE6J3GoJS8a5le4iMia5WBfRxs

LAUNCHER İLE KULLANDIGIM ARA YÜZÜ

Lenovo Vibe S1 Ana Konu ( Çift Ön Kameralı )  Kullanıcılar Kulübü

LENOVO VİBE S1 ORJİNAL YAZILIM ARAYÜZÜ VE DONANIM BİLGİSİ

Lenovo Vibe S1 Ana Konu ( Çift Ön Kameralı )  Kullanıcılar Kulübü Lenovo Vibe S1 Ana Konu ( Çift Ön Kameralı )  Kullanıcılar Kulübü
     Lenovo Vibe S1 Ana Konu ( Çift Ön Kameralı )  Kullanıcılar Kulübü Lenovo Vibe S1 Ana Konu ( Çift Ön Kameralı )  Kullanıcılar Kulübü

TELEFONUMUN ANTUTU TEST SONUC RESİMLERİ √√√√

Lenovo Vibe S1 Ana Konu ( Çift Ön Kameralı )  Kullanıcılar Kulübü Lenovo Vibe S1 Ana Konu ( Çift Ön Kameralı )  Kullanıcılar Kulübü  Lenovo Vibe S1 Ana Konu ( Çift Ön Kameralı )  Kullanıcılar Kulübü Lenovo Vibe S1 Ana Konu ( Çift Ön Kameralı )  Kullanıcılar Kulübü

LENOVO VİBE S1 İÇİN RADİO :
    https://mega.nz/#!SV8UzbYL!Fh_xNhffDtARtzEnbfE6J3GoJS8a5le4iMia5WBfRxs

-:- Telefon Hakkında Yorumlarımi Bekleyenler İçin Yazıyorum -:-

Telefonu 3 gündür kullanıyorum şöyle söyleyim bataryası 1 günü çıkarıyor rahat donanım yönünden gerçekten çok iyi ben bundan önce HTC one x plus kullaniyordum şimdi buna geçtim emin olun hiç pişman değilim kamerası muazzam ışık alarak resim cekiyor internette gezinmeler olsun uygulamar arası geçişler olsun mükemmel 3 GB RAM öyle güzel iş yapıyor ki anlatamam telefonun en sevdiğim yanından biri ısınma yok kesinlikle HTC yaptığım işlemlerde bundada yapıyorum o belli bi noktada sonra arkası isiniyordu bunda böyle birşey yok ikinci sevdiğim yönü telefonun muazzam bir ses yüksekliği ve netliği var son seste acayip ses çıkarıyor telefon onun dışında telefonu herhangi bir telefonla yanyana getirmediginiz surece farkı anlamazssinz belki ama ben lenovo s90 ile ekran kıyaslaması yaptığında s90 ppi 200 kusur bunun ki 400 kusur olmasına rağmen lenovo s90 nin ekranı buna karşın renkleri daha dolgun veriyor daha canlı veriyor video da olsun resimde olsun fark bariz belli oluyor bu güncelleme ile çözülecek birşey mi bilemem ama renk dolgunluğu hoşuma gitmedi kamera yönüne gelirsek arka kamera ve öndeki çift kamera işini iyi yapıyor göze hoş gelen bir görüntü veriyor tasarım yönünden gerçekten süper yapmışlar yandan gorunutusu telefonu olduğu incelikten daha ince gösteriyor ve sağlam bir kasaya sahip diyebilirim

Marshmallow Android 6.0 = MAYIS (5.AY) da Verilecek LENOVO Resmi DUYURU

-----------------------------ÖZELLİKLERİ----------------------------

Ekran: 1080 x 1920 piksel, 5.0 inç IPS ekran, Corning Gorilla Glass 3

İşlemci: 8 çekirdekli 1.7 GHz ARM Cortex-A53 64-bit CPU

Chipset: MediaTek MT6752

İşletim sistemi: Android 5.0 Lollipop İşletim Sistemi

Ram: 3 GB

Dahili Hafıza: 32 GB Dahili Bellek

Ön Kamera: 8 MP + 2 MP (Çift ön/selfie kamerası)

Arka Kamera: 13 MP, 4128 x 3096 piksel, faz algılama, oto focus, çift LED

Flaş Pil: Li-Po 2500 mAh tümleşik batarya

Ebatlar: 143.3 mm x 70.8 mm x 7.8 mm Ağırlık: 132 g

Renkler: Beyaz, Mavi

Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n, dual-band, WiFi Direct, hotspot DLNA: –

Hafıza Kartı: microSD kart ile harici bellek 128 GB’a kadar yükseltilebiliyor

Sensörler: Accelerometer, proximity, compass

GPS: A-GPS

Veri bağlantısı: 3G / 4G (LTE)

Bluetooth: Var – v4.0

SIM: Nano-SIM kart (Çift SIM kartlı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreli01 -- 28 Nisan 2016; 18:30:48 >

• 2 ön kamera olunca ne oluyor?Resmen fazla satmak için yapılmış bir hamle.Fakat çok gereksiz
  • Efektler veriliyor arka plan buglaniyor yoksa geniş bir açı vaadetmiyor lg v10 gibi donanimsal yönden nasıl sizce ?
  • emreli01 kullanıcısına yanıt
    o fiyatlara g3 alınır
  • Neden g3 e göre alt mi kalıyor
  • S1 alınır güzel telefon hayırlı olsun. Ancak bir de P1 bakmanızı öneririm
  • Teşekkürler p1 dediğinz galiba bataryası 5000mah olan bana vibe s1 daha zarif ve şık geldi donanimsal yondende umarım tadmin edici performans verir
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreli01

Teşekkürler p1 dediğinz galiba bataryası 5000mah olan bana vibe s1 daha zarif ve şık geldi donanimsal yondende umarım tadmin edici performans verir
    -----------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreli01 -- 11 Şubat 2016; 15:20:09 >
  • nereden alıyorsun bu telefonu? Vibe shot ile karşılaştırma yapıldığında hangisi daha iyi ve fiyatı nedir?
  • Ve telefonu aldım sonun da
  • quote:

Ve telefonu aldım sonun da
    emreli hayırlı olsun kardeşim. Ne kadara aldın ve en önemlisi bataryası nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkandy

emreli hayırlı olsun kardeşim. Ne kadara aldın ve en önemlisi bataryası nasıl?

Alıntıları Göster
    1300 TL kardeşim teşekkür ederim
  • quote:

1300 TL kardeşim teşekkür ederim

Alıntıları Göster
    Ben de P1-S1 arasında kararsızdım. Bir de bunların yanında X3 (ya da A7010 -X3 lite )çıkacağını duyunca ibre X3 ailesine kaydı. Kararsızlık sürüyor.
    S1'in incelemesini yazarsanız seviniriz.
  • Telefonu 3 gündür kullanıyorum şöyle söyleyim bataryası 1 günü çıkarıyor rahat donanım yönünden gerçekten çok iyi ben bundan önce HTC one x plus kullaniyordum şimdi buna geçtim emin olun hiç pişman değilim kamerası muazzam ışık alarak resim cekiyor internette gezinmeler olsun uygulamar arası geçişler olsun mükemmel 3 GB RAM öyle güzel iş yapıyor ki anlatamam telefonun en sevdiğim yanından biri ısınma yok kesinlikle HTC yaptığım işlemlerde bundada yapıyorum o belli bi noktada sonra arkası isiniyordu bunda böyle birşey yok ikinci sevdiğim yönü telefonun muazzam bir ses yüksekliği ve netliği var son seste acayip ses çıkarıyor telefon onun dışında telefonu herhangi bir telefonla yanyana getirmediginiz surece farkı anlamazssinz belki ama ben lenovo s90 ile ekran kıyaslaması yaptığında s90 ppi 200 kusur bunun ki 400 kusur olmasına rağmen lenovo s90 nin ekranı buna karşın renkleri daha dolgun veriyor daha canlı veriyor video da olsun resimde olsun fark bariz belli oluyor bu güncelleme ile çözülecek birşey mi bilemem ama renk dolgunluğu hoşuma gitmedi kamera yönüne gelirsek arka kamera ve öndeki çift kamera işini iyi yapıyor göze hoş gelen bir görüntü veriyor tasarım yönünden gerçekten süper yapmışlar yandan gorunutusu telefonu olduğu incelikten daha ince gösteriyor ve sağlam bir kasaya sahip diyebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreli01 -- 14 Şubat 2016; 18:15:36 >

• quote:

Telefonu 3 gündür kullanıyorum şöyle söyleyim bataryası 1 günü çıkarıyor rahat donanım yönünden gerçekten çok iyi ben bundan önce HTC one x plus kullaniyordum şimdi buna geçtim emin olun hiç pişman değilim kamerası muazzam ışık alarak resim cekiyor internette gezinmeler olsun uygulamar arası geçişler olsun mükemmel 3 GB RAM öyle güzel iş yapıyor ki anlatamam telefonun en sevdiğim yanından biri ısınma yok kesinlikle HTC yaptığım işlemlerde bundada yapıyorum o belli bi noktada sonra arkası isiniyordu bunda böyle birşey yok ikinci sevdiğim yönü telefonun muazzam bir ses yüksekliği ve netliği var son seste acayip ses çıkarıyor telefon onun dışında telefonu herhangi bir telefonla yanyana getirmediginiz surece farkı anlamazssinz belki ama ben lenovo s90 ile ekran kıyaslaması yaptığında s90 ppi 200 kusur bunun ki 400 kusur olmasına rağmen lenovo s90 nin ekranı buna karşın renkleri daha dolgun veriyor daha canlı veriyor video da olsun resimde olsun fark bariz belli oluyor bu güncelleme ile çözülecek birşey mi bilemem ama renk dolgunluğu hoşuma gitmedi kamera yönüne gelirsek arka kamera ve öndeki çift kamera işini iyi yapıyor göze hoş gelen bir görüntü veriyor tasarım yönünden gerçekten süper yapmışlar yandan gorunutusu telefonu olduğu incelikten daha ince gösteriyor ve sağlam bir kasaya sahip diyebilirim
    Teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: demibold

Teşekkürler...

Alıntıları Göster
    Sağ ol kardeşim bilgilendirdiğin için vibe s1 kullanıcılar kulübü diye başlık aç istersen :) Daha iyi bilgi almış oluruz.
  • quote:

Sağ ol kardeşim bilgilendirdiğin için vibe s1 kullanıcılar kulübü diye başlık aç istersen :) Daha iyi bilgi almış oluruz.

Alıntıları Göster
    Bende dayanamadım gittim aldım vatandan :) Vibe shotla arasında kaldım ama vibeshot'ın kasası baya erken çiziliyormuş, batarya problem diyorlar. Bende niye 200 lira fazla vereyim hemen hemen aynı dedim aldım. En iyi bataryası olan bile iyi değil zaten... Telefonun arayüzü iphone a benziyor o yönden benim için bir artı. Zira daha önce elime android telefon almamıştım. İllaki kalitesi iphone gibi olmayacaktır stabil çalışma yönünden diyorum tabi, yada 4 sene kullanamayacağım ama umarım fazla sıkıntı çıkartmaz

Acelesi olmayan beklesin 3 ay sonra 1100-1000 bandına düşer fiyatı. Hemde kullandıkça artı ve eksilerini yazmış oluruz, alacaklar fikir sahibi olur.

• quote:

Bende dayanamadım gittim aldım vatandan :) Vibe shotla arasında kaldım ama vibeshot'ın kasası baya erken çiziliyormuş, batarya problem diyorlar. Bende niye 200 lira fazla vereyim hemen hemen aynı dedim aldım. En iyi bataryası olan bile iyi değil zaten... Telefonun arayüzü iphone a benziyor o yönden benim için bir artı. Zira daha önce elime android telefon almamıştım. İllaki kalitesi iphone gibi olmayacaktır stabil çalışma yönünden diyorum tabi, yada 4 sene kullanamayacağım ama umarım fazla sıkıntı çıkartmaz

Acelesi olmayan beklesin 3 ay sonra 1100-1000 bandına düşer fiyatı. Hemde kullandıkça artı ve eksilerini yazmış oluruz, alacaklar fikir sahibi olur.

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun kardesim sanada sende beyazını aldın galiba bildiğim kadarı ile mavi rengi türkiyede yok

• quote:

Hayırlı olsun kardesim sanada sende beyazını aldın galiba bildiğim kadarı ile mavi rengi türkiyede yok

emin ol Allah nazarlardan saklasın telefon şuan Android 5.00 ile çalışıyor ve şundan emin olabilirsinki arayüzü stabilitesi mükemmel uygulama arası geçişlerde takılma dahi yok bir çok üst düzey androidlerin ara yüzünden daha akıcı bir ara yüze sahip VİBE ekran güzel işlemci güzel ses mükemmel ön kamera hakkını verio arka kamerada aynı şekil benim merak ettiğim acaba buna güncelleme ile LG V10 nun ön kamerası gibi geniş açılı görüntü almamızı saglayabilirlermi acaba ? sonuçta donanım var lg de zaten özel bi yazılımla birleştirdiğini söylüyor görüntüleri acaba Lenovada böyle birşey yapabilirmi bu konu hakkında kimden bilgi alabilriz acaba

• Arkadaşlar bu telefon nasıl acaba? Az önce teknosada inceledim de tasarımı çok hoşuma gitti kamera da kötü değildi bir batarya konusu kafamı karıştırdı benim. Acaba genel olarak nasıl bir cihaz?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.