Şimdi Ara

Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.752
Cevap
44
Favori
201.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefonda ilk yüklü gelen uygulamalardan gereksiz ne var bildiğiniz?

Şahsen google fotoğraflar google oyun google gazetecilik vb uygulamaları kaldırıcam başka bildiğiniz gereksiz gelen uygulamalar hangileri?

Birde bir güncelleme uyarısı var yapsam mı?

Cihazın ilk şarjını akşamdan 4.5 saat kadar yaptım sonra şarjdan çıkarıp hiç elime almadan yattım sabah kalktığımda yaklaşık 8 saat'te telefonun şarjı %92'ye inmişti bu kadar düşmesi normal değil neden olabilir yapmam gereken bir şey varmı batarya yeni olduğu için tam kalibre değil sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 3 Kasım 2016; 12:36:31 >
  • Merhaba arkadaşlar yaklaşık 10 gündür lenovo k5 kullanmaktayım telefon ile birisini aradığımda karşı taraf telefonu açtığında karşı tarafın sesi bana gelmesine rağmen benim sesim karşı tarafa gitmiyor böyle bir sorun ile karşılaşan varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim K5 plus da şarjdan çektikten sonra 92-93'lere kadar biraz hızlı iniyor sonra toparlıyor. Bilmiyorum diğer arkadaşlarda durum nedir ama ben genel performansı iyi olduğu için sorun etmiyorum bu hızlı düşüşü. Şarjdan çekince yarım saat içinde 99 oluyor mesela hiç yerinden oynatmasan bile. Ayarlardan akıllı güç tasarrufu özelliğine bakın isterseniz gereksiz yere korunan uygulama var mı diye. Ya da gerekmeyen senkronizasyonları bildirimleri falan kapatın.
  • Merhaba arkadaşlar yaklaşık 10 gündür lenovo k5 kullanmaktayım, telefonda bir sorun var. ana Ekrandaki saat geri kalıyor ve dokunmatik bazen algılama yapmıyor. Sizde dee bu sorun var mı? Ve klavye bazen yazı yazarken geri gidiyor... Bu sorunlar sizde var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de şarşı hızlı düşüyor ama maşallah 3 gün civarı şarj gidiyor

• manilafortuna kullanıcısına yanıt
    bende bu sorunların hiçbiri yok. saatin geri kalmasından gerilerde bir iki kişi daha şikayetçiydi. dokunması çok iyi bence tırnakla bile algılıyor ben memnunum, klavyede htc sense kullanıyorum sıkıntı yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar lenovo ya mail atmak istiyorum. Teleservisten info@lenovo.com.tr adresini verdiler ancak attığım mesajlar ulaşmıyor diye cevap geliyor. Bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umix353

Arkadaşlar bildirim ışığı olayı ile ilgili bilgi verebilecek var mı? whatsapp programının içinden mi ayar yapmak gerekiyor yoksa telefonun kendi ayarlarından mı?

Telefonu açtım kapattım sorun düzeldi, bakalım ilerde böyle bir sorun çıkartacak mı tekrar

bende aynı sorunu yaşıyorum mail yada bildirim geldiği zaman ışığın yanması gerek ama yanmıyor, reset atınca düzeliyor.
    ısınma konusunda oyun oynamıyorum ama konuşma sonunda telefonun çok ısındığını söyleyebilirim. (GM2 göre baya çok)
    batarya konusunda standby da bence tüketim fazla gibi biraz daha uzun gidebilirdi çok başarılı bulmadım.
    ekran konusunda bence çok başarılılar güneş ışığında gayet kullanışlı ve hassasiyet güzel
    ses konusunda tatmin edici ama dolby daha performansını beklerdim ama f/p için gayet yeterli
    arayüz olarak çok kullanışlı tek arayüz olması işimi kolaylaştırıyor
    malzeme olarak bence çok kaliteli
    kamera konusunda çok başarılı değil biraz daha kaliteli lens kullanabilirlerdi eğer yeterli ışık olmaz ise çok kötü fotoğraf çıkıyor
    Alt bildirim tuşlarının ışıklandırması yok karanlıkta ezbere buluyoruz bir led aydınlatma koyabilirlerdi ama şarj gider :))
    radyo çok kaliteli değil çekim gücü zayıf
    dosya açarken bazı dosyaları açmada sorun çıkarıyor klasör içine gidip açmanız gerek
    telefon tuşuna bastığınızda direk numaratör arama ekranı geliyor kişiye göre kullanışlı yada değildir ama ben direk sık iletişimleri görmek isterdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asbircan -- 4 Kasım 2016; 11:41:23 >

• Beklemede şarjı fazla gidenler ayarlar>akıllı güç tasarrufuna girsin ordan skype ve twitteri kapatsınlar telefonda varsayılan olarak açık geliyolar bekleme sürenizi biraz arttırabilir birde önceki masajlarda fm radyoda bug olduğu fm radyo acılınca kapanmadığı arka planda telefon kapatıp açılmadan kapanmadığı söylenmişti ben radyo kullanmadığım için yorum yapamıcam

Dokunmatik hassasiyetine gelince kutudan çıkan film bana hassasiyeti etkiliyo gibi geldi üsteki mesajlarda da bazı kullanıcılar bunu belirtti belkide ben onları okuyup etkinlendiğim için bana böyle geliyo veya gerçekten kötü etkiliyo
  • Android 7aralık ocak gibi verilcekmis hadi hayirlisi

• Hann- H kullanıcısına yanıt
    hocam kaynak

• Telefonun bataryasını çıkaramadık. Kapağı açmada sorun yok ama sanki sıkışmış gibi batarya. Belki attıracak bir düğme falan vardır farketmedim yardım edebilecek?

• Yok hocam düğme felan alt taraftan kaldırtın çıkar.
  • valla tlf çok şık arkadaşlar gm 4 den daha iyi sanki görüşü olanlar

• evet zor çokıyor ama bir yerden kavrayıp merkezden kaldırın

• arkadaşlar merhana

bu telefonu babama(75yaşında) almayı düşünuyorum
    kendısı ılk kez akıllı telefon kullanacak
    j5 veya k5 aklımda
    ama fiyat bakımından k5 daha önde
    önerırmısınız?
  • Mnr980 kullanıcısına yanıt
    J5 almaktansa kesinlikle k5 öneririm özellik olarak daha üstün hemde 16 gb 2 gb ram düşünmeden k5 alın samsung telefonlara hiç içim ısınmıyor.

• cosinone C kullanıcısına yanıt
    Bende gördüm bir kaç yazıda k5 android 7 nougat alıcak benim tel g2 de hala kitkat

• Hadi bakalım o zaman hayırlısı inşallah alır

• Alt tarafta iki hoparlaörün aradındaki boşluktan tırnakla gayet kolayca çıkıyor.

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.