Şimdi Ara

Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.753
Cevap
44
Favori
201.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: marmara68

Arkadaşlar güncellemeden sonra ne değişti daha iyi mi oldu? lütfen yazarmısınız

Telefon ile çok ilgili biri değilim, whatsup, mobil bankacılık vb. ötesi yok. Ne değişti hiçbir fikrim yok..Benim gözlemlediğim gözle görülür bir şey yok.. Sadece nedense bildirim ışığı yanmıyor..
  • Arkadaşlar bildirim ışığı olayı ile ilgili bilgi verebilecek var mı? whatsapp programının içinden mi ayar yapmak gerekiyor yoksa telefonun kendi ayarlarından mı?

Telefonu açtım kapattım sorun düzeldi, bakalım ilerde böyle bir sorun çıkartacak mı tekrar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırılanhayaller -- 31 Ekim 2016; 22:48:45 >
  • k 5 i anneme aldım deneme amaçlı 2 3 kulllandıktan sonra kendı g4 umu aynı paraya satıp kendıme de k5 aldım sırf bataryası dayanıyo diye.sarjdan alnca 100 den hemen 99 a dusmesı bizde de var ama bataryanın bozuk olduguna ısaret degıl.ortalama kullanımla 6 7 saat ekran suresı aldım her seferınde.sıksam eminim 8 saati gecıcek.g4 ten sonra benim için rüya gibi oldu bu telefon çok ama çok memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgundenizgunduz

k 5 i anneme aldım deneme amaçlı 2 3 kulllandıktan sonra kendı g4 umu aynı paraya satıp kendıme de k5 aldım sırf bataryası dayanıyo diye.sarjdan alnca 100 den hemen 99 a dusmesı bizde de var ama bataryanın bozuk olduguna ısaret degıl.ortalama kullanımla 6 7 saat ekran suresı aldım her seferınde.sıksam eminim 8 saati gecıcek.g4 ten sonra benim için rüya gibi oldu bu telefon çok ama çok memnunum

ön kamera nasıl g4 e gore
  • ön kamera tabiki daha kötü g4 e göre.aradaki fiyat farkı malum bence normal.g4 te batarya leş
  • ozgundenizgunduz O kullanıcısına yanıt
    K5 mi k5 plus mu hocam? Bende anneme aldım gelince bakıcam.

Bendede g2 var olmadı bende beğenirsem g2 satıp k5 alırım :
  • zaten gm 4g emsal olarak kıyaslanıyor.Ama işlemcisi g4'e göre daha iyi diye biliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam aksamdan sabaha bırakınca ne kadar sarj gıdıyo bıde bırakırken ucak moduna alıyo musunuz yoksa sebekeye baglı mı telefon

• benım telefonda sım kart takılı degıl wıfı de baglı degıl saatte yuzde 1 2 sarj gıdıyo uste bazılarının kı benım gıbı bazılarında daha az gıdıyo boyle var mı baska benım gıbı

• cosinone C kullanıcısına yanıt
    Benim sebekeye bagli bazen 1 bazen 5 gidiyor. Genelde bu ikisinin arasinda. İlk zamanlarda bende de cok gidiyordu. Bi gecede 20 gittigi bile olmustu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tugratas kullanıcısına yanıt
    kac sarj sonra bu surelere ulastınız

bıde ekran surelerını telefon parlaklıgı en dusukte mı alıyosunuz

• Akşamdan sabaha sarj yemiyo 10 gun oldu nerdeyse sarj konusunda takintiliyim ben hep takip ediyorum sabaha kadar yuzde 1 azaldi hep. Parlaklik olarak da bu telefon biraz garip yuzde 20 30 uyla yuzde yuzu arasinda aman amn bi fark yok. 7 8 saat ekran suremi ortalama yuzde 30 parlikikta aliyorum suan yuzde 52 sarjim ekan surem 4 saat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • K5 plus almak icin ekran takintiniz olmasi gerek kaldi ki ben 2k ekrandan buna gectim ips oldugu icin gayet yeterli geldi oyle pikseller fln de gozukmuyo.eminim plusun pili cok daha az dayancaktir. Pil onemli degil ekran biraz daha keskin olsun diyenler plus alsin ama kişisel fikrim k5 aralarindaki en ideal cihaz.

• Ben de dün k5 alarak aranıza katıldım.

Tüm forumu okuyarak öğrencem gerekli şeyleri de. Şimdi acil bişey gerekti yazarken zorlandığım için.

Ben eski telefonumda klavyeyi kaydırmalı kullanıyordum. Bunda kaydırarak yazamıyorum. tek tek girmem gerekiyor harfleri.

Şunu denedim: Dil ve Giriş > Hareketle yazma. Buraya girip aktif hale getirdim. Ancak yine de olmadı. bilgisi olan var mıdır?
    ucak modunda mı bırakıyosunuz sebeke baglı mı sebeke baglıysa ozel bısey yaptınız mı bende sarj konusunda takıntılıyım arkada calısan hıc bı program yok 3 . Veya 4. Sarjım aksam yuzde yuz du cıkardım sabah 93 e dustu arkada calısan hıc bısey yok sım kart yok wıfı kapalı

• Ucak moduna almiyorum wifi acik hatta son kullandigim uygulamalarda acik kaliyo bazen.belki seriyle alakali biseydir ben bilerek ikinci k5 i de ilk aldigimiz yerden aldim ikisi de ayni cikti.4g yi kullanmiyorum bi tek bilmiyorum cok etkiler mi bir de arka planda uygulamalari calistirtmiyorum whatsap disin de bi de sol tusa basili tuttugunda degil de tek bastiginda aktif olmasini saglayan program disinda

anladım cok tesekkur ederım

son bı soru daha son guncellemeyı yaptınız mı yaptıysanız telefondan mı guncelledınız yoksa stock rom mu flashladınız

• İki k5 te de hic bi sorunla karsilasmadigim icin hic bulasmadim.suan gayet memnunum o riski almak istemiyorum yeni ozellik fln de istemiyorum yeterki sarj suresi bu aralarda olsun guncellemeden kullancaz 2 telefonu da

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.