Şimdi Ara

Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.752
Cevap
44
Favori
201.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kingroot yuklemeyin sonra silemiyorsunuz ben sıfırdan flash attım bir daha bulasmam bu işlere

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar bende K5 kullanıyorum. Facebook Whatsapp letgo vb uygulamalarda bildirim işaretleri gelmiyor (uygulama sembolu üzerindeki kırmızı sayılar ) ve bazen whatsapp a girmeyince mesjlarda gelmiyor. Bu konularda yardımınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustinhoo

Selam arkadaşlar bende K5 kullanıyorum. Facebook Whatsapp letgo vb uygulamalarda bildirim işaretleri gelmiyor (uygulama sembolu üzerindeki kırmızı sayılar ) ve bazen whatsapp a girmeyince mesjlarda gelmiyor. Bu konularda yardımınızı bekliyorum.

bu bendede oluyo bazen WhatsApp a girmeyince mesajlar gelmiyo
  • ivirzivir35 kullanıcısına yanıt
    Aynen benim de tema merkezi gitti aynı şekilde

• Sanırım uygulama olarak virüs sanıyor ama tekrar yükleniyor
  • marmara68 kullanıcısına yanıt
    Nasıl geri yüklediniz

• Ayarlar - uygulamalar - tümü - tema merkezini bul ve tikla. Yeniden baslat veya calistir gibi birsey yaziyor ona tiklayinca benim tema merkezi geri geldi.
  • gokhan_24 kullanıcısına yanıt
    pekı whatsapp sembolunde mesaj sayıları gorunuyor mu
  • K5 plus veya k5 almayın bu lenovo android 6 yani mm vermeyecek bu telefonlara. Ben pisman oldum keşke samsung c5 alsaydim.
  • 605 liraya mediamarketden aldım az önce internetten... rom vs. uğraşamam olduğu gibi kullanacağım.. kulaklık ses çıkış kalitesi ve stabilite önem verdiğim konular.. 799 liraya da samsung j5 satılıyordu hangisi iyidir sizce? kafama yatmazsa iptal edebilirim
  • Ben telefonu aldıktan sonra baya bi root işleriyle uğraşmıştım, sonra xposed ıI yükledim yükledikten sonra ne yaptıysan telefon brick olmuştu. Sonra kendim beceremem deyip telefoncuya götürdüm. Oradaki arkadaş telefonun sistem dosyalarının bulunduğu yeri çıkarıp yerine yeni bi şey taktı herhalde daha sonra stock rom yükledi. Bazı forumlarda buna dh de dahil stock rom çok kötü çok kötü deyip kötülüyordu. Bence bu işler biraz tecrübe işi romu doğru flashlamak gibi şeyler tecrübe işidir diye düşünüyorum. Şimdi telefonda hiçbir sorun yok telefonun şarjı, hızı gayet yerinde hatta eskisinden daha iyi oldu desem yalan olmaz.

• aydayd A kullanıcısına yanıt
    Ne gibi hocam problemleri ve sıkıntısı var telefonun.

C5 in fiyatı 1200 tl civarı bu telefon tam yarı fiyatına. kıyaslama, tercihe konu yapmak haksızlık olmaz mı?
  • mustinhoo kullanıcısına yanıt
    evet
  • arkadaşlar babama k5 almıştım

her şey yolunda

ama görüntülü aramada watsahp ta

karşı tarafın sesi çok bozuk ve cızıltılı geliyor

nedenı ne olabilir?

çözümğ nedir?

teşekkürler.
  • ellekem kullanıcısına yanıt
    Sorun Lenovo'nun yapmadığı, düzgün üreticiler telefonuna kapasitesi varsa en az bir sene android güncellemesi verir. Ama Lenovo onlardan değil. O yüzden samsung c5 daha iyi bir F/p ürünü. Elbet fiyatı pahalı ama 4gb ram ve 32gb Emmc var telefonda.
  • Mnr980 kullanıcısına yanıt
    O dediğinin sebebi iki taraftan birinin internetinin iyi çekmemesi olabilir.
  • aydayd A kullanıcısına yanıt
    Dedikleriniz yanlış değil fakat bu telefon 600 tl ve güncelleme almasa dahi fiyatının üzerinde bir telefon.

Fiyat durumunu gözden kaçırmak olur diğer yüksek fiyatlı teller ile kıyaslamak.

600 tl hertürlü ihtiyacı karşılar mi ortalama kullanıcının sorusunun cevabı Evet karşılar. f\p çok iyi bir telefon.

Şu var doğru ben daha iyi olsun param da var bir 600 tl daha çıkabilirım sıkıntı değil ama çok daha iyisini sahip olmuş olurum böylece derseniz evet doğrudur.
    Bütün bu dediklerimin ekonomide kavramsal anlamda karşılığına fayda maksimizasyonu deniliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 6 Ocak 2017; 1:29:43 >
  • Selamlar bu telefon için cm14 rom yukleyip memnun olan varmı ? Şuan orjinal romda stabilite sorunu yok ancak ellerim android 7 diye kaşınıyor
  • Telefonda clash royale yüklü, ortadaki home tuşuna basınca uygulamadan çıkıyor ama uygulama arkaplanda çalışmaya devam ediyor .

Bu diğer uygulamalarda da aynı şekilde. arkaplanda çalışan bu uygulamaları nasıl tam anlamıyla kapatırım. Bazen aceleyle tam kapatmadan çıkış yapıyorum boşuna pi harcamayım..
  • soldaki tuşa basılı tut

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.