Şimdi Ara

Lenovo TEKNİK Servis (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
4
Favori
58.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wingsaber

beyler bu lenovonun servisi nerde tam olarak elden teslim etmek istiyorumda. İstanbul beşktaşa en yakın

quote:

İSTANBULDA TEK BDH BİLİŞİM BİLGİ HİZMETLERİ MECİDİYEKÖY DE 0212 - 336 03 66

BDH Bilişim Destek Hizmetleri
    Gülbahar Mahallesi, Avni Dilligil Sk. Çelik İş Merkezi No:2
    Mecidiyeköy/Şişli-İstanbul

0212 - 336 03 66 ve
    00800 448 825 165 (Ücretsiz hat, sadece sabit hatlardan aranabilir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi morgan90 -- 16 Temmuz 2013; 21:32:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: morgan90

quote:

beyler bu lenovonun servisi nerde tam olarak elden teslim etmek istiyorumda. İstanbul beşktaşa en yakın

quote:

İSTANBULDA TEK BDH BİLİŞİM BİLGİ HİZMETLERİ MECİDİYEKÖY DE 0212 - 336 03 66

0212 - 336 03 66 ve

bu profiliya giderken solda alt kat bir yer gormustum gecen sene orasi mi ki acaba

• istanbulda yaşamıyorum arkadaşım, maalesef bir bilgim yok. ben fandaki sürtünme sesi ve son günlerde üflememe sebebiyle haftasonu kargoyla göndermiştim laptopu. 15 temmuzda teslim almışlar. fanı değiştirmişler. bugün de ben teslim aldım. servis hiç sorun çıkarmadı, her sorduğum soruya cevap aldım, lenovo servisinden çekinen varsa hiç çekinmesin hemen göndersin. 2-3 iş günü içinde onarıp teslim ettiler, ne kargo parası ne de başka birşey ödedim. zaten bana gelen mailde 5-7 iş günü içinde cihazınız onarılıp teslim edilecek yazıyordu. bir kaç mail ve bir kaç mesajla beni durum hakkında bilgilendirdiler. onarım sürecini takip etmem için de link göndermişler ama gerek kalmadı. pcyi bir kaç saattir kullanıyorum fanda sorun yok. ilgilenen ve özel mesajla yardımcı olan arkadaşlara tekrar teşekkür ederim. herkese kolay gelsin.

@alex1010 @Raskolnikov

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi morgan90 -- 17 Temmuz 2013; 18:36:08 >

• kutu yok beyler nasil yollicaz kargi firmasi kutu sagliyor mu ?
  • quote:

kutu yok beyler nasil yollicaz kargi firmasi kutu sagliyor mu ?

Sağlamaz.
  • Uydur bi kutu bulamazsanda sürat kargo kutu satıyor ondan al yurtiçine ver:)
  • bimden ordan burdan laptopa uygun kutu bulursun. köpük bul bi yerden ya da laptopu sabitleyecek şekilde karton parçalarıyla doldur kutuyu. menteşeleri falan çatlar kırılır aman diyim. zaten kargocular bi garip. atıyorlar kolileri sağa sola. kendi malları değil ya. neyse laptopu sağlam paketle en az arıza kadar bu da önemli. alexin dediği gibi sürat kargoya bi git derim. kolay gelsin.
  • valla hocam bu adamlar telefonu acmiyolar mecidiyekoyden gezersem ilk bi bakarim ordaki yere aliyolarsa elden veririm daha sonrada. bi touchpad sol tiklayip basili tutuldugunda sapitiyor neskiden kendi kendine drup duruken saitiyordu evrim gecirmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wingsaber -- 19 Temmuz 2013; 10:42:56 >
  • Bende z580 var 2 gün önce servise yolladım. Fanın bulunduğu kısımdan bip bip diye sesler geliyor. Bu fan sorunu sizde de var galiba. Sizde fan dan sesler mi geliyor dıtlama yada bipleme gibi. Sizden öyle ses geliyorsa servis ne dedi sorun neymiş. Benim ürünüm serviste hala
  • Salı günü kargoya verdim makineyi cuma günü geri geldi hdd değişmiş şekilde. Veri kurtarma ve windows yüklemesi olmadığı için 1 gün kaldı sadece serviste. İlgi alaka olarak 10 numara hizmet.
  • Bendede lenovo idapad z570 modeli var bilgisayardan çok memnunum ama şarj adaptörü koptu malesef yenisini nerden bulabilirim ve ücreti ne kadar olabilir.??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aNTIWIRUS kullanıcısına yanıt
    hb.com gg.com gibi sitelerden bulabilirsin. gg.comda 30tlydi sanırım. takibi ücreti kalitesine/markasına göre değişiyor. pek fazla bilgim yok. illa orjinal takıntın varsa nasıl temin edebileceğin hakkında fikrim yok. kolay gelsin.
  • quote:

hb.com gg.com gibi sitelerden bulabilirsin. gg.comda 30tlydi sanırım. takibi ücreti kalitesine/markasına göre değişiyor. pek fazla bilgim yok. illa orjinal takıntın varsa nasıl temin edebileceğin hakkında fikrim yok. kolay gelsin.

Sagolun muadil ürün aldım (orjinal takıntım yok sarj etsin yeter:))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, limango'dan aldığım lenovo b570 arızalandı servise göndermek istiyorum. Limango faturası ile lenovo turkiye sayfasında yer alan herhangi bir teknik servise karşı ödemeli göndersem oluyor mu, göndermeden önce servisi bi aramak gerekir mi ?
  • http://forum.donanimhaber.com/m_80789535/f_//tm.htm#80789535

lenovo servisiyle yaşadıklarım girin okuyun
  • $developer; kullanıcısına yanıt

0212 - 336 03 66 ve

herhangi bir sorun yaşamak istemiyorsan önce araman gerekiyor, sonra evine kurye gönderecekler ya da kendin yurtiçi kargoyla göndereceksin, kolay gelsin.
  • quote:

0212 - 336 03 66 ve

herhangi bir sorun yaşamak istemiyorsan önce araman gerekiyor, sonra evine kurye gönderecekler ya da kendin yurtiçi kargoyla göndereceksin, kolay gelsin.

Teşekkürler.
  • bende cuma günü z580 nimi kargoya verdim bakalım ne olucak
    şikayetlerim sag menteşe gacır gucur ses yapıyor
    şarj yerindeki dişi jak içeri kaçdı
    tabi birde kronik wifi sorunu ve aşırı derecede hantallaşmıştı
    bu arada bir yıldan fazla bir zamandır kullanıyorum
  • kardes ben kayseriden çarşamba günü kargoya verdim. cumartesi tamir edilmiş halde elimdeydi sen düşün yani. gerçi biraz da arızaya baglı da ilgi zaten on numara kargo ücretlerinin tamamı onlara ait.
  • Yaz ayında fan arzasıyla gönderdiğim ürün 1 günde yapılıp geldi ekran arzasıyla gönderdim 3 gün oldu sonuç yurt dışından parça bekniyormuş ne zman gelirse artık yurt içinde bu parçayı temin edemiyorlar yurt dışından getittiryorlar bu daha da ilginç ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.