Şimdi Ara

LENOVO S90 ANA KONU.. İNCELEME, GÖRÜŞLER, KULLANICI YORUMLARI.. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
7
Favori
21.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

onu soruyorum zaten, ekran açıkken, sanal tuşlar aydınlatılmıyor, hangi menüden açılıyor bulamadım.
  • Lenova S90 897 TL düştü. Sizce alınırmı bu fiyata yada başka bu fiyata şu telefon daha iyi dediğiniz varmı?
  • bex0ve kullanıcısına yanıt
    Ben de yeni telefon alma arefesindeyim. Sırf bataryasından (4000 mAh) ötürü Lenovo P70 almayı düşünüyorum; ayrıca performans bakımından da oldukça iyi sonuçlar veriyor. Ne var ki telefonu incelemeye gittiğimde hemen yanında S90'ı gördüm ve resmen içim gitti.

Bataryası 2300 mAh değil de 3000 falan olsaydı hiç düşünmeden S90 alırdım. Ama sanırım P70 alacağım; forumdaki konusunu incelemenizi tavsiye ederim.
  • Evet Lenovo P70 baya iyiymiş peki bu telefona ne diyorsun?

LENOVO S90 ANA KONU.. İNCELEME, GÖRÜŞLER, KULLANICI YORUMLARI..
  • bex0ve kullanıcısına yanıt
    İlk defa görüyorum; ama 4.4 desteği, 2000 mAh batarya ve 1 GB RAM gibi özellikleri yüzünden seçmezdim. Tabii fiyatı iyi. ShiftDelete incelemesini yapmış. Ürün kalitesi ve servis hakkında olumsuz yorumlar gördüm. Bir göz atın.

http://shiftdelete.net/fly-iq459-intruder-incelemesi-55131
  • quote:

Orijinalden alıntı: baraka77

quote:

Orijinalden alıntı: fastx

Ekrandaki 3 tusun aydinlatmasi var mi. Varsa nasil aciliyor

sanal tuş onlar, fiziki değil... Ekran açıldığında otomatik olarak görüyorsunuz. İstediğiniz an gizleyip, dilediğiniz an aktif edebiliyorsunuz, ben böyle kullanıyorum....

Nasıl yapicaz onu anlamadım ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feanor Tasartir

Ben de yeni telefon alma arefesindeyim. Sırf bataryasından (4000 mAh) ötürü Lenovo P70 almayı düşünüyorum; ayrıca performans bakımından da oldukça iyi sonuçlar veriyor. Ne var ki telefonu incelemeye gittiğimde hemen yanında S90'ı gördüm ve resmen içim gitti.

Bataryası 2300 mAh değil de 3000 falan olsaydı hiç düşünmeden S90 alırdım. Ama sanırım P70 alacağım; forumdaki konusunu incelemenizi tavsiye ederim.

P70 fiyatına Huawei Ascend G7 yi de incelemeni öneririm. 5,5 inch ekran, Metal tasarım, Emotion UI 3.1, güncel Lollipop, Marshmallow tahhüdü, 3000 mAh pil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baraka77 -- 3 Aralık 2015; 8:19:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraser84

quote:

Orijinalden alıntı: baraka77

quote:

Orijinalden alıntı: fastx

Ekrandaki 3 tusun aydinlatmasi var mi. Varsa nasil aciliyor

sanal tuş onlar, fiziki değil... Ekran açıldığında otomatik olarak görüyorsunuz. İstediğiniz an gizleyip, dilediğiniz an aktif edebiliyorsunuz, ben böyle kullanıyorum....

Nasıl yapicaz onu anlamadım ben

Telefonu elinize almadan anlamanız gereken bir şey değil, böyle bir opsiyonu var sanal tuşların G7 de...
  • baraka77 kullanıcısına yanıt
    Onu da bir dönem inceledim; ancak benim için 4.7 inç ideal, 5 inç ise üst sınır. Bu sebeple elemek zorunda kaldım.

• p70 ile bu başlığı kirletmek istemem ancak eğer pil hakkaten çok önemli ise 9 saat ekran süresi ve 2.5-3 gün bekleme alabiliyorsunuz aletle ki donanim olarak da antuta 'dafalan 47-48 bin alabiliyor onun disinda kamerasının bariz bir odaklanma ve grenlenme sıkıntısı var (aşırı siyah tanecikli ve bulanık) ..

s90 daha iyi zannedersem kamera konusunda .. Kamera olaylarında mevzu tamamen yazılım ve lensde bitiyor arkadaşlar ki yüksek mp aldanmayın lütfen ..Ayrıca s90 elinizde çok elit duruyor alet hakkaten çok güzel tasarımı ile .. fiyatı 799 tl falan olsa daha iyi olur muş tabi hala neden 900'lere yakın tutuyorlar anlamadım

P70 pil kullanımı

http://s1078.photobucket.com/user/hansumas/media/Screenshot_2015-12-02-00-40-37_zpsurxmwloc.jpeg.html
    http://s1078.photobucket.com/user/hansumas/media/Screenshot_2015-11-28-18-16-15_zpsn83a1cl6.jpeg.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streamin -- 3 Aralık 2015; 12:55:14 >

• Merhaba arkadaşlar telefonu alalı 1 hafta oldu ilk izlenimim telefon gayet başarılı ve parasını hak eden bir cihaz. Kamera konusunda olumsuz yorumlar gördüm benim açımdan ön ve arka kamera çok başarılı.
    Benim sormak istediğim telefonun altında 2 adet hoparlör çıkışı var. Benim telefonda soldaki çalışıyor fakat sağ taraftan ses gelmiyor. Sağda ki sadece görsellik için mi yapılmış yada benim hoparlör mü arızalı?
  • Beyler cihaz için ne dersiniz artı ve eksi olarak
    Şimdiden teşekkürler

• akvarist54 A kullanıcısına yanıt
    Hoparlörünüz sağlam hocam dert etmeyin :)
    Sağ tarafta hoparlör görünümlü yer mikrofon. Telefonda 2 tane mikrofon var birisi tepede iğne deliği gibi olan yer diğeri de şarj giriş yerinin sağındaki hoparlör görünümlü yer.
  • Bu telefonu dün bir akrabama aldık. Lenovonun kendi arayüzünü değiştirdim menü butonu olmadığı için, bunun yerine google asistan launcher yükledim, tavsiye ederim sorunsuz çalışıyor. kamerası gece çekimlerinde iyi değil. cihaz 5.0.1 ile geldi herhangibir sorun yaşamadım. tavsiye ederim.
  • Bu telefonun dokunmatik sorunu var. Algılama hatası alıyorum. Tuş kilidini açıp kapayınca düzeliyor

• Arkadaslar cihazda pil yuzdesi gosterimi nereden aciyorsunuz bir turlu bulamadim ya :( birde cihazda bildirim ledi bulunmuyor bu duruma bir cozum bulan var mi farkli bir alternarif bulan ? Bildirim geldigini ancak güc dügmesine basinca gorebiliyorum

• Merhaba telefonda bir kaç gündür ekran otomatik kitlenmiyor. Çağrı geldiğinde ekran bir daha kapanmıyor. Ekranı açıyorum ben kapatmazsam ekran kapanmıyor. Ayarlarında ekran kiliti 15 saniyeye ayarlı 5 saniye bile yapsam ekran kapanmıyor. Dün fabrika ayarlarına aldım düzeldi , şimdi yine yapmaya başladı. Bu telefonun kronik sorunu felan diye düşünmeye başladım.telefonu kapat aç yapınca düzeliyor. Çağrı gelmiş bir saat önce telefon yanımda olmadığından bakamadım geldiğimde telefon bana gülümsüyor :) ekran açık beni bekliyor bak artık kimin aradığına der gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akvarist54 -- 15 Aralık 2015; 14:37:34 >
  • CanerOzban C kullanıcısına yanıt
    Merhaba pil yüzdesini bildirim merkezine girip oradan gelişmiş ayarlardan yapabilirsiniz. Bildirim ışığı yok maalesef.

• akvarist54 A kullanıcısına yanıt
    Sarj gostergesini buldum cok tesekkurler peki bildirim ledi alternatifi yada yerine ne onerebilirsiniz ?

• CanerOzban C kullanıcısına yanıt
    Bildirim konusunda bende bir çözüm bulamadım. S4 den sonra bana da biraz sıkıntılı oldu.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.