Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★ (656. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
13.310
Cevap
127
Favori
528.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 654655656657658
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ymtrgkbr

Arkadaşlar bataryamin sol alt köşesi şişmiş gibi bisey olmuş kapaktan bile belli oluyor neden olmuş olabilir sıkıntı çıkarır mi?
    Bu şekilde kullanmanı tavsiye etmem. Bir çok kez, batarya patladı haberleri okudum, faciaya davetiye çıkarmaya gerek yok. Allah korusun.
  • e-rose kullanıcısına yanıt
    Doğru haklısınız bi telefoncuya göstermek şart.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elime bi p 70 geçti.lolipop son sürümü yüklü.20 -30 sayfa okudum konuyu ama bulamadım. Lolipop ta pc olmadan kingroot vs programlarla gereksiz google uygulamalarını kaldırmak için root yapabilirmiyim. Youtube da bir video da lolipop u rootlamışlar doğrumudur. Pc kullanmadan lolipop son sürümü rootlayabilirmiyim?

Teşekkürler.

• bu telefona KitKat harici en iyi rom hangisi? kendi sürümü olan lolipopta telefon yavaş çalışıyor. stabil çalışan ve ses sorununu çözen rom hangisidir?

• quote:

Orijinalden alıntı: FaithFullFatih

Lanet olsun bu 5.1 sürümüne 4.4'den çok memnundum bi servise gönderdim tuşu bozulduğu için özellikle güncellenmesin diye belirttiğim halde güncellemişler şuan telefon bildiğin kasıyor nasıl çeviririz bunu eski haline bilen biri yardımcı olsun gözünü seveyim.
    Fabrika ayarlarına geri döndünüz mü genelde hızlanıyor,hic yapmasam 6-7ay da bir mecbur yapıyorum 5.1yuklu aslında 4.4den daha fazla da sevdim

• Arkadaşlar bu telefon çıldırttı beni artıkk tövbe bir daha lenovo almam, bu micro usb ne lanet birşey, er ya da geç kablo ucu laşka oluyor telefon şarj olurken altına destek koymak zorunda kalıyorum.

Arkadaşlar orjinal şarj aleti kullanıyorum fakat kablo yeni. Usb charger doctor cihazı ile kontrol ettiğimde telefonun 450 mili amperden fazla akım çekmiyor beni deli ediyor. Başka telefon takıyorum 1800 mili amper akım çekiyor. Çıkar tak çıkar tak yapıyorum bazen bir anda akım çekmeye başlıyor. Şarj soketini değiştireceğim ya da telefonu.

Xiamomi mi note 3 nasıldır arkadaşlar ? Ya da mi 7 yi mi beklesem ? Mi 6 da güzel de ekranı 5.5 olsa şimdiye çoktan almıştım.
  • Note 3 benim de radarımda, fakat mi7'yi bekliyorum. Ayrıca Lenovo da hiç bir sorun sıkıntım yok çok şükür. Hâlâ 6-7 saat ekran süresi alıyorum.

• darkoteam D kullanıcısına yanıt
    İnce uçlu tornavida varsa ŞARJ modülü nü değiştirip sorunu halledebildik.... Gerçi şarj ida bozul muş birde adaptörü gerekebilir ben annemin asusunu aldım.

Ekran artık iyice çatladigindan bende tel bakıyorum, ltf farklı tel alanlarda memnuniyetlerini yazarlarsa sevinirim

• Aramızda cm12.1 vgdn kullanan var mı?

Bazı uygulamalar çalışmamaya başladı (uygulamaya basınca açılır gibi oluyo ama ana ekrana dönüyor). Dün de bikaç uygulamaya güncelleme yaptım, telefon baştan başladıktan sonra döngüye girdi. Bütün uygulamaları optimize ediyor sonra yeniden başlıyor sonra tekrar optimize etmeye başlıyor. Bir türlü açılmıyor telefon.

Fikri olan var mı?

• Arkadaşlar internette bulunan bataryalar orijinal mi bi 30 tlye bi 70 tlye var hangisini alayim hangisi iyidir

• ymtrgkbr Y kullanıcısına yanıt
    Aliexpressden alıyorsan yorumlara bak hocam sana pm atmıştım bu arada kutunu kontrol edebilirsen sevinirim.
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    Yok hocam AliExpress den değil. Bana pm attığına emin misin bana gelmedi bişey

Tekrar attim pm. Dostum eger yorum yoksa pek guvenme derim orjinal demelerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kassady -- 23 Nisan 2018; 8:22:38 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İnternette bi kaç video izledim de kendim degistirmicem ya vazgeçtim lenovo servise goturcem vericem öyle degistiricem. Pm gonderemedim telefon onayı istiyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ymtrgkbr -- 26 Nisan 2018; 12:59:32 >
    Garanti kapsaminda mi degistireceksiniz hocam ?

Yok garanti bitti ya

Peki batarya degisimi icin ne kadar ucret aliyolar?

Bugün bi yere sordum 100 tl dedi de lenovonun teknik servisime gidicem varsa oraya sorucam söylerim sizede

• ilk çıktığında almıştım, ağustos 2015'te.şu ana kadar kullandığım en sıkıntısız telefon diyebilirim. bir kez şarj soketi bozulduğu için servise yolladım, garanti kapsamında yapıldı. tek sıkıntısı lenovo'nun hafif ve stabil bir sürüm vermemiş olması. o rezalet 5.1'i vereceğine stock bir 5.1 veya 6 verseydin keşke. kötü bir sürüm verip arkasını döndü bize lenovo. şimdi gene burada paylaşılan 6.0 lenovo romunu kullanıyorum, idare ediyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: canguler917

ilk çıktığında almıştım, ağustos 2015'te.şu ana kadar kullandığım en sıkıntısız telefon diyebilirim. bir kez şarj soketi bozulduğu için servise yolladım, garanti kapsamında yapıldı. tek sıkıntısı lenovo'nun hafif ve stabil bir sürüm vermemiş olması. o rezalet 5.1'i vereceğine stock bir 5.1 veya 6 verseydin keşke. kötü bir sürüm verip arkasını döndü bize lenovo. şimdi gene burada paylaşılan 6.0 lenovo romunu kullanıyorum, idare ediyoruz
    Bende Mart 2016'dan beridir kullanıyorum ve kit kat ile devam ediyorum, bir kaç donma dışında sorun yaşamadım, kozmetik olarak zaten ilk günkü gibi duruyor. Normal kullanım ile şarjı 7 saat ekran süresi veriyor, oyun oynarsam 4-5 saate düşüyor ama.
  • 
Sayfa: önceki 654655656657658
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.