Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.466
Cevap
82
Favori
608.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizin dediğiniz ses bozukluğu, çok yüksek desibelli sesleri kaydederken oluyor. Ben öyle düğün gibi yüksek sesli kayıtlar yapmadım, denemedim. Ama herhangi bir kayıt yaparken sesi çıkaran şey biraz uzaklaşınca artık video sesi kaydetmiyor veya çok zayıf kaydediyor. Halbuki ben kayıt sırasında uzaklaşan nesnenin sesini gayet iyi duyuyorum. Android 7.0 yüklü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rdm kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de hocam. Ama hepsiburadanin tutumu bir daha ordan alisverise tovbe ettirdi.

• insaf ya 1300-1500 tl aralığında telefon alıyorsunuz ve kusur arıyorsunuz,5000 tl lik telde bile bir sürü sorun var ,alın kullanın keyfini çıkarın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kumtanesi77

insaf ya 1300-1500 tl aralığında telefon alıyorsunuz ve kusur arıyorsunuz,5000 tl lik telde bile bir sürü sorun var ,alın kullanın keyfini çıkarın.

Sen niye savunuyorsun ki lenovoyu? Tabiki bakacağız araştıracağız eksiğini gediğini...

Sen al 5 bin tl lik telefon o zaman.
  • P2a42_s048_161111_ROWTO......170117_ROW

Diye 106mb güncelleme gelmiş yüklemelimiyim? Su anda 6.0yuklu

• slyman_b kullanıcısına yanıt
    önce okumayı ,sonra da okuduğunu anlamayı öğrenip bana cevap yazın lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slyman_b

quote:

Orijinalden alıntı: clb12

quote:

Orijinalden alıntı: slyman_b

https://www.notebookcheck.net/Lenovo-P2-Smartphone-Review.199744.0.html

Bu sayfadaki incelemede ''Telephone and Call Quality'' başlığı altındaki yazıda konuşma esnasında gelen seste sorun olmadığı ancak giden seste kelimelerde kesilmeler ve seste farklılık olduğu belirtilmiş. Bu da mikrofon kaynaklı olmalı. Siz yaptığınız telefon görüşmelerinde karşı taraftan böyle bir şikayet aldınız mı?

Aynı sorun bende de var. Kullanılan mikrofon gerçekten çok kalitesiz. Ses kaydı da hakeza öyle

Telefon görüşmelerinde büyük bir sorun oluşturuyor mu, sürekli kesilmeler vs oluyor mu?

Hocam sürekli olmasada bazen oluyor karsi tarafin sesimi duymadigi zamanlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

quote:

Orijinalden alıntı: Exfat

1. İyi bir kulaklığım yok cevap veremiyorum.

2. Avrupa sar değeri (kılavuzdan): Baş: 0,818 Vücut: 1,650

Benim İphone 5s ten yüksekmiş ilginç çift sim kart olduğundan galiba.

İphone 5s ; SAR EU 1.00 W/kg (head)- 0.80 W/kg (body)

SAR SINIRI ; avrupa için sınır 2.0 abd içinse 1.6'dır.

Araştırmama göre o kadarda yüksek görünmüyor ama 5s le uzun süre konuşunca baş kısmında konuştuğum tarafta uyuşma ve ısınma,yanma hissi oluşuyor. Bunda da böyle bir durum yaşadınız mı ?

Uzun sureli gorusmelerde gercekten bas agrisi ve yanma hissi yapabiliyor. Sırf bu yüzden değistirip htc almayı bile düşünüyorum.

• Telefonun şarjı değeri sıkıntılı gerçekten bu konuyu çok önemseyenlere tavsiye etmem aynı şekilde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ooo bunu söylediğiniz iyi oldu, sırf bu yüzden iphone dan soğudum. Bizim millet hastalık derecesinde iphone manyağı adamın üstü başı dökülüyor elinde iphone

Önce sağlık , note 2 kullanırken böyle bişey yaşamıyordum. En iyisi s7 edge araştırayım 1500 tl civarına bulunuyor sar değeri düşük.
  • NightFlight45 kullanıcısına yanıt
    Şarj ?
  • 1 aydır kullanıyorum şarj gerçekten süper normalde rahat 2 gün sürekli video falan çeksem 1 gün u kesin çıkartıyor,

Ancak benim telde mi var bilmiyorum video izlerken özellikle Facebook takı amator videolarında kısık sesle izlerken birden yüksek bir cizirti sesi geliyor, sizde böyle bir sorun var mı?

• quote:

Şarj ?

Şarj konusunda gayet iyi parlaklık otomatikde 10 saat ekran süresi alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NightFlight45 -- 19 Kasım 2017; 18:14:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Turkcell cihazı olup olmadığını nasıl anlayabiliriz ? Bende 2.el temiz p2 araştırıyorum ona göre dikkat edeyim.

Kutu üzerinde turkcell amblemi varmıdır bilmiyorum ama turkcell cihazlarının içinde bazı turkcell uygulamaları varmış.

• rdm kullanıcısına yanıt
    Anladığım turkcell cihazları kvk garantisi dahilinde.

• beyler telefonda watsap olsun mail uygulaması telefon uygulaması olsun hiçbirinde 1-2-3 vs gibi baloncuk çıkmıyor .

hani cevapsız çağrı olur telefonun sağ/sol üstünde 1 yazar mail gelir mail simgesinin köşesinde 1 yazar vs, p2de bu olay yok en azından bu telefonda yok .

bunu nasıl açabilirim appstore dan uygulama yüklemeden çözemiyor myuz ?
  • Arkadaşlar sanal tuşları kaldırıp parmak izi tuşuna geri ve ana sayfa özelliğini nasıl yükeleyebiliyoruz. Bilen varsa bana da anlatsın lütfen.

• metalman133 M kullanıcısına yanıt
    Çözemiyoruz

• ismail4444 İ kullanıcısına yanıt
    Ayarlar-Sistem düğmesi-Parmak izi cihaz hareketi

Üstten de gezinti çubuğu gizleniyor ancak tamamen kaldırılamıyor.

• 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.