Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.466
Cevap
82
Favori
608.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android 7 güncellemesini yapan arkadaşlar kilit ekranında yakınlık sensörü açık mı? bugün guncelledim dikkatimi çekti.cepte arama önleme kipini kapatmama rağmen sensör kilit ekranında aktif .sizde de durum aynı mı?

Android 7

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cızırtı sorunu ile ilgili ben servise vermeyi düşünüyorum. Ayrıca ayıplı ürün olduğunu belirticem çözüm bulamazlar ise tekrar göndericem. Biliyorsunuz aynı arıza ile 3. Kez gittiğinde iade yada değişim zorunludur

• Ankara'da oturuyorum.
    P2 hızlı şarj cihazının birkaç tane yedeğinden almak istiyorum. Ev, işyeri ve seyahat için ayrı ayrı 3 tane şarj cihazım olmasını tercih ederim. Ancak bu şarj cihazı özel (12V 2A, 9V 2A, 7V 2A, 5.2V 2A ), aliexpress'de sadece 2 satıcı var, ve priz girişi USA olanlar satılıyor sadece. Ayrıca ürün gelse bile, orijinal olacak mı bilemem. Amazon.com, e-bay'e de baktım bulamadım. P2 şarj cihazı satıyorum diyerek 5V 2A genel şarj cihazı satan sahtekarlardan almak istemiyorum, mutlaka aşağıya verdiğim resimdeki cihazdan olması gerek. QC 2.0/3.0 uyumlu olmadığını internet sitelerinden öğrendim. illa ki Lenovo marka, orijinal olması gerekiyor
    Teknik servisi aradım, aksesuar satışı yapmıyoruz dediler (LG servisi satar halbuki)

Kısaca;
    Tercihen Ankara'da, yoksa internetten Türkiye veya Yurtdışında, yedek hızlı şsarj cihazı nereden alabilirim?
    Teşekkürler

Aliexpress p2 şarj cihazı linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asus535 -- 29 Haziran 2017; 11:4:14 >

• Asus535 A kullanıcısına yanıt
    Amerikan priz için aparatlar var bizdeki sisteme uygun olarak kullanmak için onlarla birlikte kullanılabilir
  • bekarburak B kullanıcısına yanıt
    1. Guc yoneticisinden whatsapp icin pil optimizasyonunu iptal et. Ayrica arka plan baslatma izinli olsun. Son olarak yan dugmeden power saving e aldiktan sonra normal.moda geçişte bi kere whatsapp i açıp aktif olmasini sagla. Bu sekilde gun icinde whatsapp bildirim problemi yasamiyorum

2. Farkli launcher kullan. Ben evie launcher kullaniyorum. Tavsiye ederim

3. Been google keep kullaniyorum not defteri yerine. Otomatik Google sunucularina yedekleniyor. Pc den bile erisebiliyosun notlarina

4. Bilmiyorum

• Arkadaşlar ultra güç tasarrufu butonunu cihazı sessize alma işlemi atamak mümkün mü?

• Arkadaşlar sizden özel bir ricam var, benim telefonumu ben 5 gün önce sıfır olarak satın aldım media markttan fakat lenovonun sitesinde garanti başlangıç tarihi 18.12.2016 gözüküyor. böyle bir durumu olan başka birisi var mı bilgilendirirseniz sevinirim. Acaba kullanılmış cihaz mı satın aldım diye şüpheleniyorum.

Diğer husus ise;
    Cihaz dün gece şarjdaydı, şarj aleti bir anda kıvılcım çıkardı ve bozuldu. Cihazda ve prizde bir sorun yok. Priz toprak hatlı vi-ko marka kaliteli bir üründü. Şimdi burada ben adaptörden şüphelendim. Ayrıca cihazda sistem görüntüleme programlarında 4200 watt gösteriyor kendini. Garanti durumuda işin içine girince iyice şüphelendim. Bir akıl verip yol gösterirseniz çok makbule geçer.
    Saygıyla...
  • arkadaşlar yeni bir telefon almayı düşünüyorum nasıldır p2 önerir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chapuller

Arkadaşlar sizden özel bir ricam var, benim telefonumu ben 5 gün önce sıfır olarak satın aldım media markttan fakat lenovonun sitesinde garanti başlangıç tarihi 18.12.2016 gözüküyor. böyle bir durumu olan başka birisi var mı bilgilendirirseniz sevinirim. Acaba kullanılmış cihaz mı satın aldım diye şüpheleniyorum.

Diğer husus ise;
    Cihaz dün gece şarjdaydı, şarj aleti bir anda kıvılcım çıkardı ve bozuldu. Cihazda ve prizde bir sorun yok. Priz toprak hatlı vi-ko marka kaliteli bir üründü. Şimdi burada ben adaptörden şüphelendim. Ayrıca cihazda sistem görüntüleme programlarında 4200 watt gösteriyor kendini. Garanti durumuda işin içine girince iyice şüphelendim. Bir akıl verip yol gösterirseniz çok makbule geçer.
    Saygıyla...

garantiye nerden bakıyoruz hocam ?

• Chapuller kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun, bende mediamarkt tan almıştım. garantisi fatura tarihidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-16F114518 -- 30 Haziran 2017; 19:53:41 >
  • ukyo29 kullanıcısına yanıt
    orijinal haliyle mümkün değil. root layip yapılabilir belki yada diğer custom romlarla mümkün olabilir.

• Chapuller kullanıcısına yanıt
    Garanti tarihinin eski görünme sebebi cihaz Media Mark'a o tarihte giriş yapmiş. ancak bu kutunun acılmıs oldugunu gostermez. Siz cihazi ne zaman satın aldi iseniz garanti başlangıcınız o tarihtir.

Bende telefonu Ocak ayında almiştim benim ki de aralık ayı idi. Zaten kasımda üretildi telefon. Yani aralıkta alışveris shoplarının stoklarına girmiş olması normaldir.

Şarj konusunda cihaz nasıl garantili ise aksesuarda garantilidir. Göstermenizi tavsiye ederim....

HOPARLÖR CIZIRTI SORUNU İLE İLGİLİ
    bugun media markta başka cihazları test ettim hiç cizirti olmayan cihazlar oldugunu gordum ve hemen garantiye telefonu götürdüm. 6 ay dolmadıgı icin eger donanımsal bir problem var ise tamir edilmeyecek direk iade ve degisim islemi yapılacak. yazılımsal ise cozume kavusturulup telefon tarafıma verilecek...

Donanımsal oldugunu dusunuyorum muhtemelen iade veya degisim alırım. Aynı urunun sorunsuz olanını bulurum umarım.

• kıymalı danino kullanıcısına yanıt
    Problemsiz bir P2 bulursanız super bir telefon. Isınma diye bişey yok 4 gb ram var. şarj desen normal kullanım net acıkken 4 gün gider. Ses desen on numara ses veriyor cok yüksek.

Alırken dikkat et yüksek sesli muziklerde hoparlör cızırtı yapmasın

Kırılmaz cam yapıştırınca tam yapışşın hava kalıyorsa yamukluk vardır.

Turkcell Cihazı olmasın cift simli olan cihazi al.

Arama yaparak test et sesin gidiş gelişini

Ses kayıt programı ile mikrofonu test et

Hepsi tamam ise hiç kaçırma al telefonu dedigim gibi süper bir telefon...

• hamidullah H kullanıcısına yanıt
    hocam sıfır almayı düşünüyorum eğer alırsam sıfır için de geçerlimi bu yazdıklarınız
  • kıymalı danino kullanıcısına yanıt
    zaten sıfır ürün için söyledim bunları. bende sıfır almıştım ama hoparlöründe cızırtı sorunu mevcuttu güncelleme ile geçer sandım geçmedi. servise verdim degisim istedim.

bazı arkadasların ekran yamuk deniyor ekran koruyucu oturmuyor deniyor

bazıları mikrofon sorunlu diyor.

alırken sıfır ürün kutusunu açıp ilk bunları test edin saglam ise tamamdir. degilse hemen degisim yada iade talep edin vakit kaybetmeyin.

bazı seri üretimler malesef bu tur hataları mevcut ve piyasada...

VAlla hocam kıllandım neyse zaten şu anda alamayacağım anca 2 - 3 aya alırım.
    Bi kaç tane telefon var hoşuma giden alacağım zaman iyi bi bakıp alırım birini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vasfiuysal

Amerikan priz için aparatlar var bizdeki sisteme uygun olarak kullanmak için onlarla birlikte kullanılabilir

1990'lı yıllar, Amerika'dan US Robotics modem getirtip, bbs'lerde warez trade ettiğim günlere geri götürdünüz beni.
    Bugün, Necatibey Caddesindeki dükkanları ve Fevzi Çakmak-1 caddesindeki KVK Yetkili servisini ziyaret ettim.
    Tesadüfen 1 satıcıda buldum, 70 TL'ye aldım. Telefonu bozulan bir kişi, şarj cihazını 55 TL'ye satmış (bana böyle söylendi), dükkan sahibi de bana 70 TL'ye sattı. Başka bir dükkan sahibi, sipariş verirsem 150 TL'ye getirtebileceğini, ben pahalı bulup dükkandan ayrılırken 130 TL'ye olabileceğini söyledi.
    Muradıma erdim, ancak Aliexpress'deki piriz girişi Amerikan tipi olan şarj cihazını da sipariş verip getirteceğim.

KVK servisi, bizde yok, internetten sipariş verin dedi, arayan varsa boşuna oraya uğramasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asus535 -- 1 Temmuz 2017; 15:51:46 >

Kardeşim umarım değişir cihazın, seni takipteyim cihaz değişirse bende gönderirim

• Merhabalar 1 hafta önce lenovo p2 satın aldım. Cihazım ara ara hızlı şarj oluyor. Başka bir ara kablo ile de denedim sonuç yine aynı.. Hızlı şarj simgesi kaybolduktan sonra kabloyu çıkartıp tekrar takıyorum yine hızlı şarj oluyor aradan bir kaç dakika geçtikten sonra şarj oluyor ibaresi çıkıyor. Telefonu kilitliyorum ara ara bakıyorum yine şarj oluyor yazıyor. Telefonu ilk aldığım günlerde böyle bir problemim yoktu. Çözüm önerilerinizi bekliyorum..

• Arkadaslar whatsapp i surekli kapatmama ragmen kapanmiyor nezaman calisan programlara baksam hep cikiyor sebebini bilen var mi bi ara gene yapmisti format attim belli bi sure olmadi simdi gene basladi

• 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.